Bakalauro programos - Psichologija Jungtinėje Karalystėje

Peržiūrėti bakalauro programos - Psichologija Jungtinėje Karalystėje - 2017

Psichologija

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Absolventai bakalauro laipsnį psichologijos galės dirbti įvairiose pramonės šakose, kurios reikalauja psichologą arba reabilitacijai ar teismų valdymu. Studentai bus teikiama informacija apie psichikos funkcijų ir elgsenos žinias, bando sukurti grupių ir asmenų supratimą.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Geriausios bakalauro programos - Psichologija Jungtinėje Karalystėje - 2017

Skaityti Daugiau

BSC Autizmo Tyrimai

University of Kent, School of Social Policy, Sociology and Social Research
Su bendrabučiu Dieninės September 2017 Jungtinė Karalystė Canterbury

Ši programa siūlo kvalifikaciją, kuri suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų palaikyti žmones su autizmu į įvairių situacijų diapazone. Jis sukurtas specialiai studentams, kurie teikia namų, bendruomenės [+]

Geriausios bakalauro programos - Psichologija Jungtinėje Karalystėje - 2017. Ši programa siūlo kvalifikaciją, kuri suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų palaikyti žmones su autizmu į įvairių situacijų diapazone. Jis sukurtas specialiai studentams, kurie teikia namų, bendruomenės ir mokyklos teikiamas paslaugas. Todėl programa yra lanksti, derinant nuotolinį mokymąsi su intensyvaus seminaro pagrįstas mokymo ir mokymosi darbo vietoje. Programa gali būti studijuojami ne Foundation laipsnių lygiu (FdSc), kurių dauguma yra integruojamos nuotolinio mokymosi, paprastai per dvejus metus. Jis jungia žiniatinklio vadovaujasi tyrimą ir diskusijas su darbu grindžiamas mokymasis, leidžiantis lanksčiai ir labai praktiška. Bakalauro priduria trečius metus dalyvauja darbo grindžiamą mokymąsi ir miesteliu pagrįstas seminarai, sutelkiant dėmesį į Taikomosios elgesio analizės. Įvertinimas Mokymasis darbo vietoje apima įvertintą darbą, sistemingai apmąstyti praktika, dalyvavimas priežiūros / kuravimo priemones bei mokymo / vadovavimo kitiems gamybą. Vertinimas iš esmės grindžiamas ataskaitų ir video gaminamų praktinio darbo, kurio imasi su asmenimis, turinčiais intelekto ir vystymosi negalia. Tai leidžia vertinimo integraciją su praktikos plėtrai. Per antrąjį ir trečiąjį metų programų, kai baigsite darbo pagrindu mokymosi modulį, kad jums reikia dirbti su vaikais ar suaugusieji su autizmo. (Įskaitant šeimos globėjas) arba kaip vietą, kuri jums organizuoti sau Galite tai padaryti, kaip dalį savo įprastą darbo vaidmenį. [-]