Įeikite į daiktų interneto inžineriją

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Po XJTLU 'ai įdomus ir novatoriškas Syntegrative švietimo modelį, ši programa yra lygus bendradarbiavimas tarp universiteto ir jo pramonės partneris, Eolane, ne iš interneto daiktų mokyklos XJTLU verslininkas koledžo (Taicang).

Daiktų internetas reiškia labai integruotą ir visapusišką naujos kartos informacinių technologijų taikymą. Tai tapo varomąja technologinių revoliucijų ir pramonės pertvarkymo jėga visame pasaulyje ir yra pagrindinis ekonominio, socialinio, ekologiško, protingo ir tvaraus vystymosi variklis. Daiktų internetas populiarėja visur ir tiria įvairias temas, įskaitant; kompiuterių tinklai, jutiklių ir valdymo technologijos, taip pat su dirbtiniu intelektu susijusios temos, tokios kaip programavimas, duomenų struktūra, mašininis mokymasis ir modelio atpažinimas; Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai įgyvendinti stulbinantį pramonės spektrą.

Šios unikalios programos absolventai patenkins daugybės darbdavių poreikius, nes išskirtinis švietimo modelio dėmesys verslumui ir inovacijoms suteikia įgūdžių ir sugebėjimų mąstyti kaip verslininkui, suteikia pagrindą jums tapti vienu iš rytojaus naujų pramonės šakų lyderiai.

Kodėl turėčiau studijuoti daiktų interneto inžineriją XJTLU verslininkų kolegijoje ( XJTLU )?

 • Būkite unikalios edukacinės patirties dalis, ruošdami dirbti sparčiai besikeičiančiose, greitai besikeičiančiose, intelektinių technologijų valdomose pramonės srityse;
 • Nauda iš strateginės XJTLU aukštųjų technologijų plėtros zonoje, kurioje sparčiai plečiasi technologijų plėtra;
 • Išmokite praktiškai pritaikydami savo žinias ir įgūdžius spręsdami realias problemas mokslinių tyrimų ir pramonės aplinkoje;
 • Nauda, gauta iš pramonės ekspertų konsultavimo ir mokymo, kaip išskirtinės pramonės tematikos mokyklos partnerystės su pagrindinėmis įmonėmis dalis;
 • Įgykite vertingų verslininko ir lyderystės įgūdžių studijuodami unikalius šiuolaikinio verslininko modulius, kurie yra laipsnio dalis, suteikdami jums konkurencinį pranašumą pasirinktame karjeros kelyje;
 • 600 valandų probleminės praktikos patirtis kaip studijų programos dalis;
 • Studijos tikslinėse, moderniausiose patalpose XJTLU miestelyje (numatomas atidaryti 2021 m.);
 • Absolventas įgijo pasaulinės klasės kvalifikaciją, įskaitant du laipsnius: XJTLU laipsnį įgijo Kinijos švietimo ministerijoje ir visame pasaulyje pripažintą laipsnį Liverpulio universitete, priklausančiame pirmaujančių JK universitetų Russello grupei.

Žinios ir įgūdžiai

Baigę intelektualiosios gamybos inžinerijos programą „BEng“, turėsite:

 • pagrindinių kompiuterių ir technologijos, elektronikos inžinerijos, grandinių ir elektroninių technologijų bei belaidžių jutiklių tinklų teorijų supratimas;
 • daiktų interneto projektavimo, tyrimų, naudojimo, priežiūros ir valdymo įgūdžiai;
 • galimybė įsigyti, saugoti, nuskaityti ir apdoroti sistemos informaciją; sistemingai suvokti informacijos metodus, sensorinės padėties nustatymo technologijas ir intelektualius duomenų analizės metodus fizinėse sistemose; vykdyti kompiuterių tinklo tyrimus ir inžinerinių technologijų taikymą kompiuteriuose, ryšių, automatikos ir elektronikos srityse;
 • pramonės žinių apie išmaniuosius miestus ir daiktų internetą vaidmuo jų plėtroje;
 • išsamios žinios apie verslumą ir lyderystę, projektų valdymą ir inovacijų koncepcijas bei jų pritaikymas praktinėje aplinkoje;
 • aukšto lygio bendravimo, tarpasmeninių, problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių, kuriuos galima perduoti įvairiose karjeros ir pramonės srityse.

what’s going on here

Moduliai

Vienerius metus

JK laipsniai yra trejų metų, tuo tarpu Kinijoje jie yra ketveri, todėl studentus, turinčius tam tikrą kvalifikaciją, priimame tiesiai į Antruosius metus, kurie yra pagrindinės akademinės programos pradžia. Tačiau dauguma studentų įstoja į Pirmuosius metus , kurie suteikia jums įdomių modulių, kalbų klasių ir pagrindinių jūsų laipsnio įgūdžių.

Metai du

Pagrindinis: Privalomas modulis

Pagrindinis: pasirenkamas modulis

Nepilnametis: Privalomi moduliai

Treji metai

Pagrindinis: Privalomas modulis

Pagrindinis: pasirenkamas modulis

Nepilnametis: Privalomi moduliai

Ketvirti metai

Pagrindinis: Privalomas modulis

Pagrindinis: pasirenkamas modulis

Nepilnametis: Privalomi moduliai

Karjera

Absolventai pagal šią programą yra gerai pasirengę karjerai atlikti techninius, vadybinius ir lyderio vaidmenis tokiose srityse kaip technologijų tyrimai ir plėtra Kinijoje ir tarptautiniu mastu. Absolventai gali susirasti darbą techninėse, vadybinėse ar elektroninėse inžinerijos srityse kylančiose pramonės šakose, susijusiose su intelektualių miestų plėtra. Ši programa taip pat suteikia tvirtą pagrindą tolesnėms studijoms ar mokslinių tyrimų karjerai.

Mokesčiai

Tarptautiniai studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Ankstyva paukščio nuolaida

Visi tarptautiniai, kurie priima pasiūlymą iki 2020 m. Gegužės 1 d., Automatiškai gauna 8000 RMB nuolaidą

Prisijunkite prie nemokamo kinų kalbos kurso

Mes siūlome nemokamus vasaros kinų kalbos kursus visiems bakalaurams ir magistrantams, pradedantiems mokslą 2020 m. Rugsėjo mėn.

Pasirinkite iš dviejų savaičių, keturių ar šešių savaičių kalbos kursų.

Honkongo, Makao ir Taivano studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Ankstyva paukščio nuolaida

Visiems Honkongo, Taivano ir Makao studentams, kurie priima pasiūlymą iki 2020 m. Gegužės 1 d., Automatiškai bus taikoma 8000 RMB išankstinė paukščių nuolaida.

Honkongo, Makao ir Taivano studentai, kurie kreipiasi į XJTLU per jungtinį XJTLU egzaminą vyriausybinėje internetinėje paraiškų teikimo sistemoje (Guangdong provincijos švietimo egzaminų tarnyba), automatiškai gauna 8000 RMB nuolaidą.

Žemyninės Kinijos studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai studentai

Įėjimas į pirmąjį metus

Mes sveikiname aukštos kokybės kandidatų paraiškas visuose dalykuose, kuriuose yra tinkama vidurinė mokykla arba lygiavertė kvalifikacija. Paprastai tikimasi, kad moksleiviai turės aukštą savo vidurinių mokyklų atlikimo lygį, minimalų „B“ vidurkį visuose dalykuose ir atitinkamuose dalykuose.

Įėjimas į antrus metus

Studentai, baigę A lygius arba Tarptautinį bakalaureato (arba lygiavertį), bus svarstomi įeiti į antrąjį, skirtingos programos turi skirtingus dalyko reikalavimus.

 • A lygis: BBB
 • IB diplomas: 30 balų
 • Išplėstinės paskirties vietos testai / dalyko SATS - vidurinės mokyklos diplomas, kurio GPA yra 3,0 arba didesnis, ir:
  • Iš naujo suprojektuotas SAT: 1280 (studentams, kurie praėjo iki 2016 m., Reikės 1800) arba ACT: 27, ir 2 AP egzaminai: 4 arba 2 SAT dalykiniai testai: 600 arba
  • 3 AP egzaminai: 4 arba
  • 3 SAT dalykai: 600

Honkongo, Makao ir Taivano studentai

Studentai iš Honkongo, Makao ir Taivano gali kreiptis dėl šių dalykų:

 • Ne mažesnė kaip 400 balų jungtinio stojamojo egzamino į Kinijos universitetus studentams iš užjūrio kinų studentams ir studentams iš Honkongo, Makao ir Taivano arba
 • Bendrasis mokslinių gebėjimų testas (GSAT), įvertinantis ne mažiau kaip 50 procentų 4 dalykus, įskaitant anglų kalbą ir matematiką. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite informaciją kinų kalba .

Anglų kalbos reikalavimai

Tarptautiniams kandidatams, jei nesate angliškai kalbantys gimtoji kalba arba jei anksčiau XJTLU anglų kalbos, norint mokytis XJTLU , turite turėti pakankamus anglų kalbos įgūdžius. Priimamos įvairios anglų kalbos kvalifikacijos:

Pirmųjų metų įrašas

 • IELTS: 5.0
 • TOEFL: 62 („iBT“)

Antrieji metai

 • IELTS 6.5
 • TOEFL: 90 („iBT“)

Anglų kalbos kvalifikacija nereikalinga studentams iš Honkongo, Makao ir Taivano, kurie laiko jungtinį egzaminą arba GSAT.

Studentai, stojantys į I metus, kurių anglų kalbos mokėjimas yra mažesnis nei 6 IELTS ar lygiaverčiai, imsis 10 kreditų EAP, o studentai, turintys IELTS 6,5 ar naujesnę versiją, imsis penkių kreditų EAP.

"Ši programa suteiks jums reikiamų žinių ir įgūdžių, kad būtų galima išnaudoti 5G tinklų didžiausias verslumo galimybes."

Dr Xinheng Wang
Programos direktorius

Kaip taikyti

Paraiškas reikia pateikti naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema:

 1. Spustelėkite / bakstelėkite taikymo nuorodą
 2. Sukurkite sąskaitą arba prisijunkite prie esamos paskyros
 3. Užpildykite savo paraišką

Kai jūsų programos abonementas bus sėkmingai sukurtas, atidžiai įveskite visą paraiškos formoje reikalaujamą informaciją ir įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga, išsami ir atnaujinta. Įkelkite reikiamus dokumentus į atitinkamus laukus.

Galite bet kada prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti savo paraiškos formą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai kreiptis į studijas XJTLU , apsilankykite „ Kaip kreiptis“ puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Skaityti daugiau

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Skaityti mažiau