Švietimo bakalauras, Montessori koncentracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studentams, pradedantiems bakalauro laipsnį

Mūsų bakalauro laipsnis su Montessori švietimo koncentracija suteikia puikią galimybę švietimo studentams. Vienoje programoje galite uždirbti tris kredencialus:

 • Ankstyvosios vaikystės arba pradinio ugdymo bakalauro laipsnis
 • Asociacijos Montessori Internationale (AMI) diplomas
 • Valstybinis mokymo pažymėjimas

Programa yra partnerystė tarp University of Hartford ir Montessori mokymo centro šiaurės rytuose (MTCNE), AMI mokytojų rengimo centro, kurį valdo Kapitolijaus regiono švietimo taryba (CREC).128368_girls-on-desk-looking-at-notebook-159823.jpg

Apie Majorą

Mūsų bakalauro programa su Montessori koncentracija siūlo daugybę privalumų, suteikiančių lanksčių karjeros galimybių:

 • Pasaulinis: jūsų AMI Montessori diplomas yra pripažintas visame pasaulyje ir suteikia „pasą“ mokyti tarptautiniu mastu.
 • Nacionalinis: mūsų programa suteikia Konektikuto mokytojų atestatą ankstyvame vaikystėje ar pradiniame ugdyme, kurį pripažįsta kitos 45 valstijos.
 • Vietinis: įgysite patirties klasėje daugelyje valstybinių ir privačių Montessori mokyklų Didžiojo Hartfordo srityje.
 • Sužinokite apie mūsų gražų Montessori miestelį Montessori mokymo centre šiaurės rytuose (MTCNE), AMI mokytojų rengimo centre.
 • Nauda iš stipendijų paramos Montessori švietimo studentams.

Programa

Bakalauro laipsnis su Montessori studijomis yra ne mažesnis kaip 138 kreditai:

 • Į kainą įskaičiuota 30 kreditų AMI mokymo
 • Papildomi kursai Montessori studijose, kurie palaiko AMI mokymą
 • Suprojektuota baigti per ketverius metus
 • Stebėjimo ir praktikos mokymo komponentai

Sėkmingas baigimas lemia:

 • Ankstyvojoje vaikystėje ar pradiniame ugdyme bakalauras su Montessori studijomis
 • AMI diplomas - pradinis (3–6 metų) arba pradinis (6–12 metų)
 • KT valstybinis mokymo pažymėjimas - ankstyvoji vaikystė # 113 arba pradinis Nr. 305

Reikalavimai laipsniui

Montesori studijų bakalauro laipsnis yra ne mažesnis kaip 138 kreditai. Studentai pasirenka ankstyvojo ugdymo arba pradinio ugdymo bakalauro laipsnį.

Patvirtinta pagrindinė dalyko sritis yra pagrindinio bakalauro studijų dalis. Montessori programos studentai atsižvelgia į pagrindinius Montessori studijų srities dalykus.

Karjeros perspektyva

Montessori mokytojai yra labai paklausūs visame pasaulyje. JAV yra apie 4500 Montessori mokyklų, tiek valstybinių, tiek privačių, ir daugiau nei 20 000 visame pasaulyje. Kiekvienais metais šimtai darbo vietų, skirtų apmokytiems Montessori mokytojams, neišpildomos.

Atsidavęs visam vaikui

Jei jus domina auklėjamasis požiūris, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas visam vaikui, kuriame susimaišo mokslo darbuotojai, socialiniai įgūdžiai, gyvenimo įgūdžiai, gamtos pasaulis ir mokymosi džiaugsmas, Montessori gali būti jums tinkamas.

Montesori mokytojai yra įsipareigoję ugdyti visą vaiką ir padėti vaikams bei jauniems žmonėms suprasti jų vietą ir indėlį mūsų globalioje bendruomenėje. Dr. Montessori švietimą suprato ne tik kaip žinių ir įgūdžių perdavimą, o kaip apie socialinių reformų judėjimą, vedantį į geresnį pasaulį ateinančioms kartoms.

Vykdydami asociacijos „Montessori Internationale“ (AMI) drąsų tikslą, tikimės per ateinančius kelerius metus žymiai padidinti AMI rengiamų mokytojų skaičių. University of Hartford ir Montessori mokymo centro šiaurės rytų programos paruoš daugiau AMI dėstytojų darbui esamose ir numatomose naujose Montessori mokytojų pareigose.

Priėmimas

Tikimasi, kad stojant į programas Švietimo departamente bus 16 vidurinių dalykų vienetų, kurie turėtų apimti bent šiuos dalykus:

 • Angliškai, 4 vnt
 • Socialiniai tyrimai, 2 vnt
 • Užsienio kalba, 2 vnt
 • Mokslas, 2 vnt
 • Matematika, 2 vnt. (Iš jų 1 algebros vienetas)
 • Kiti akademiniai dalykai, 4 vnt

Profesinės programos reikalavimai

Švietimo studentai turi kreiptis dėl priėmimo į profesinę programą antrųjų metų rudenį. Profesinės programos priėmimo reikalavimai apima:

 • SAT, ACT arba Praxis Core balai. Nors universitetas stojantiesiems nereikalauja SAT, ACT ar „Praxis“ balų, Konektikuto valstija reikalauja šių pažymių mokymo pažymėjimams gauti.
 • Kaupiamasis pažymio vidurkis yra 3,0 ar aukštesnis.
 • Užpildyta interviu forma.

Finansinė pagalba ir stipendijos

Turi teisę į finansinę ir mokymo paramą. Norėdami pradėti nuo finansinės pagalbos proceso, užpildykite nemokamą paraišką studentams gauti finansinę paramą (FAFSA) naudodami University of Hartford mokyklos kodą.

Be finansinės universiteto paramos, specialios Montessori stipendijos skiriamos iš Džeimso Waltono Montessori stipendijų fondo dosnumo. Norėdami būti svarstomi dėl Waltono Montessori stipendijos, užpildykite šiuos tris dalykus:

 1. Asmeninis rašinys: Jūsų rašinys gali būti bet kokio ilgio, tačiau jame turėtų būti pateikta svarbi asmeninė ir (arba) profesinė pagrindinė informacija ir patirtis, paruošusi jus dalyvavimui Montessori programoje. Ši patirtis gali apimti pasakojimą apie mokymąsi, klasę, kurią priėmėte, savo patirtį su Montessori arba pažįstamo patirtį.
 2. Nuorodos: Pateikite trijų nuorodų vardą, el. Pašto adresą ir telefono numerius. Mes su jais susisieksime; jiems nereikia rašyti rekomendacijų.
 3. Interviu: Jūs užbaigsite suplanuotą pokalbį su programos personalu ar fakulteto nariu.

Koks yra šios programos paraiškų pateikimo terminas?

Prašymai dėl priėmimo į pirmakursių klasę University of Hartford yra svarstomi etapais nuo rugsėjo pabaigos. Galutinė nemokamos paraiškos dėl federalinės pagalbos studentams (FAFSA) paraiška finansinei pagalbai pateikti yra vasario 15 d.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your colleg ... Skaityti daugiau

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your college career. So, why UHart? Because we have it all. Skaityti mažiau