šiuolaikinė istorija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mažiau McRae šiuolaikinės istorijos

Šiuolaikinė istorija

Istorija, jos labiausiai pagrindinio lygio, apie pasakojimo. Istorikai rašyti pasakojimus, kad ištirti praeitį, ir yra aktualus dabar. Viskas turi savo istoriją, bet būdas tai istorija papasakojo dažnai itin ginčytina. Be istorijos programos, jums bus sukurti žinias kūną apie praeitį, bet dar svarbiau jie išmoks kritiškai išanalizuoti praeitį per raštu ir klasėje diskusiją. Gebėjimas pasakyti įtikinamą istoriją, tai yra tiek paremta įrodymais ir kad daro rimtą tašką, yra labai svarbu, nesvarbu, ką karjeros viena baigiasi.

Trumpi faktai

  • Istorija didžiųjų vidutiniškai turi aukščiausius medianines atlyginimus Humanitarinių absolventai.
  • Istorija yra fizinis tinka studentams, kurie nori eiti į teisės mokyklą ar kitų studijų programų.
  • Įžymūs istorija didžiųjų apima Theodore Roosevelt, John F. Kennedy, Joe Bideno, Steve Carell, Katherine Hepburn, HG Wells, Julia Child, Wolf Blitzer, Carly fiorina ir dar daugiau.

Ką jums mokytis

Be tradicinių kursų pasiūla temomis, pavyzdžiui, pilietinis karas, istorija pietuose, pasaulinio karo 2 ir šiuolaikinėje Europoje, programa apima naujų kursus, atspindėti naujausius pokyčius stipendiją, kad sutaptų su raidos ir augimo Lees-McRae. Pavyzdžiui, žinoma dėl ligos ir epidemijos istorijoje ir kursą sporto istorijoje. Šiuose kursuose, jums skaityti kūrinius iš istorikų, atlikti mokslinius tyrimus pirminių šaltinių ir praktikos raštu ir diskusijų įgūdžius.

Po pamokų

Jūs turėsite galimybę atlikti praktiką vietos istorinių vietų, tokių kaip Horn į vakarus, į Banner Elk House muziejus, Hickory Ridge muziejus ir daugiau.

Po baigimo

Bendra Karjera sritys Istorija didžiųjų eiti į platų karjeros. Studentai gali dirbti istorijos srityje, kaip akademinės ar viešojo istorikai. Istorija didžiųjų dažnai eiti į studijuojant teisės mokyklą, biblioteka mokykloje, ar istoriją. Švietimas yra taip pat būdinga laukas istorijai absolventai. Darbdaviai vertina kritiškai mąstyti ir originalus įžvalgas, kad humanitariniai didžiųjų teikia todėl nenuostabu, kad daugelis istorija didžiųjų baigti verslo pasaulyje.

Plačiau, istorija didžiųjų išmokti įvaldyti tyrimus, analizę, rašymo, ir bendravimo įgūdžius, kurie yra būtini dėl daugelio profesijų. Net jei jūs neturite eiti į istorijos karjerą, darbdaviai vertina kritiškai mąstyti ir originalus įžvalgas, kad istorijoje švietimas teikia.

Alumni sėkmės

  • MA Istorijos Rytų Tenesio universiteto
  • PhD Politikos mokslų Teksaso universiteto Dalase
  • Atsakingas asmuo Ally anketa Baras (ir profesinė dviratininkas)
  • Docentas istorijos Wright State University
Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2017

Apie mokyklą

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments.

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments. Skaityti mažiau