Žaidimų dizaino ir plėtros bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasiruoškite įdomiai kūrybinei karjerai, įgiję žaidimų dizaino laipsnį

Žaidimai buvo integruoti į tai, kaip mes mokomės, bendraujame, bendraujame ir renkame informaciją. Vilmingtono universiteto bakalauro žaidimų dizaino studijų programoje derinami interaktyvaus dizaino, vaizdo įrašų kūrimo, grafinio dizaino, 3D modeliavimo ir programavimo įgūdžiai, suteikiantys jums patirties kuriant vaizdo žaidimus ir simuliacijas pagrindinėms platformoms, konsolėms, mobiliesiems įrenginiams ir simuliacijoms.

Viena iš vienintelių žaidimų kūrimo studijų programų regione

Vilmingtono universiteto žaidimų projektavimo ir kūrimo laipsnis yra viena iš vienintelių ketverių metų akredituotų vaizdo žaidimų dizainerių studijų programų regione. Studentai mėgaujasi dienos, vakaro ar savaitgalio užsiėmimų lankstumu 15 savaičių semestrais arba 7 savaičių blokais, taip pat stebėtinai prieinamomis „WilmU“ studijomis.

Paimkite savo vaizdo žaidimų idėjas nuo pat pradžių iki pabaigos

Žaidimo dizaino ir kūrimo studijų programa paruošia jus „Žaidimų įgūdžių rinkiniui“, kuriame subalansuojami programavimo kursai ir projektavimo kursai, reikalingi norint suprasti produkto kūrimo planą, taip pat suprasti vaizdo ir garso techniką, dizaino sąsajas ir vartotojo patirtį. Galinėje pusėje sužinosite apie projektų valdymą ir kaip parduoti savo gatavą produktą.

Sužinokite apie vaizdo žaidimų kūrimą praktinėje aplinkoje

Lankydami pamokas laboratorijos aplinkoje, kuri suteikia prieigą prie pramonės standartų, nuolat atnaujinamos žaidimų programinės įrangos, jūs pasineriate į pažangiausias sėkmei reikalingas technologijas. Praktinis projektinis darbas padės jums sukurti žaidimų kūrėjų portfelį, kad būtų galima pristatyti jūsų kūrybą ir sužavėti būsimus darbdavius.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-worl ... Skaityti daugiau

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-world experiences with practical application preparing students for premier career opportunities and advancement within the information technology field. Skaityti mažiau