Žaidimų ir interaktyviosios medijos dizaino bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nuo pirmosios vaizdo žaidimų konsolės iki naujausios internetinės programos žaidimai sužadino jūsų vaizduotę, sujaudino jūsų širdį ir paskatino jūsų konkurencijos dvasią. Dabar laikas savo žaidimą paversti žaidimų ir interaktyviosios medijos dizainu.

Žaidimas

Žaidimų ir interaktyvios žiniasklaidos dizainas yra milijardų dolerių vertės pramonė, kuri lemia didelę karjeros mąstytojų, kurie savo svajones gali paversti jaudinančia, įtraukiančia patirtimi, karjerą.

Jos poveikis neapsiriboja pramogomis. Verslas, švietimas, finansai, sveikatos apsauga ir vyriausybė naudojasi šios technologijos jėgomis, norėdami mokyti, informuoti, kurti palaikymą ir keisti perspektyvas.

Žaidimų ir interaktyvios medijos dizainas priklauso nuo daugelio specialistų - pradedant dizaineriais, rašytojais ir vizualiaisiais menininkais, baigiant inžinieriais, programuotojais ir programuotojais - kūrybiškumo, bendradarbiavimo ir įgūdžių sukurti patrauklų galutinį produktą.

Riderio žaidimų bakalauras

Siūloma per Rider vaizduojamojo ir vaizduojamojo meno mokyklą, mūsų 120 kreditų programa sujungia kursinius darbus dizaino, komunikacijos, informatikos ir kitose disciplinose. Bendradarbiaudami su kompiuterių mokslų studentais ir kitomis didelėmis įmonėmis, bendradarbiausite kurdami santraukos vertus projektus kaip mokymo programos dalį.129552_rider_student_ba-gamedesign.jpg

Ar tai jums tinkamas majoras?

Žaidimai ir interaktyvios medijos dizainas yra nepaprastai kūrybingos ir jaudinančios sritys, kuriose reikalingi įvairūs specialistai, turintys aistrą kurti ir bendrauti. Jei mėgstate dizainą, meną ar pasakojimus, tai jums svarbiausia. Bendradarbiaudami komandose dirbsite kurdami įtikinamus pasakojimus, kurdami personažus, dirbdami žaidimą ir misiją, integruodami muziką ir garsą, kurdami darnią ir įtraukiančią interaktyvią patirtį. Jūs taip pat įgysite pagrindinį technologinį supratimą (bet ne įvaldę) pagrindines kodavimo funkcijas ir pažangių žaidimų variklius.

Apie programą

Jūs sukursite vaizdinį kūrybinio proceso vaizdą

Jūsų studijos apims meno istorijos, komunikacijos, žaidimų studijas ir žaidimų tobulinimo kursus bei seminarus, kurie suteiks jūsų darbui gilumo ir supratimo.

Išmoksite konceptualizuoti, kurti ir analizuoti vaizdo žaidimus naudodamiesi žiniasklaidos teorija ir analize. Jūs sukursite supratimą apie tai, kaip šiuolaikinėje visuomenėje cirkuliuoja informacija, ir apie galios vaidmenį toje apyvartoje.

Jūs išmoksite darydami, pradedant pirmakursiais

Pradėsite kurti žaidimus pirmaisiais studijų metais, naudodamiesi pramonės standartine programine įranga ir projektavimo komplektais šiuolaikiškiausiose „Rider“ žaidimų projektavimo laboratorijose.

Sužinosite pagrindinius interaktyviosios medijos ir vaizdo žaidimų elementus, įskaitant kodavimo ir vaizdo įrašų kūrimo pagrindus. „Rider“ lengvai pasiekiama praktika stažuotėse Filadelfijoje ir Niujorke - dviejuose klestinčiuose įkurtų ir pradedančių žaidimų bendrovių centruose - pateiks jūsų viziją ir talentus rinkoje, kur įgysite realaus pasaulio patirtį ir užmegzti ryšius su pramonės profesionalais.

Savo studijas pritaikysite pagal savo pomėgius

Pasirinkdami pasirenkamuosius dalykus, galite patobulinti savo žaidimų ir interaktyviosios medijos projektavimo įgūdžius tokiose srityse kaip piešimas ir animacija, dainų kūrimas ir kompozicija bei scenarijaus rašymas. Galite padidinti savo pardavimą įtraukdami nepilnametį tokiose srityse kaip informatika, popmuzika, komunikacijos studijos, filmas ir žiniasklaidos studijos, filmas / TV / radijas, lyčių ir seksualumo studijos ar daugiakultūrės studijos. Studijų metu taip pat galite išsiugdyti lyderystės ugdymo pažymėjimą.

Programos akcentai

  • Pasinaudokite plačiu kursų spektru - pradedant animacija ir žaidimų kūrimu, baigiant popmuzika ir skaitmeniniu miksu, baigiant scenarijaus rašymu ir filmų kūrimu.
  • Bendradarbiaukite daugiadalykėse komandose, kurdami žaidžiamus prototipus.
  • Analizuokite žaidimus ir interaktyvią žiniasklaidą socialiniame ir politiniame kontekste.
  • Sukurkite įspūdingą bendro darbo aplanką.
  • Įgykite praktinės patirties per stažuotes.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

From its beginnings as a private business college nearly a century and a half ago, Rider University has consistently thrived as a home for students seeking a timely, relevant and thorough curriculum a ... Skaityti daugiau

From its beginnings as a private business college nearly a century and a half ago, Rider University has consistently thrived as a home for students seeking a timely, relevant and thorough curriculum and an environment to satisfy their intellectual curiosity. Skaityti mažiau