Žaidimų programavimo bakalauras

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

JK yra daugiau nei 2100 žaidimų kompanijų, todėl reali paklausa talentingiems, techniškai tinkamiems absolventams, kurie gali paversti savo kūrybines vizijas į žaidimo realijas. Įdėkite savo kūrybinius ir techninius talentus į darbą ir būkite žaidimų keitimo pramone!

Apžvalga

Jūs išmoksite 2 programavimo kalbas (C ir C #) ir toliau plėtoti savo techninę kompetenciją programavimo, problemų sprendimo įgūdžių, taikant žaidimų dizaino teoriją ir mechaniką, taip pat mokytis dviejų iš labiausiai naudojamų žaidimo variklių: Vienybė ir nerealu.

Be to, šis kursas apima ir tai, kaip kurti daugelio žaidėjų žaidimus ir mobiliųjų programų žaidimus, grafikos programavimą naudojant "OpenGL", "shader" programavimą ir kaip sukurti "VR" ("Virtual Reality") ir AR ("Augmented Reality") žaidimus.

Aukštos kokybės žaidimai sujungia tiek techninius, tiek kūrybinius žaidimų programavimo aspektus, ir jūs turėsite daug praktinės patirties. Esant dabartinių žaidimų ir dirbtinio intelekto principų dekonstrukcijai, galėsite geriau suprasti ateities rinkas ir kaip geriausiai juos įtakoti.

Jūsų ateitis žaidimuose:

Didžiojoje Britanijoje per 32,4 mln. Žaidėjų ir JK vartotojų žaidimų rinkos vertė praėjusiais metais siekė 4,33 mlrd. Svarų, todėl akivaizdu, kad reikia talentingų žaidimų programuotojų.

"SAE" absolventai, žaidžianti programuotojai, jau dirbo "blue chip" organizacijoms, tokioms kaip "Microsoft" ir "Bloomberg", ir dirbo pavadinimuose, įskaitant " Pokémon" meno akademiją, "Lego" žiedų valdovą ir " GastroGnome".

Moduliai

Žaidimų kūrimo ir žaidimų gamybos įkūrimas

Mes pristatysime pagrindines sąvokas, apimančias žaidimų dizaino teoriją, žaidimų lygio kūrimo praktiką ir įprastus žaidimų gamybos būdus. Jūs ištverite kritinius analizės įgūdžius, reikalingus esamų žaidimų dekonstravimui, kad galėtumėte gauti praktinę patirtį, atkuriant ir modifikuodami. Nuo pat pradžių mes užtikriname, kad naudojate pramonės žodyną, norėdami apibūdinti žaidimų gamybos būdų procesus ir ištirti su pramone susijusius gaminius, į kuriuos įpratėsite naudoti modernius vystymosi vamzdynus.

Tinklo programavimas ir įrankių kūrimas

Be tinklo pagrindų, mes išnagrinėsime daugelio žaidimų žaidimų veiklą, skatindami jus kurti priemones, kurios padėtų bendro žaidimų kūrimo proceso. Pavyzdžiui, sužinosite, kaip išplėsti Game Engine redaktorių ir plėtoti papildinius. Galiausiai tai palengvina efektyvesnį darbo srautą, o tai leidžia pagreitinti pramonės standartus.

Grafika ir Shader programavimas žaidimams

Veiksmingas ir efektyvus grafinių elementų naudojimas yra vienas iš pagrindinių funkcijų, turinčių įtakos žaidimų patirčiai. Jūs išmoksite techninius ir kūrybinius grafikos programavimo aspektus, pvz., "OpenGL", ir sužinokite, kaip kurti ir koduoti individualius šeiderius. Suprasdami skirtingus šešėlių tipus (pvz., Vertex shaderius), atsižvelgdami į apšvietimo nustatymus, atspindžius, refrakcijas, sužinosite, kaip lengvai sukurti savo šešėlį.

Kaina

SAE institutas yra privatus aukštojo mokslo paslaugų teikėjas. JK / ES studentams gali būti skiriami mokesčiai už studijas, tačiau jie neapima viso kurso mokesčio.

Mokesčiai

Mokestis už mokslą skiriasi priklausomai nuo miestelio ir ar esate Jungtinės Karalystės / ES studentas ar tarptautinis studentas.

Mokestis už mokslą skiriasi priklausomai nuo miestelio ir ar esate Jungtinės Karalystės / ES studentas ar tarptautinis studentas.

Mūsų universitetuose Liverpulyje, Londone ir Oksforde mokesčiai yra £ 9000 per metus JK studentams ir £ 13.000 per metus tarptautiniams studentams.

Mokesčiai už mūsų Glazgo miestelį yra £ 9,000 per metus JK / ES studentams ir £ 11,000 per metus tarptautiniams studentams. Nuo 2019 m. Rugsėjo mėnesio studentai išaugs iki 11500 svarų sterlingų per metus.

2 metų laipsnis

Kadangi mūsų mokslo laipsniai yra tik 2 metai, jūs sutaupysite didelę sumą tiek už studijų kainą, tiek už pragyvenimo išlaidas, palyginti su tradiciniu 3 metų laipsniu. Taigi, jūs galite mokytis ir baigti su daug mažesniu studentų skolų lygiu!

Kadangi paskolos už mokslą mokestis neapima viso kurso mokesčio, yra maža suma, kurią gali tekti mokėti per savo lėšas. Mes suprantame, kad tai ne visada lengva, ypač kai jūs neturite pajamų, todėl mes sukūrėme mokėjimo planus, kad paskirstytume nedidelį skirtumą, kurį turėsite sumokėti. Jei neturite teisės gauti finansavimą, mes taip pat turime mokėjimo planus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical cre ... Skaityti daugiau

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical creative media educator with 54 campuses in 26 countries Skaityti mažiau
Londonas , Liverpulis , Oksfordas , Glazgas + 3 Daugiau Mažiau