Žemės ūkio fakultetas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žemės ūkio fakultetas, universiteto Ilorin buvo įkurta 1982/83 sesijos ir turėjo savo pagrindą Dean 1983/84 sesijoje. Šiuo metu fakultetas sudaro septyni (7) akademinių padalinių būtent:

 • Žemės ūkio ekonomikos ir ūkio valdymo
 • Žemės ūkio išplėtimas ir kaimo plėtros
 • Agronomijos studijos
 • Gyvūnų auginimas
 • Augalų apsauga
 • Pagrindinis Ekonomika ir maisto Mokslas
 • Miško išteklių valdymas

Biurai. Taip pat tame pačiame komplekse yra padaliniai Žemės ūkio išplėtimas ir kaimo plėtros; Departamento Žemės ūkio ekonomikos ir ūkio valdymo klausimais; Departamento Augalininkystės apsaugos; Departamento Namų ūkio ekonomika ir maisto mokslų; ir departamento Miškų išteklių valdymo.

Fakultetas turi penkis studijų programų penkerių (5) arba keturi (4) arba tris (3) akademinių metų už GCE "O" lygio ir "A" lygio turėtojai atitinkamai, dėl kurių į apdovanojimą: Bakalauras Žemės ūkio (B. Agric) laipsnį su ribota specializacijos galutiniame metų bet kurį iš šių variantų:. Žemės ūkio ekonomikos ir ūkio valdymo, žemės ūkio išplėtimas ir kaimo plėtros, agronomijos, gyvulininkystės ir augalininkystės apsaugos.

 • B. Sc. Namų ekonomika
 • B. Sc. maisto mokslas
 • B. Miškininkystė ir laukinės gamtos.
 • B. Sc. Žemės ūkio išplėtimas ir Bendrijos plėtros

Miškininkystė ir laukinės

Pagrindiniai tikslai departamento apima, bet neapsiriboja:

 • Parengti absolventus su masyvi verslumo ir savarankiško darbo galimybes;
 • Suteikti absolventams įgūdžių visose miškų ir laukinės gamtos teritorijų;
 • Gaminti, susijusius su pramonės ir visuomenės, ir kurie gali skleisti teigiamą nacionalinei ir tarptautinei miškų ir laukinės gamtos tikslų absolventus.

B.Sc Žemės ūkio išplėtimas ir Bendrijos plėtros

Tai trejų metų speciali programa remia Sasakawa Afrikos fondo pratęsti švietimo (saugų), Japonijoje, su pabrėžiant dėl ​​didesnės pratęsimo agentų talpa su HND kvalifikaciją. Tai skiriasi nuo fakulteto B.Agriculture laipsnis, kuris turi penkerių metų trukmę kandidatų.

Pagrindiniai programos tikslai yra:

 • Traukinys vidurio karjeros pratęsimo ir kaimo plėtros specialistų specializuotų techninių sričių palei visą žemės vertės grandinėje;
 • Pagerinti paprastų žmonių pratęsimo ir bendruomenės plėtros programų Nigerija veiksmingumą; ir
 • Atnaujinti akademinių ir profesinių kvalifikacijų pratęsimo ir bendruomenės plėtros specialistų įrengiant juos su up-to-data teorinių ir praktinių žinių, taikomos šioje srityje.

Bakalauro maisto mokslas

Maisto mokslas susijęs su maisto medžiagoms apdoroti taip, kad juos konvertuoti į maisto produktų tokio pobūdžio, kokybės ir stabilumo, todėl supakuotos ir paskirstytas siekiant patenkinti vartotojų ir saugaus ir patikimo praktikos reikalavimus. Programa yra orientuota į gamybos absolventų, kad būtų tinkamai įrengta išsami teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų dalyvaujant maisto gamybos, perdirbimo ir konservavimo už nacionalinių maisto savarankiškumo. Maisto mokslo programa yra pritaikyta į absolventų, kurie bus dirbti savarankiškai gaminti. Studentai bus įrengta pakankamai techninių, gamybinių ir verslumo įgūdžių, reikalingų gamybos ir mokslinių tyrimų maisto mokslo.

Programa siekiama perteikti į studentų orientacijos vietos apsirūpinimo žaliavomis per naujo panaudojimo vietinės žemės ūkio gamina, modernizuoti vietinių technologijų Nacionalinis maisto savarankiškumo.

Bakalauro Namų ekonomika

Programa bus parengti absolventus, kurie bus plėtoti tam tikras pagrindines gebėjimus ar kompetencijas, kad turi ir bus veiksminga gyvenimo, nepriklausomai nuo konkrečių aplinkybių individo ar šeimos. Taigi programa apims nurodymą:

 • (I) Maisto ir mitybos
 • (Ii) tekstilės ir drabužių
 • (III) Šeimos gyvenimas, Svetingumo
 • (Iv) Žmogaus vystymasis ir
 • (V) Buitinė ir institucinė išteklių valdymas

Graduate Management Admission Test arba B. Sc. Žemės ūkio išplėtimas ir Bendrijos plėtros yra studijų programa remia Sasakawa Afrikos fondo pratęsti švietimo (saugų). Programa yra mokyti vidutinio lygio plėtinį agentų ADPs ir MANR vertės adityvinės ūkio. Įgaliojimu apima Artimųjų diržą ir Pietų zonų Nigerija.

Pasibaigus fakulteto įkūrimo 1982/83, šešiasdešimt septyni (67) mokiniai buvo įtraukti į 100 lygio. Iš 283 kandidatų iš viso yra įtrauktos į 100 lygio 2012-2013 sesijoje. Šiuo metu studentas gyventojų fakulteto yra virš 1000. 100 Lygis kursai yra dėstomi kartu su studentais iš mokslo, būtinosios medicinos mokslų, klinikinių mokslų, inžinerijos ir švietimo fakultetų. Nenurodyta kursai Biologija, Chemija, ir bet fizikos, geologijos, matematikos ar statistikos. Norėdami gauti perkelti į 200 lygio, 100 lygio studentai turi praeiti bent 1,50 CGPA.

200 Lygis - 500 lygio kursus priimami daugiausia fakulteto Žemės ūkio ir žemės ūkio inžinerijos kursus, kurių buvo imtasi atsižvelgiant į Inžinerija ir Technologijos fakultete; ir statistikos mokslų fakultetas. Pirmoji partija studentų baigė 1986/87 sesijoje. Fakultetas baigė daugiau nei 2000 studentų nuo jos įkūrimo.

Tik šeši (6) nariai akademinių darbuotojų buvo ant žemės prie pradžios fakulteto. Tačiau darbuotojų padėtis yra nepaprastai pagerėjo iki 77 fakulteto darbuotojai šiuo metu iš viso.

akademinis Atmosfera

Fakultetas palaiko aukštą akademinį standartą konsultavimas studentai sunkiai dirbti, užtikrinant palankią atmosferą mokytis, puoselėti fakulteto priėmimo ir geros būklės taisykles visais laikais ir visų pirma pagal entuziazmo ir pasišventimo mokymo, techninio ir administracinio personalo.

Priimtas ir praktikuojama fakulteto siekti akademinių standartų ir priežiūra akademinės atmosferos politiką kyla daugiausia iš nustatytų politikos universitete. Tai apima vilčių darbuotojai / studentų seminarus, lankomumo universitete truksiantį paskaitų ir kitų specialių paskaitų ir lankymas simpoziumų ir išmoko konferencijas, kurie taip pat talpinami, pagal departamento ir fakulteto kai fondas yra prieinama.

Kasmet fakultetas organizuoja fakulteto paskaita ir fakulteto seminaras, kur studentai yra pagaminti dalyvauti. Kiekvienas departamentas taip pat užtikrinti, kad studentai dalyvauti seminare pranešimus apie projektą bakalauro baigiamųjų metų ir antrosios pakopos studentams. Seminarai organizuojami du kartus per kiekvieno semestro.

misija

Fakulteto misija yra:

 • (A) teikti garso pagrindinio mokymo visose atitinkamose kursai Žemės ūkio srityje,
 • (B) pateikia žemės ūkio darbuotojai, kurie plataus masto žinių ir įgūdžių, dėl žemės ūkio sektoriaus ekonomikos plėtrą,
 • (C) teikti konsultacines paslaugas federalinių, valstybės, vietos valdžios ir viešojo sektorių pasaulinės bendruomenės ir
 • (D) parengti studentus atlikti tiriamąjį darbą ir skleisti rezultatus ūkininkams.
Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2017

Apie mokyklą

Provide world-class environment for learning, research and community service.

Provide world-class environment for learning, research and community service. Skaityti mažiau