Žemės mokslų bakalauras besikeičiančiame pasaulyje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Žemės mokslai besikeičiančiame pasaulyje yra tarpdalykinė bakalauro programa, kuri siūlo griežtą tarptautinę ir lyginamąją perspektyvą šiuolaikinėje pasaulinėje sistemoje. Jos misija - skatinti kūrybišką mąstymą apie sudėtingas pasaulines problemas ir parengti studentams analitines priemones bei tarpkultūrinį supratimą, kad jie galėtų juos vadovauti. Pagrindinis programos tikslas yra suteikti pagrindines žinias apie geografiją, geologiją ir antropogenines aplinkos transformacijas bei jų įtaką vietos bendruomenių gyvenimui ir pasaulinius pokyčius. Studentai įgyja gebėjimą stebėti ir interpretuoti reiškinius ir atlikti pagrindinį analitinį darbą tiek individualiai, tiek komandiniame darbe. Jie taip pat ugdo prisitaikymą prie besikeičiančios socialinės ir ekonominės aplinkos, pilietinės atsakomybės ir savarankiškumo.

Absolventų profilis

Absolventas turi gerą pasiruošimą geografijos ir geologijos srityje bei gebėjimą identifikuoti ir apibūdinti antropogeninius pokyčius aplinkoje. Absolventas gali įvertinti natūralų, socialinį ir ekonominį gamtinių ir antropogeninių pokyčių poveikį aplinkai. Be to, įgijo pagrindinius aplinkosaugos valdymo metodus ir tvaraus vystymosi principus. Absolventas gali savarankiškai stebėti, interpretuoti ir prognozuoti reiškinius, siūlyti teigiamą sprendimą ir parengti žinias.

Kvalifikacijos rezultatas

Kandidatai bus įtraukti į reitingų sąrašą pagal jų registracijos datą ir laiką per numatytą registracijos laikotarpį.

Mokesčiai

Paraiškos mokestis

Paraiškos mokestis yra 20 USD (arba 75 PLN arba 18 EUR). Mokestis mokamas atskirai už kiekvieną registraciją, kiekvienai registracijai turi savo banko sąskaitos numerį, skirtą mokėjimui.

Mokestis už mokslą

pirmųjų metų kursai: 21 000 PLN (apie 6 450 JAV dolerių)

antraisiais metais mokama: 21 000 PLN (apie 6 450 USD)

trečiųjų metų kursai: 21 000 PLN (apie 6 450 JAV dolerių)

Mokymas mokamas vienam semestrui, ne vėliau kaip iki pirmosios klasių dienos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2 ... Skaityti daugiau

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2014 marked the 650th anniversary of this remarkable event. Since its very beginning, the Jagiellonian University has been an international institution. Poles, Ruthenians, Lithuanians, Hungarians, Germans, Czechs, the Swiss, the English, the Dutch, the French, the Spanish, Italians, and even Tatars studied here in the old days. Skaityti mažiau