„BTech“ / „BCom“ / „BCom“ žmogiškųjų išteklių valdymo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BTech žmogiškųjų išteklių valdyme

„BTech“ laipsnis yra skirtas atkreipti studentų dėmesį į strateginius organizacijos klausimus, sutelkiant dėmesį į pažangų strateginį valdymą, pažangiausius darbo santykius, pažangų mokymo valdymą, pažangų personalo valdymą, organizacinį elgesį ir tyrimų metodiką.

Priėmimo sąlygos

Nacionalinis žmogiškųjų išteklių valdymo diplomas arba lygiavertė kvalifikacija NQF 6 lygyje. Žmogaus išteklių valdymas yra pagrindinis dalykas, kurį nustato Statuso komitetas (vidutiniškai 65%).

BCom žmogiškųjų išteklių valdyme

Karjera

Žmogiškųjų išteklių praktikai, dirbantys su darbuotojais susijusiose organizacijose

Priėmimo sąlygos

  • Minimali MPS: 26
  • Anglų kalba: 4 (50%)
  • Matematika: 4 (50%)
  • Matematinis raštingumas: nepriimamas

Fakulteto minimalių konkrečios programos reikalavimų tenkinimas nebūtinai garantuoja priėmimą į tą programą, nes gali būti taikomi specialūs atrankos kriterijai ir dėl vietos apribojimų.

„BCom“ žmogiškųjų išteklių vadybos specialistai

Programos dizainas ir turinys užtikrina teorinio gilumo ir pažangaus praktinio taikymo derinį, taip pat specialių rezultatų tobulinimo įgūdžių įgijimą.

Pirmieji studijų metai yra bendriniai, tuo tarpu antrųjų studijų metų studentai gali specializuotis vienoje iš šių studijų sričių: žmogiškųjų išteklių valdymas, darbo santykiai ar žmogiškųjų išteklių plėtra.

Priėmimo sąlygos

Potencialus studentas turėtų turėti BQ kvalifikaciją NQF 6 lygyje arba NQF 7 lygyje su pramonės psichologija ar žmogiškųjų išteklių valdymu kaip pagrindinius NQF 6 lygio ar NQF 7 lygio modulius. Analizės metodų ar statistinių metodų modulis NQF 6 lygyje arba NQF 7 lygis yra griežtai rekomenduojamas. Prieiga prie interneto ir kompiuterinis raštingumas yra privalomi. Vidutiniškai 65% leis potencialiam studentui kreiptis į pagyrimų kursus.

Programos trukmė

Dalis laiko: 2 metai

Kontaktiniai duomenys

Vardas: ponia N Moodley / Tel: 27 (0) 11 559 2159 / El. Paštas: nmoodley@uj.ac.za

Trukmė

  • „BTech“ / „BCom“ žmogiškųjų išteklių valdyme: 3 metai visu etatu
  • „BCom“ žmogiškųjų išteklių vadybos specialistai: 2 metai ne visą darbo dieną

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau