„Elite Soccer University“ programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa suteikia studentams galimybę lankyti koledžą Ispanijoje vienoje iš geriausiai žinomų koledžų JAV (CIS-Endicott International), žaidžiant profesionalų futbolą.

Elite“ futbolo universiteto programa - tai bendras darbas, apimantis aukštojo mokslo ir aukštos kokybės futbolo mokymus.

Elite Soccer University“ programa skirta studentams iš viso pasaulio, norintiems tęsti studijas geros reputacijos amerikiečių koledže, tuo pačiu metu dalyvaujant aukštos kokybės futbolo mokymuose, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama visam akademiniam ir profesionaliam sportininko tobulinimui.

Programa trunka du laikotarpius nuo kiekvienų mokslo metų spalio iki gegužės.

Tiek entuziastingi vyrai, tiek moterys skatinami dalyvauti mūsų programoje, siekiant tobulinti savo futbolo gebėjimus studijuojant.

Baigus Elite Soccer University programą , studentas dalyvaus aukštos kokybės futbolo treniruočių programoje, tuo pat metu dalyvaudamas mūsų unikalioje programoje.

Studentai įgis naujų gebėjimų ir žinių, kurios leis jiems tobulėti link konkuruojančių visą darbo dieną profesiniame lygmenyje.

Mokinys gauna pažymėjimą, kuriame pripažįstamas jo dalyvavimas programoje per pirmuosius dvejus koledžo metus prieš potencialiai perkeliant į bet kurią Amerikos kolegiją ar universitetą visame pasaulyje, kad baigtų paskutinius dvejus savo bakalauro laipsnius, arba tęskite tarptautinį CIS-Endicott Madridą, jei jie yra verslo vadybos srityje.soccer

Universiteto programa

Dalyvaujantys studentai studijuoja asocijuotojo laipsnio (oficialios bakalauro laipsnį JAV) verslo, komunikacijos ar liberalų studijose.

Baigę pirmuosius dvejus metus Madride, studentai gali:

 • Baigti studijas Masačusetso Endicott koledže arba bet kuriame kitame Amerikos universitete ar koledže pasaulyje, kad įgytų savo ketverių metų bakalauro laipsnį pasirinktoje srityje (sporto vadyba, tarptautiniai santykiai, rinkodara / komunikacija, liberalų studijos ir kt.) .
 • Baigę savo ketverių metų bakalauro laipsnį CIS-Endicott Madrido magistrantūroje vadybos vadyboje.

Futbolo programa

Dalyvaujantys studentai gaus vieną geriausių sporto centrų Madride kasdien, aukšto efektyvumo alt = "futbolo treniruotes, vadovaujamas trenerių su oficialiu Ispanijos futbolo federacijos (arba UEFA) kvalifikacija.

Programa bus rodoma:

 • Didelio našumo dienos treniruotės.
 • Dalyvavimas varžybose ir turnyruose su profesionaliomis lygomis Madride.
 • Sporto ir akademinės programos patarimai ir valdymas, siekiant palengvinti sporto stipendijų taikymo procesą JAV.

Tikslai

„Elite Soccer University“ programos misija ir tikslai:

 • Siūlyti aukšto lygio sporto patirtį, pagrįstą Ispanijos mokymo modeliu.
 • Suteikti mokymus ir elitinę konkurenciją, siekiant padidinti žaidėjų standartus ir pabrėžti talentą, priklausomai nuo individualių įgūdžių lygio, kad būtų galima įrodyti, kad gali būti profesionalūs alt = "futbolo klubai ir (arba) universiteto lygio alt =" futbolo programos JAV.
 • Siūlyti galimybę užsidirbti Amerikos asocijuotojo laipsnio Madride.
 • Palengvinti kelią, kuris leis studentams-sportininkams tobulinti savo įgūdžius, o tai leidžia jiems tęsti universitetines studijas su stipendija JAV kolegijoje ar universitete.
 • Suteikti pagrindą ir struktūrą studentams-sportininkams, kurie leis jiems plėtoti savo gebėjimus ir sukurti išskirtinį sporto CV.

Kas yra įtraukta?

Akademinė programa

 • Verslo, komunikacijos arba liberalų studijų bakalauro studijos.

Atletinė programa

 • Didelio našumo mokymai kasdien.
 • Dalyvavimas turnyruose ir varžybose.
 • Nuolatinis vertinimas ir stebėsena.
 • Prieiga prie bandymų su geriausiomis Ispanijos komandomis.
 • Skaitymo parama po baigimo (rekomendaciniai laiškai, atnaujinimas, dalyvavimo pažymėjimai ir kt.).
 • Transkripto apdorojimas ir patarimai, kaip kreiptis dėl stipendijų bet kurioje pasaulio kolegijoje ar universitete pasaulyje.

Priėmimas

NVS šalių priėmimo procesas yra labai individualizuotas. Mes atidžiai išnagrinėjome paraišką, kad gautume tikrą asmens, kuris yra už dokumento, prasmę, ir mes visiškai atsižvelgiame į visų siekiančių NVS studentų asmeninį profilį, charakteristikas, interesus ir tikslus.

Priėmimo procesą sudaro penki etapai:

 1. Pradinis kontaktinis informacijos kreipimasis telefonu, elektroniniu paštu arba asmeniškai.
 2. Asmeninis pokalbis.
 3. Du egzaminai:
  • Matematikos paskirties testas.
  • Anglų lygio testas: jei kalbate, skaitykite ir parašykite anglų kalbą pakankamai gerai, kad galėtumėte efektyviai mokytis NVS. Gimtoji kalba tai padeda mums pamatyti, kaip jūs manote ir rašote.
 4. Kiekvienas studentas turi pateikti šiuos dokumentus:
  • Užpildyta paraiškos forma (naudojant mūsų internetinę formą, tradiciniu paštu arba asmeniškai)
  • Oficialiosios vidurinės mokyklos transkriptai.
  • Rekomendacijos laiškas (jei reikia, galite naudoti toliau pateiktą formą).
  • ID nuotrauka.
  • ID arba paso kopija.
  • Paraiškos mokestis (100 €).
 5. Jei esate priimtas, gausite CIS patvirtinimo laišką. Tuo metu pradėsite kurti savo asmeninę akademinę programą su mūsų akademiniu dekanu.

Tarptautiniai studentai

Įstojus į NVS, ne ES studentai turi gauti studento vizą, kad galėtų likti Ispanijoje per pirmuosius dvejus programos metus. Reikalavimai skirsis priklausomai nuo pilietybės. Studentai turėtų pasikonsultuoti su savo vietiniu Ispanijos konsulatu ir gauti informaciją, susijusią su jų konkrečia situacija. MIS suteikia ne ES studentams, kuriems leidžiama susipažinti su dokumentais, kurie yra reikalingi norint gauti studento vizą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

CIS – The College for International Studies was founded in 1981, an American University, is located in the very heart of Madrid in one of the loveliest parts of the city. Our building is easily acces ... Skaityti daugiau

CIS – The College for International Studies was founded in 1981, an American University, is located in the very heart of Madrid in one of the loveliest parts of the city. Our building is easily accessible and in an extremely safe area. We take great pride in offering European students an American higher education closer to home just as much as we do in offering Americans precisely what they are used to, only here in Spain. Skaityti mažiau
Madrido bendruomenė , Beverli + 1 Daugiau Mažiau