AP laipsnis prekybos valdymo (skelbimas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

AP laipsnis Marketingo valdymas (AD)

&nbsp

AP studijų programos marketingo valdymas - studentas domisi tarptautinės rinkodaros, ekonomikos ir komunikacijos

A. rinkodaros vadybos studijų programos tikslas yra ne tiek Danijos, tiek ir tarptautinis studentų ir turi trukti 24 mėnesių. Anglų kalba yra vartojama darbo kalba, visos klasės yra mokoma anglų kalba. Informacinės technologijos toliau integruota į visų klasių ir (arba) dalykus ir studijų veiklą.

Programa yra tarptautinio bendravimo ir rinkodaros, kultūros, verslo ekonomikos, analizės ir tarptautinę prekybą, kuri suteikia teisę imtis darbo per prekybos, eksporto, pardavimo, pirkimo, logistikos, projektų valdymo, arba pradėti savo verslą tyrimas.

&nbsp

Ar jūs laikydamasi tarptautinio verslo karjerą?

Tada AP studijų programos marketingo valdymas būtų puikus pasirinkimas greitai pradėti įgyvendinti savo karjeros tikslų. Laipsnis gaunamas, iš ZIBAT Campus Roskildės straipsnio Verslas ir IT), gali būti jums pradėti savo verslo karjerą kaip pvz rinkodaros koordinatorius, pardavimų konsultantas, eksportą, pardavimą ar perkamąją asistentas, asistentas informacijos, reklamos konsultantas, ar su stažuotoju.

Jūs turite akademinių įžvalgų, taip pat praktinės patirties yra sėkmingas ir tolesnė pažanga pvz., rinkodaros vadybininkas, gamybos vadovas, pardavimų vadybininkas, eksporto vadybininkas, pirkimo vadybininkas, parduotuvės vadovo, informacijos vadybininkė, ar Apmokamas eksportuotojas pagrindą.

Jei turite novatorišką dvasią ir verslumo asmenybę, tada programa taip pat gali būti jūsų būdas įgyti žinių ir kvalifikaciją, pradėti savo verslo nuotykius.

&nbsp

&nbsp

Ką daryti per trejus metus?

Tai, žinoma, sunku prognozuoti, tačiau švietimas tapti marketingo vadybininkas Campus Roskildės teisę imtis universalus darbas, kaip pvz. Rinkodaros koordinatorius, pardavimų konsultantas, eksporto, pardavimo ar pirkimo asistentas, asistentas informacija, reklama konsultantas arba praktikantas.

Užimtumo lygis šių darbo vietų buvo pastaraisiais metais atnaujinti.

Ilgalaikės perspektyvos būtų karjera kaip rinkodaros vadybininkas, gamybos vadovas, pardavimų vadybininkas, eksporto vadybininkas, pirkimo vadybininkas, saugyklos valdytojas ar Apmokamas eksportuotojas.

Yra galimybė sukurti savo nuosavą įmonę arba imtis tolesnių tyrimų, pavyzdžiui, tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo Campus Roskildės aukščiausio iki bakalauro programos.

&nbsp

&nbsp

Programos informacija

Jūs gaunate išsamią pažvelgti į tarptautinės prekybos ir ekonomikos, tarptautinės rinkodaros ir komunikacijos, projektų valdymas, užsienio kalbos ir užsienio kultūrų pabrangimas. Programa yra labai lanksti, kad jūs galite kurti savo unikalų kompetencijos profilį.

Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo pasirenkamų dalykų, jums gali specializuotis pagal:

  • Verslo ekonomika, rinkos tyrimai ir statistika
  • Pardavimų valdymas ir verslumas
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2012

Apie mokyklą

Roskilde Business College yra vienas seniausių verslo mokyklas Danijoje. Įkurta 1869 metais kolegija buvo svarbi švietimo sektoriuje Roskildės daugiau nei šimtmetį. Koledžas įsikūręs Roskildės mieste ... Skaityti daugiau

Roskilde Business College yra vienas seniausių verslo mokyklas Danijoje. Įkurta 1869 metais kolegija buvo svarbi švietimo sektoriuje Roskildės daugiau nei šimtmetį. Koledžas įsikūręs Roskildės mieste, kuris yra tik 20 minučių traukiniu iš Kopenhagos. Roskilde Business College siūlo išsilavinimą jaunimui ir suaugusiems šiuolaikinėje studijų aplinkoje, skatinant akademinį mokymąsi, kartu su bendrojo lavinimo ir socialinės kompetencijos elementų, ir perspektyvias mokymo metodus. &nbsp Plėtros ir kokybės Campus Roskilde (Verslas ir IT) turi ilgą ir šlovingą tradiciją, kuri sujungia meistriškumą su dinamišką ir novatorišką kultūros. Mūsų tikslas - būti tarp geriausių švietimo įstaigų mūsų regione, kai kalbama apie švietimą ir mokymą. Pagal Danijos reguliavimo mes įdiegėme kokybės koncepciją ir politiką, kur mes tiek tarp mūsų darbuotojų, taip pat studentų apklausa. Bendras tikslas - turėti tvirtą pagrindą plėtoti metinį veiksmų planą, kuriuo siekiama patenkinti mūsų vartotojams dar geriau. Galite sužinoti daugiau apie mūsų kokybės koncepcija. &nbsp&nbsp Studentų Apklausos Campus Roskilde (Verslas ir IT) vykdo metinę nuomonę apklausą, visų mūsų programų studentams. Tarp kita ko, tyrimas įgalina kolegiją pagerinti, tiek mokymas, tiek ir kolegijos aplinką. Palyginamasis Apklausos Panašus tyrimas vyksta vienu metu visose verslo mokyklas Danijoje. Tokiu būdu kolegijos yra galima palyginti rezultatus ir mokytis iš tų kolegijų, kurie ypač gerai tam tikrose srityse. Ši apklausa yra pavadintas etalonas tyrimas. Skaityti mažiau