AP laipsnis Marketingo valdymas (AD)

&nbsp

AP studijų programos marketingo valdymas - studentas domisi tarptautinės rinkodaros, ekonomikos ir komunikacijos

A. rinkodaros vadybos studijų programos tikslas yra ne tiek Danijos, tiek ir tarptautinis studentų ir turi trukti 24 mėnesių. Anglų kalba yra vartojama darbo kalba, visos klasės yra mokoma anglų kalba. Informacinės technologijos toliau integruota į visų klasių ir (arba) dalykus ir studijų veiklą.

Programa yra tarptautinio bendravimo ir rinkodaros, kultūros, verslo ekonomikos, analizės ir tarptautinę prekybą, kuri suteikia teisę imtis darbo per prekybos, eksporto, pardavimo, pirkimo, logistikos, projektų valdymo, arba pradėti savo verslą tyrimas.

&nbsp

Ar jūs laikydamasi tarptautinio verslo karjerą?

Tada AP studijų programos marketingo valdymas būtų puikus pasirinkimas greitai pradėti įgyvendinti savo karjeros tikslų. Laipsnis gaunamas, iš ZIBAT Campus Roskildės straipsnio Verslas ir IT), gali būti jums pradėti savo verslo karjerą kaip pvz rinkodaros koordinatorius, pardavimų konsultantas, eksportą, pardavimą ar perkamąją asistentas, asistentas informacijos, reklamos konsultantas, ar su stažuotoju.

Jūs turite akademinių įžvalgų, taip pat praktinės patirties yra sėkmingas ir tolesnė pažanga pvz., rinkodaros vadybininkas, gamybos vadovas, pardavimų vadybininkas, eksporto vadybininkas, pirkimo vadybininkas, parduotuvės vadovo, informacijos vadybininkė, ar Apmokamas eksportuotojas pagrindą.

Jei turite novatorišką dvasią ir verslumo asmenybę, tada programa taip pat gali būti jūsų būdas įgyti žinių ir kvalifikaciją, pradėti savo verslo nuotykius.

&nbsp

&nbsp

Ką daryti per trejus metus?

Tai, žinoma, sunku prognozuoti, tačiau švietimas tapti marketingo vadybininkas Campus Roskildės teisę imtis universalus darbas, kaip pvz. Rinkodaros koordinatorius, pardavimų konsultantas, eksporto, pardavimo ar pirkimo asistentas, asistentas informacija, reklama konsultantas arba praktikantas.

Užimtumo lygis šių darbo vietų buvo pastaraisiais metais atnaujinti.

Ilgalaikės perspektyvos būtų karjera kaip rinkodaros vadybininkas, gamybos vadovas, pardavimų vadybininkas, eksporto vadybininkas, pirkimo vadybininkas, saugyklos valdytojas ar Apmokamas eksportuotojas.

Yra galimybė sukurti savo nuosavą įmonę arba imtis tolesnių tyrimų, pavyzdžiui, tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo Campus Roskildės aukščiausio iki bakalauro programos.

&nbsp

&nbsp

Programos informacija

Jūs gaunate išsamią pažvelgti į tarptautinės prekybos ir ekonomikos, tarptautinės rinkodaros ir komunikacijos, projektų valdymas, užsienio kalbos ir užsienio kultūrų pabrangimas. Programa yra labai lanksti, kad jūs galite kurti savo unikalų kompetencijos profilį.

Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo pasirenkamų dalykų, jums gali specializuotis pagal:

  • Verslo ekonomika, rinkos tyrimai ir statistika
  • Pardavimų valdymas ir verslumas

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Roskilde Business College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
24 mėnesių
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date