Administracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Administracija - Bakalauras

Administracija sudaro profesionalų kursą, reikalingą beveik kiekvieną privačiam arba valstybiniam organizacija, atsakinga už planavimą ir strategijų valdyti žmogiškuosius, materialinius, finansinius ir rinkodaros departamentas. Šis specialistas veda tarp bendrovės ir dalyvaujančių įdarbinimo, priėmimo ir atleidimo iš darbo darbuotojų darbuotojų ir santykių su profesinių sąjungų kategorijos santykius. Drugelis karjeros planus ir naudą, ir paskatos programas. Koordinuoja įmonės materialinius išteklius, kontroliuoti pirkimo ir saugojimo žaliavų ir galutinių produktų. Be finansų sektoriuje, rūpinasi biudžetų ir pinigų srautų. Taip pat bus susiję su reklamos ir rinkodaros, produktų pardavimo skatinimo paslaugas ir / arba * "Okupacinė administratorius kaip profesija, liberalios ar ne, susideda iš :. parengimas Nuomonių, pranešimų, planų, projektų, arbitražo ir ataskaitas, nes ji reikalauja žinių, būdingo organizavimo metodus ;. mokslinių tyrimų, studijų, analizė, interpretavimas, planavimo, įgyvendinimo, koordinavimo ir kontrolės apskritai vadybos kursus darbo taikymą "(Dekreto 61934/67, kuris reglamentuoja 3 straipsnio profesija).

Administratorius profilis

Organizacija, disciplina, planavimas, skaičiavimas domenas ir statistika, verslumas, kūrybiškumas, lankstumas, vadovavimo įgūdžiai ir skonis komandinio darbo, gerai išmanyti finansų ir apskaitos.

Kodėl direktoriams UNIFAI

UNIFAI administracija Žinoma tik gavo keturių žvaigždučių reitingą 2015 Studentų vadovas. Jos mokymo programa orientuota į daug žinių finansų ir apskaitos ir bus suskaičiuoti dabar su naujų disciplinų: Užsienio prekyba, aplinkos tvarumo, Strateginis informacijos valdymas, prekybos ir verslo žaidimai. Taigi padidinti galimybę studentams integruotis teoriją ir praktiką, patirtį praktiškai klasėje sąvokas. Siekiant skatinti veiksmus, kuriais siekiama padėti integruotis į darbo rinką, skatinti verslumą ir sudaryti sąlygas bendrauti su kompanijų regione, UNIFAI suteikia studentams su programų, pavyzdžiui, Junior Company "(JuniorFAI) ir Challenge SEBRAE organizavimo CBT bunkerių (darbo kursą), taip pat renginiai, administracinės konferencijos ir seminarai. Per partnerystę, ji suteikia studentams techninių vizitų į įmonių, pavyzdžiui, "Volkswagen", "Natura, Honda ir BM & FBovespa ir dalyvavimą socialiniame bendruomenių projektų UNIFAI + socialinę programą.

Apie kursą

Minimali trukmė: 8 semestrus

Mėnesinė įmoka: R $ 791,00 * dabartinė vertė 2016 m.

Poslinkiai: Ryte ir vakare

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

O Centro Universitário Assunção está comprometido com a educação, inspirada nos valores evangélicos e nos princípios de liberdade de expressão. Prepara os futuros profissionais para o exercício da cid ... Skaityti daugiau

O Centro Universitário Assunção está comprometido com a educação, inspirada nos valores evangélicos e nos princípios de liberdade de expressão. Prepara os futuros profissionais para o exercício da cidadania e os qualifica para o mercado de trabalho. Skaityti mažiau