administracija BA

Pristatymas ir Profesionalus profilis

Kursas siekiama suteikti studentui dirbti keliose srityse, kaip antai užsienio prekybos, finansų, logistikos, marketingo, gamybos, be kita ko.

Bendrasis tikslas

Forma Aukšto lygio specialistų, kurie galėtų dirbti administracinį srityje, laikantis etikos principų, kurie gali sąveikauti socialinėje aplinkoje, prisidėti prie institucijos stiprinimo, ar verslo ar viešajame srityje ir prisidėti prie skatinti transformacijas, kurie vyksta visuomenėje.

Konkretus tikslas

Konkretūs tikslai, žinoma, pagrindiniai įgūdžiai, kurie bus plėtojami studentų yra: - Taikyti turinį, skatinti inovacijas ir kūrybingi talpa; - Išspręsti situacijos su lankstumo ir prisitaikymo; - kuria loginius, kritinį ir analitinį mąstymą; - Suprasti administracinį visumą; - Naudokite tarpasmeninį bendravimą ir žodžio teisingo aiškinimo tikrovės; - ugdyti gebėjimą užsisakyti veiklą ir programas; - Sprendžiant situacijų, susijusių sprendimų alternatyvas ir dizainas riziką; - Taikyti teorijas skirtingas organizacines ir socialiniuose kontekstuose.

Darbo rinka

Paslaugų sektorius yra labiausiai suteikia galimybes, ypač verslo turizmo sektoriuje. Apskritai valdymas, dėmesys sutelkiamas į žmogaus išteklių, logistikos, finansų ir pardavimų. Į UNIESP vadybos studentai mokosi elgtis su įvairiais iššūkiais dienos į dieną verslo, kaip išvengti ir kabinėtis, kas geriausia pozos ir požiūriai spręsti elgesio problemas darbuotojų, kokie jų vaidmenys ir pareigos kaip administratorius kaip pilietis, ir tt

Pagrindiniai disciplinos teorija ir praktika

Pirmieji dveji metai užima pagrindinių dalykų, pavyzdžiui, matematikos, statistikos, teisės, sociologijos, apskaitos ir informacinių technologijų. Nuo trečiųjų metų pradėti konkrečius tokias sritis kaip logistikos, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių.

prižiūrimas stažuotės

Etapas yra itin svarbus mokymo procese laikas. Mes ne UNIESP, atliko mokymus, kuri leidžia studentams patirti, kas yra mokėsi koledže, su integruojant daug disciplinų, kurios sudaro akademinio mokymo vaidmenį, suteikiant jiems struktūrinį vienetą ir testavimu nuoseklumo ir laipsnio lygį sulieti.

Programa mokoma:
Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date