Vadybos fakulteto Arnaldo laipsnis suteikia pagrindinės vertybės verslumo, inovacijų ir valdymo sutelktas į žmogų. Nauja ugdymo programa administracija Žinoma gerbti nustatytus MEC gaires, sutelkiant dėmesį į administracijos raida ir jos taikymo organizacijų įvairių sričių žinių.

Kursų temos pareikšti metodiką, kuri suteikia sisteminimą ir gilinti konkrečių šakų administravimo ar susijusioje srityje, suteikiant studentams intensyvus ir tiksli neria į turinį mokėsi.

bus naudojamos metodikos ir įvairūs mokymo priemones, kintamosios ir maišymo teoriją ir praktiką, poveikio ir sąveikos, atskaitą ir indukcija. Mūsų tikslas yra padaryti dieną į dieną akademinis kažkas daugiau dinamiška ir efektyvi per mokymo ir mokymosi strategijas įvairinimą, neprarandant dėmesio kompetencijos kvalifikacijos. Mes naudosime tai paskaitos, seminarai, virtualios erdvės sąveikos, verslo žaidimai, grupių dinamika, vadovaujasi studijos, ekskursijos, seminarai ir interviu, moksliniai tyrimai, konkrečių atvejų sprendimas, ir viską, ką galime plėtoti studentas Arnaldo.

Pedagogikos Kursinis projektas taip pat buvo susijusi save su įgūdžių ir kompetencijų šiuolaikinio vadovo plėtrai, nes nieko gero meistriškumo turinio jeigu prekiautojas nežino ją apdoroti vikriai. Taigi, visiems žinoma disciplinų norite skatinti verslumą, naujoves, vadovavimo ir pilietybę.

Šioje srityje, mes galime pasakyti, kad fakultetas Vadybos kursai Arnold savo mokomaisiais dalykais reikalauja šiuolaikinės rinkos, integruotos logistikos ir pirkimo, ir projektų ir konsultavimo valdymo, rinkodaros e-verslo, verslumo ir verslo planą, vadyba žinių, technologijų ir inovacijų, be kita ko.

Visi kursai turės kaip Laidus linijų verslumą ir naujoviška profilis, kuriant harmoniją ir programavimo vienybę žinoma.

Programa mokoma:
Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
8 semestrus
Dieninės
Price
1,136 BRL
Mėnesio investicijos
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date