Per kursą

Direktorių UNIFENAS Campus Alfenas Žinoma, yra susijusi su FGV kokybės sertifikavimo programą. Titravimas mokytojų ir profesinę patirtį, pedagoginė projektas kurso ir kurso infrastruktūra yra kruopščiai išnagrinėjo FGV komanda. Šis Direktorių UNIFENAS Campus Alfenas žinoma pasiekimas, signalizuoja savo kompetenciją ir kokybę! Akredituotos institucijos pasiekė puikių rezultatų iš MEC (Švietimo ir mokslo ministerija), taikomų bandymų studentams aukštojo mokslo institucijų, siekiant nustatyti, kad ugdymo proceso kokybę. 2012 metais, 88% akredituotų įstaigų gavo visas žymes, o 12%, kuris nesiėmė maksimalų rezultatą užėmė aukščiausius balus savo narių. Norint pasiekti šiuos rezultatus, studentas yra pasirengę suprasti mokslinius, techninius, socialinius ir ekonominius klausimus gamybos ir jos valdymas, atsižvelgiant į baigusių lygių sprendimų priėmimo procesą ir plėtoti kokybišką ir tinkamą valdymą, atskleidžiantys pasisavinimą naujos informacijos ir pristato intelektinės lankstumą ir gebėjimą prisitaikyti kontekstualizuotas bendraujant su įvairiomis situacijomis, esančių ar naujai įvairiuose segmentuose administratoriaus vienodas. Jis taip pat yra pasirengusi pripažinti problemas ir siūlyti alternatyvius sprendimus, kurti ir įgyvendinti kūrybinius ir inovacinius projektus, gali sukelti plėtros organizacijos ir pačios visuomenės, kaip pasisakė ir nacionalines mokymo programas gaires dėl valdymo kursus.

tikslas

Kurso tikslas parengti kompetentingas ir kūrybiškas specialistų, galinčių reaguoti į rinkos poreikius, todėl organizacijoms, bet kokio dydžio, kad būtų sėkmingai savo įmones arba veikti su atsakomybe ir etikos trečiojo sektoriaus ar viešojo administravimo. Preparatas apima modernias priemones naudoti diagnozuoti problemas, dizaino sprendimus ir stebėtų rezultatus.

Tarptautiniai moduliai

Galimybė sutartis su užsienio universitetais.

kvalifikuoti mokytojai

Aukštos kvalifikacijos mokytojus su laipsniais ir patirties darbo rinkoje, yra dalis dėstytojų, kurie dalijasi žiniomis su studentams administracija.

Diferencialai

Įsipareigojimas mokymo kompetencijos ir veiksmingą mokinio mokymosi yra nuolatinis rūpestis Direktorių UNIFENAS žinoma. Vienintelė institucija, sertifikuota FGV pietinėje Minas Gerais, žinoma, siūlo skirtingus mokymosi metodikas, su patirtimi teorinių žinių per organizaciją, kurią studentai, mugių, renginių, forumų ir paskaitų, be to, dėl konsultavimo ir sutartis praktikos verslo planas. Žinoma, taip pat turi aukštąjį Verslumo lyga (GKEM) ir trečiojo sektoriaus tyrimo grupę (netsu). Visa tai kartu su pasiūlymu turi būti tarp geriausių verslo mokyklų Minas Gerais valstijos.

Infrastruktūros

Kursas turi valdymo praktika laboratoriją su 40 kompiuterių, apvalių stalų, oro kondicionavimo ir kosmoso praktinės veiklos plėtrai. Visi kompiuteriai yra prijungti prie didelės spartos interneto. Mes taip pat turime licencijavimo politiką naujausia Microsoft programinė įranga, švietimo ir partnerystes su įmonėmis. Visi kabinetai turi multimedijos projektorių su garso sistema ir "Wi-Fi".

papildomi ir integruotos veikla

Papildomą veiklą atvira erdvė pratybų studentas mokymosi kitose vietose ir skirtingais laikais klasėse ir laboratorijose. Integruotos veikla - valdymo praktiką, kuria siekiama padaryti kuo glaudesnį kursą praktinių santykių darbingo gyvenimo. Jie būna visą kursą ir yra neatskiriama veiksmų erdvė tarp mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo. Jie skirti visiems gyvenimo atnaujinimo aukščiau - su programinius kintamųjų turinį - naujų temų ir mokslo EEE steigimo, bet nekurs į autonominių sričių. Ši veikla leidžia naujas situacijas, kad bus palengvinti įgūdžių ir svarbi studento formavimo gebėjimų plėtrą, atsižvelgiant į savo profesinį gyvenimą. Jie yra: socialinės problemos analizė ieškant sprendimų; sprendimų priėmimas; patirtis vadovavimo situacijose; plėtoti verslumo ir komunikacijos tarpasmeninius santykius, among others.

Programa mokoma:
Portuguese (Brazil)
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
8 - 8 semestrus
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date