Administracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tvarkyti yra planuoti, organizuoti, vadovauti ir jas kontroliuoti, priimant sprendimus dėl turimų ir reikalingų organizacijos valdymo išteklių, atsižvelgiant į profesinės informacijos, komandos, ekonominė, politinė ir socialinė raida savo regione, šalyje ir pasaulyje.

Planuoti, organizuoti, vadovauti ir jas kontroliuoti, administratorius turi būti pasirengę:

  • Nustatant tikslus ir uždavinius;
  • Analizuoti, suprasti ir spręsti problemas
  • Organizuoti ir paskirstyti išteklius, tiek finansinių, technologinių ir kaip žmogui;
  • Vedantis, bendrauti, vadovauti ir motyvuoti žmones;
  • derėtis;
  • Priimti sprendimus;
  • Valdymo, matavimo ir vertinimo.

Geri administracijos priklauso nuo to, specialistas gali būti geras lyderis, galintis spręsti su žmonėmis, derybų ir bendravimo, taip pat sugebėti priimti sprendimus, atsižvelgiant sisteminę ir bendrą vaizdą apie jo valdomo situaciją.

Administratorius profesija yra istoriškai neseniai ir buvo reglamentuotas Brazilijoje rugsėjo 9, 1965, kai mes švenčiame Administratoriaus diena.

Iš Unimes Žinoma buvo sumanyta 1969 metais, pripažintas 1971 metais, o šiuo metu geriausias regioninis samprata Nacionalinis egzaminų Studentų Performance - ENADE, Švietimo ir mokslo ministerija, yra tarp tautos geriausius kursus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

O CEUBAN – Centro de Estudos Unificados Bandeirante iniciou suas atividades em 20 de junho de 1968, sob a antiga denominação de Sociedade Civil de Educação Física de Santos.

O CEUBAN – Centro de Estudos Unificados Bandeirante iniciou suas atividades em 20 de junho de 1968, sob a antiga denominação de Sociedade Civil de Educação Física de Santos. Skaityti mažiau