Oficialus aprašymas

Mokyklose, kur kursai turi būti mokomi tradicinės kompetencijos centrų, jų kompetencijos sritis, su plačia nacionalinio ir tarptautinio pripažinimo, be tiek akademinės kokybės ir jų fakulteto nariai standartas viršų reitingus. Abu turi platų sąrašą leidinius, studijas, disertacijas ir mokslinių tyrimų dokumentus, Brazilija ir užsienyje, kad patvirtinti, kad jų dinamiškumas, žinių ir, svarbiausia, jų novatorišką dvasią.

&nbsp

• Įkurta 1952 m., EBAPE buvo pirmoji įstaiga, skirta administravimo visoje Lotynų Amerikoje. Ji išlaiko savo pozicijas kaip suvokiama kvalifikuoto personalo mokymą ir visuomenės, taip pat privataus sektoriaus lyderis. Tai buvo šio dvigubo fokusavimo EBAPE, kad Brazilija pradėjo sistemingai administravimo studijų kaip mokslas.


• Įkurta 1966 m., EPGE pripažinta geriausia Brazilijos ekonomikos magistrantūros studijas centras . Jis pradininkas daktaro programos sukūrimo šioje srityje Brazilija ir fakulteto nariai yra atsakingi už daugiau nei pusę Brazilijos ekonomistų publikacijų pirmaujančių specializuotų tarptautinių žurnalų.


Administravimo bakalauro kursus Rio de Žaneire, buvo papildomas privalumas yra mokoma tik fakulteto nariai su magistro laipsnius ir Ph.Ds. Kurso struktūra užtikrins naujoviška ugdymo procese, kompetencijos, kokybės ir mokymo studentams, kurie šiandien gyvena pasaulyje gilias pertvarkos visų galimų atributų.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date