Administravimo inžinerijos laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas yra administravimo inžinerija?

Tai karjera, jungianti sisteminę administravimo viziją su griežtumu ir inžinerijos metodu.

Tvirtas pagrindinių mokslų formavimas, siekiant juos pritaikyti technikos inžinerijos sprendimuose, integruojant valdymo priemones ir modelius į organizaciją, finansų valdymą, rinkodarą ir technologijų valdymą, pagrindines organizacijų veiklos sritis.

Kodėl studijuoti administracinę inžineriją?

  • Gauti platų ir bendrą inžinieriaus mokymą, kad būtų paremta pasaulinė vizija priimant tinkamus sprendimus, projektavimas organizacijoms ir jų procesams aukštesnio lygio konkurencingumo.
  • Profesionalus techninis mokymas, kurį papildo socialinis-humanistinis mokymas, kuris vertina žmogaus pastangas ir socialinius santykius, kaip strategiją organizacijos tikslams pasiekti.
  • Visur, kur yra socialinė organizacija, administracinis reiškinys kyla spontaniškai dėl to, kad reikia priimti sprendimus veiksmingai ir efektyviai pasiekti organizacijos tikslus.
  • Šiandieninė visuomenė reikalauja apmokytų administratorių inžinierių planuoti, organizuoti, nukreipti ir kontroliuoti bet kurios organizacijos likimą ir leisti atlikti geras investicijas, planus ir projektus, kurie užtikrintų išlikimą ir konkurencingumą.

metodika

Administracinės inžinerijos programa yra sukurta "akis į akį", paremta informacinėmis ir ryšių technologijomis, kaip švietimo ištekliais, kurie padeda mokytis.

Dėl inžinerinio mokymo, programa įgyvendina aktyvią mokymosi metodiką, susiejančią studentą su jo profesinės srities problemų sprendimu ir skatina jį labiau įtraukti į jo mokymą, plėtodamas eksperimentines praktikas, verslo patirtį, studijas atvejai ir mokymosi projektai, be kita ko.

Klasės yra suprojektuotos kaip akademinė darbo aplinka, kurioje studentas atspindi, aptaria argumentus ir siūlo alternatyvius įvairių inžinerinių problemų sprendimus vadovaujantis transformuojančio mokytojo mąstymo būdams ir jo mokinių veikimui prisidėti prie geresnių žmonių ir specialistų mokymas.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

La Universidad EIA es identificada por su alta calidad académica, su rigor, por estar concentrada en ingenierías y afines, y por la formación integral de profesionales que aportan a la construcción de ... Skaityti daugiau

La Universidad EIA es identificada por su alta calidad académica, su rigor, por estar concentrada en ingenierías y afines, y por la formación integral de profesionales que aportan a la construcción de una sociedad más justa y equitativa. Skaityti mažiau