Aeronautikos inžinerijos laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

apibūdinimas

Aukšta mokslinė ir pedagoginė dėstytojų, turinčių tvirtų žinių inžinerinės medžiagos srityse, mechanika ir aeronautika, kokybė skatina tvirtą mokymąsi šioje žinių srityje ir gebėjimą spręsti problemas daugelyje aeronautikos inžinerijos aspektų, naudojant naujas medžiagas, naujas technologijas. naujoviški ir pirminiai produktai kosmoso pramonėje, kuriant būsimus profesionalus, kurie įrodys techninį ir profesionalų vadovavimą, universalumą ir gebėjimą dirbti daugiadisciplininėse komandose.

Studijų programos struktūra buvo sukurta atsižvelgiant į Europos ir tarptautinį kontekstą, siekiant užtikrinti švietimo kokybę, atitinkančią tai, kas praktikuojama geriausiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose universitetuose.

Šis laipsnis buvo sukurtas siekiant pritaikyti profesionalių novatoriškų sričių, kurių apskritai trūksta ir kurios yra sparčiai besivystančiose srityse, pavyzdžiui, švietimo naujomis medžiagomis ir naujomis technologijomis, kurios yra įtrauktos į šį kursą kartu su pagrindinėmis žiniomis, reikalingomis aeronautikos srityje, itin svarbi sritis, kuri atitiktų Portugalijos visuomenės pramonės poreikius.

Karjeros galimybės

Yra daug karjeros galimybių ir apima daug veiklos rūšių, tokių kaip:

 • Projektavimas, gamyba ir orlaivių operacijos
 • Aeronautikos priežiūra
 • Su orlaiviu ir jų operacijomis susijusių sistemų valdymas
 • Aeronautikos srities moksliniai tyrimai ir plėtra
 • Aeronautikos pramonė
 • Aplinkosaugos vadybos ir kontrolės paslaugos
 • Konsultavimo laboratorijos tyrimams ir plėtrai

Tarptautinis studentas

Paraiškos teikiamos tiesiogiai „Universidade Atlântica .
Gali būti taikomi tie studentai, kurie atitinka visus šiuos reikalavimus:
 • Studentai, turintys vidurinę mokyklą / K12 arba turintys teisiškai lygiavertę kvalifikaciją;
 • Studentai, priėmę reikiamus egzaminus - Pareiškėjai, baigę vidurinį išsilavinimą užsienyje, turės patvirtinti savo egzaminus mokykloje, vadovaudamiesi Portugalijos nacionaliniais egzaminais, reikalingais norint dalyvauti kiekvienoje studijų programoje Atlântica University . Būtini egzaminai gali būti atliekami pačiame universitete (netgi vaizdo konferencijoje ou kitomis technologinėmis priemonėmis interviu atlikimui);
 • Studentų pažymiai kiekviename iš reikalaujamų egzaminų turi būti aukštesni už nustatytą minimalų dydį. Reikalaujamų egzaminų mokykloje egzaminai turi būti ne mažesni kaip 95 Portugalijos mastu nuo 0 iki 200; Atlântica imsis reikiamos lygiavertiškumo procedūros iš pradinės švietimo sistemos;
 • Studentai, kurie atitinka prielaidas, reikalingas priimant;
 • Studentų paraiškų klasė turi atitikti bent jau nustatytą minimalų dydį - Minimali paraiškos kategorija: 95 (vertinimo skalė: nuo 0 iki 200).

Galutinė „High School“ / „K12“ klasė yra 65 proc. Reikalingi egzaminai yra 35%.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us.

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us. Skaityti mažiau