Pažvelkite į savo ateitį kildami naudodamiesi „Liberty“ komercinės / firmos aeronautikos laipsniu

Išsiskirkite dėl visų tinkamų priežasčių. Liberty University buvo pripažintas viena didžiausių tikėjimu grįstų kolegiškų aviacijos programų Šiaurės Amerikoje. Jei norite skristi komercinėms oro linijoms ar korporatyvinėms organizacijoms, mes teikiame aeronautikos programas, skirtas jums paruošti sėkmę!

Aviacijos pramonė gali augti per artimiausius 20 metų, todėl dabar yra laikas pradėti savo karjerą skraidymo metu. Numatoma, kad visame pasaulyje reikės daugiau kaip 637 000 pilotų, taigi pradėkite kelionę dabar ir užsukite aeronautikos bakalauro laipsnį, kad išmoktumėte įgūdžių ir žinių, kurių jums prireiks, kad sužavėtumėte būsimus darbdavius. Daugelis oro transporto ir karinių tarnybų samdytojų ieško, kad Liberty University studentai patenkintų poreikį dėl mūsų stipraus krikščioniško pagrindo ir akademinio meistriškumo lygio.

Kodėl verta rinktis „Liberty“ komercinį / įmonės bakalauro laipsnį?

Uždirbkite savo bakalauro laipsnį mokykloje, kuri suteikia jums daugiau nei laipsnį. Nuo 2002 m. Liberty University aeronautikos mokykla pastebimai išaugo. Kas prasidėjo, kai keturi studentai ir vienas išsinuomotas orlaivis tapo beveik 400 studentų ir 27 turimais lėktuvais!

Mes tikime, kad mūsų sėkmė kilo iš mūsų misijos „ Traukinio čempionai Kristui“ ir neįtikėtinų vyrų ir moterų, kurie kartu su mumis palaikė programą, tokių kaip Dave'as Youngas ir Ernie'as Rogersas, pasitraukę kariškiai. Tęskite laipsnį, kuris paruošia jus daugiau, naudodamiesi moderniausiais mokymo įrenginiais, lėktuvais ir treniruokliais.

Sertifikatai ir licencijos

Mes siūlome sertifikatus ir licencijų suteikimą per mūsų komercinį / verslo bakalauro laipsnį:

 • Privatus pilotas
 • Instrumento įvertinimas
 • Komercinis pilotas
 • Vieno variklio
 • Kelių variklių
 • Skrydžio instruktoriaus įvertinimas

Ko jūs sužinosite iš mūsų BS aeronautikos srityje?

Mūsų aeronautikos mokslo bakalauras - komercinis / korporacinis skrydis suteiks jums gyvybiškai svarbių žinių ir kritinių įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai įgyvendinti savo aviacijos karjerą! Jūsų kursuose bus tiriama antžeminė teorija, įmonių aviacijos praktika, žmogiškieji veiksniai aviacijoje ir GPS prietaisų navigacija. Išmokite nepilotuojamų oro sistemų pagrindų, pažangios aviacijos saugos ir lyderystės pagrindų per savo švietimo karjerą Liberty University .

Svarbiausi mūsų komercinio / verslo bakalauro laipsniai

Mūsų aeronautikos bakalauro laipsniai leidžia jums gauti licencijas net ir baigus reikiamą komercinį pilotą. Baigę komercinį / verslo laipsnį, turėsite galimybę tapti sertifikuotu skrydžių instruktoriumi! Dirbdami ir skrisdami su kitais studentais, kaupsite skrydžio laiką, reikalingą dirbant oro linijų ir įmonių pilotų pareigose.

Kadangi mūsų aeronautikos programa buvo pripažinta kaip nepriekaištinga, mes galime pasiūlyti studentams riboto oro transporto piloto (R-ATP) programą, kuri žymiai sumažina reikiamą skrydžio laiką. Paspartinkite savo karjerą komercinių ir korporacinių skrydžių srityje, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu!

Kai kurie kiti mūsų komercinio ir korporacinio bakalauro laipsnio pranašumai:

 • Skrydžio instrukcija pagal FAA 141 dalį
 • Finansinė pagalba kursams ir skrydžio mokymui
 • GI Bill® po rugsėjo 11 d
 • Regioniniai oro linijų nuomos susitarimai

Aeronautikos absolventų karjeros galimybės

Liberty University bakalauras aeronautikoje, kurio specializacija yra komercinė / korporacinė, parengs jus tokioms pareigoms:

 • Privatus pilotas
 • Komercinis pilotas
 • Sertifikuotas skrydžio instruktorius
 • "Corporate Pilot"

Priėmimo reikalavimai bakalaurantams

Kiekvieną prašymą priėmimo komitetas peržiūri kiekvienu konkrečiu atveju, ty nėra nustatyta minimalių priėmimo kriterijų. Tačiau visose paraiškose turi būti pateikti šie dokumentai *:

 • Priėmimo paraiška
 • Oficialūs vidurinės mokyklos nuorašai
 • Oficialūs koledžo nuorašai (jei taikoma)
 • SAT, ACT arba CLT balai
 • Priėmimo esė

* Atminkite, kad priėmimo komitetas gali pareikalauti papildomų dokumentų, gavus jūsų paraišką.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Liberty University »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 3, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 13, 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
23,800 USD
2019–2020 m
Deadline
Susisiekti su mokykla
No definite application deadline. However, we recommend that you apply at least three months before the semester in which you plan to attend begins
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 13, 2020
End Date
Grd. 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
No definite application deadline. However, we recommend that you apply at least three months before the semester in which you plan to attend begins

Sau. 13, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
No definite application deadline. However, we recommend that you apply at least three months before the semester in which you plan to attend begins
End Date
Grd. 2023