Aeronautikos mokslo bakalauras: komercinis / korporacinis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Pažvelkite į savo ateitį, pasikėlę į Liberty University komercinės / įmonių aeronautikos laipsnį

Išsiskirkite dėl visų tinkamų priežasčių. Liberty University buvo pripažintas viena didžiausių tikėjimu grįstų kolegiškų aviacijos programų Šiaurės Amerikoje. Jei norite skristi komercinėms oro linijoms ar įmonių organizacijoms, „Liberty“ teikia aeronautikos programas, skirtas padėti jums pasisekti!

Aviacijos pramonė gali augti per artimiausius 20 metų, todėl dabar yra laikas pradėti savo karjerą skraidymo metu. Numatoma, kad visame pasaulyje reikės daugiau kaip 637 000 pilotų, taigi pradėkite kelionę dabar ir užsukite aeronautikos bakalauro laipsnį, kad išmoktumėte įgūdžių ir žinių, kurių jums prireiks, kad sužavėtumėte būsimus darbdavius. Daugelis oro transporto ir karinių tarnybų samdytojų ieško, kad Liberty University studentai patenkintų poreikį dėl savo stipraus krikščioniško pagrindo ir akademinio meistriškumo lygio.

Kodėl verta rinktis „Liberty“ komercinį / įmonės bakalauro laipsnį?

Uždirbkite savo bakalauro laipsnį mokykloje, kuri suteikia jums daugiau nei laipsnį. Nuo 2002 m. Liberty University aeronautikos mokykla pastebimai išaugo. Kas prasidėjo, kai keturi studentai ir vienas išsinuomotas orlaivis tapo beveik 400 studentų ir 27 turimais lėktuvais!

Liberty mano, kad jų sėkmė kyla iš jų misijos „ Traukinio čempionai Kristui“ ir neįtikėtinų vyrų ir moterų, kurie kartu su jais palaikė programą, tokių kaip Dave'as Youngas ir Ernie'as Rogersas, pasitraukę kariškiai. Tęskite laipsnį, kuris paruošia jus daugiau, naudodamiesi moderniausiais treniruokliais, lėktuvais ir treniruokliais.

Sertifikatai ir licencijos

„Liberty“ siūlo pažymėjimus ir licencijų suteikimą per savo komercinį / verslo bakalauro laipsnį:

 • Privatus pilotas
 • Instrumento įvertinimas
 • Komercinis pilotas
 • Vieno variklio
 • Kelių variklių
 • Skrydžio instruktoriaus įvertinimas

Ko jūs išmoksite „Liberty's BS“ aeronautikoje?

Jų aeronautikos mokslo bakalauras - komercinis / korporacinis skrydis suteiks jums gyvybiškai svarbių žinių ir kritinių įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai įgyvendinti savo aviacijos karjerą! Jūsų kursuose bus tiriama antžeminė teorija, įmonių aviacijos praktika, žmogiškieji veiksniai aviacijoje ir GPS prietaisų navigacija. Išmokite nepilotuojamų oro sistemų pagrindų, pažangios aviacijos saugos ir lyderystės pagrindų per savo švietimo karjerą Liberty University .

Svarbiausi „Liberty“ komercinio / verslo bakalauro laipsniai

Jų aeronautikos bakalauro laipsniai leidžia jums gauti licencijas net ir baigus reikiamą komercinį pilotą. Baigę komercinį / verslo laipsnį, turėsite galimybę tapti sertifikuotu skrydžių instruktoriumi! Dirbdami ir skrisdami su kitais studentais, kaupsite skrydžio laiką, reikalingą dirbant oro linijų ir įmonių pilotų pareigose.

Kadangi „Liberty“ aeronautikos programa buvo pripažinta kaip nepriekaištinga, mes galime pasiūlyti studentams riboto oro transporto transporto piloto (R-ATP) programą, kuri žymiai sumažina reikiamą skrydžio laiką. Paspartinkite savo karjerą komercinių ir korporacinių skrydžių srityje, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu!

Kai kurie kiti „Liberty“ bakalauro laipsnio komercinių ir korporatyvinių skrydžių privalumai yra šie:

 • Skrydžio instrukcija pagal FAA 141 dalį
 • Finansinė pagalba kursams ir skrydžio mokymui
 • GI Bill® po rugsėjo 11 d
 • Regioniniai oro linijų nuomos susitarimai

Aeronautikos absolventų karjeros galimybės

Liberty University bakalauras aeronautikoje, kurio specializacija yra komercinė / korporacinė, parengs jus tokioms pareigoms:

 • Privatus pilotas
 • Komercinis pilotas
 • Sertifikuotas skrydžio instruktorius
 • "Corporate Pilot"

Priėmimo reikalavimai bakalaurantams

Kiekvieną prašymą priėmimo komitetas peržiūri kiekvienu konkrečiu atveju, ty nėra nustatyta minimalių priėmimo kriterijų. Tačiau visose paraiškose turi būti pateikti šie dokumentai *:

 • Priėmimo paraiška
 • Oficialūs vidurinės mokyklos nuorašai
 • Oficialūs koledžo nuorašai (jei taikoma)
 • SAT, ACT arba CLT balai
 • Priėmimo esė

* Atminkite, kad priėmimo komitetas gali pareikalauti papildomų dokumentų, gavus jūsų paraišką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. Wit ... Skaityti daugiau

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. With more than 500 degrees and certificates, Liberty offers programs in fields such as medicine, religion, law, aviation, cinematic arts, psychology, business, and more. All of Liberty’s courses are taught from a Christian worldview by professors who regard teaching as more than a job — it’s their calling. Skaityti mažiau