ag kompiuterių mokslo laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

AP laipsnis in Computer Science

&nbsp

AP studijų programos informatikos studentas domisi programavimo, statybos programinės įrangos ir komunikacijos.

&nbsp

&nbsp

Ką daryti per trejus metus?

Jūs galite dirbti su informacinių technologijų tarptautinėje kompanijoje! Gal už sistemos formavimo ir programavimo! Tvarkymas multimedijos per žiniasklaidos ar reklamos pramonės! Ar daro web dizainas ir atsiradimą!

Baigęs Roskilde Business College AP Computer Science studijų programą, jums bus pajėgi kurti, atnaujinti ir prižiūrėti IT sistemas savo iniciatyva, tiek valstybinių institucijų ir privačių bendrovių.

Arba galite tęsti mūsų aukščiausio iki bakalauro programos Web Development, 1 ½ metų programa AP absolventų in Computer Science ar multimedijos dizaino.

&nbsp

Programos informacija

Kompiuterių Mokslas programa sujungia teoriją su praktiniais problemų klausimais ir teikia atitinkamus darbo kvalifikaciją.

Jūs tapsite gerai išmanantis kompiuterinės metodikos ir koncepcijos. , Kuri turi būti pridėta: išsamių žinių apie verslo organizavimą, ekonomikos, gamybos valdymo ir verslo aplinkos sąlygomis.

Baigęs savo išsilavinimą, jums bus galimybę sukurti, atnaujinti ir išlaikyti IT sistemų savo iniciatyva, tiek valstybinių institucijų, ir su įmonėmis.

&nbsp

Programa

Ugdymo programa trunka 30 mėnesių, ir tyrimas yra padalintas į penkis semestrus. 1-3 semestrai yra privalomas visiems studentams.4 semestras specializuosis pasirenkamą dalyką ir kaip stažuotojas bendrovėje dirba 3 mėnesių, o 5 semestras tam studentai rašyti disertaciją, kurios tema yra būti pasirenkamos tariantis su įmone, arba Danijoje ar užsienyje.

&nbsp

&nbsp

Dalykai

Pagrindinis skyrius yra padalintas į penkias temines sritis:

 • Bendra informacija: darna tarp technologijų ir visuomenės, komunikacijos ir matematikos.
 • Įmonė: organizacija, projektų valdymo, ekonomikos valdymas, aplinkos kontrolės ir logistika.
 • Sistemos plėtros strategija, analizė, projektavimas, projekto darbų, vartotojo dalyvavimas, prototipai ir bandymo.
 • Programavimas: algoritmai, duomenų struktūros, programavimo kalbos, duomenų bazės programavimo ir įgyvendinimo.
 • Technologijos: Saugos, kompiuterinis dizainas, platinama programavimas, interneto ir vidiniame

Padaryti individualią 4 semestras ir 5-ojo semestro disertaciją tema, turėsite galimybę individualizavimo savo išsilavinimą. Jūs gali specializuotis pagal:

 • Sistemos kūrimas ir programavimas
 • Tinklo administravimas ir IT saugos
 • Daugialypės terpės kūrimas ir IT strategija

Galite lankyti tarptautinę liniją, daro trumpalaikį studijuoti užsienyje.

Ypatumai Roskildės verslo akademijos.

Kompiuterių mokslo absolvenčių iš Roskildės verslo akademijos išsiskirti jų verslo reikalus gilių žinių IT srityje, jų įsisavinti visos sistemos raidos etapai ir jų puikus programavimo įgūdžių.

Be akademinių ir profesinių kvalifikacijų mes pabrėžiame:

 • savarankiškumas ir geros interaktyvios įgūdžiai,
 • gebėjimas daryti projektinį darbą ir pasiekti rezultatų, turi būti sutelktas
 • tarpdisciplininio ir visapusiškas mokymosi procesai,
 • gebėjimas bendrauti rezultatus, ir
 • kokybės suvokia savo studijų, mokymosi ir tobulėjimo.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Roskilde Business College yra vienas seniausių verslo mokyklas Danijoje. Įkurta 1869 metais kolegija buvo svarbi švietimo sektoriuje Roskildės daugiau nei šimtmetį. Koledžas įsikūręs Roskildės mieste ... Skaityti daugiau

Roskilde Business College yra vienas seniausių verslo mokyklas Danijoje. Įkurta 1869 metais kolegija buvo svarbi švietimo sektoriuje Roskildės daugiau nei šimtmetį. Koledžas įsikūręs Roskildės mieste, kuris yra tik 20 minučių traukiniu iš Kopenhagos. Roskilde Business College siūlo išsilavinimą jaunimui ir suaugusiems šiuolaikinėje studijų aplinkoje, skatinant akademinį mokymąsi, kartu su bendrojo lavinimo ir socialinės kompetencijos elementų, ir perspektyvias mokymo metodus. &nbsp Plėtros ir kokybės Campus Roskilde (Verslas ir IT) turi ilgą ir šlovingą tradiciją, kuri sujungia meistriškumą su dinamišką ir novatorišką kultūros. Mūsų tikslas - būti tarp geriausių švietimo įstaigų mūsų regione, kai kalbama apie švietimą ir mokymą. Pagal Danijos reguliavimo mes įdiegėme kokybės koncepciją ir politiką, kur mes tiek tarp mūsų darbuotojų, taip pat studentų apklausa. Bendras tikslas - turėti tvirtą pagrindą plėtoti metinį veiksmų planą, kuriuo siekiama patenkinti mūsų vartotojams dar geriau. Galite sužinoti daugiau apie mūsų kokybės koncepcija. &nbsp&nbsp Studentų Apklausos Campus Roskilde (Verslas ir IT) vykdo metinę nuomonę apklausą, visų mūsų programų studentams. Tarp kita ko, tyrimas įgalina kolegiją pagerinti, tiek mokymas, tiek ir kolegijos aplinką. Palyginamasis Apklausos Panašus tyrimas vyksta vienu metu visose verslo mokyklas Danijoje. Tokiu būdu kolegijos yra galima palyginti rezultatus ir mokytis iš tų kolegijų, kurie ypač gerai tam tikrose srityse. Ši apklausa yra pavadintas etalonas tyrimas. Skaityti mažiau