Agrarinės ekonomikos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso pagrindimas

Australija yra pasaulinė tvaraus žemės ūkio ir maisto produktų gamybos lyderė. Visame pasaulyje yra rimtas žemės ūkio verslo specialistų trūkumas. Leaders Institute "Agrarinės ekonomikos bakalauras" yra ideali vieta pasirengti absolventams šiam pasiruošusiam rinkai nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Absolventai bus aprūpinti žiniomis, supratimu ir įgūdžiais, todėl jie bus pasirengę rinkai ir verslui dirbti mažose ir didelėse įmonėse gamybos, valdymo ir žemės ūkio verslo finansų srityse. Absolventai taip pat bus pasirengę dirbti savarankiškai, įsteigti savo verslą ir samdyti kitus.

Kursas skatina visus absolventus būti visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir etikos praktikos šaltiniais per narystę profesinėse asociacijose ir pramonės aukščiausiųjų organizacijų.

5 atskirų WIL patirties integracija studentams suteikia galimybes integruoti ir taikyti - autentiškoje darbo aplinkoje, teorijoje ir praktikoje. Tai taip pat sukuria vertingus absolventų srities tinklus.

Karjeros Pathways gali apimti, bet neapsiriboti:

 • Ūkių valdymas
 • Agroverslo verslo valdymas
 • Žemės ūkis ir išteklių ekonomika
 • Politikos kūrimas ir analizė
 • Pardavimų ir rinkodaros
 • Bankininkystė ir finansai
 • Vadybos konsultacijos

Kursų mokymosi rezultatai

Absolventai bakalauro Agribusiness laipsnis galės:

 • Žemės ūkio verslo aplinkoje sintezuos ir taikys principus, koncepcijas ir prisidedančius žemės ūkio gamybos, valdymo ir žemės ūkio verslo finansavimo parametrus;
 • Suprasti atitinkamų teisės aktų poveikį žemės ūkio veiklos aplinkoms ir valdyti jų laikymąsi;
 • Sukurti novatoriškus sprendimus kompleksiniams žemės ūkio verslo valdymo klausimams;
 • Parodyti socialinę, profesinę ir etinę kompetenciją dirbdami savarankiškai arba komandose;
 • Veiksmingai bendrauti su vyriausybe, verslo savininkais ir kitais sprendimus priimančiais asmenimis, kad įtakotų agroverslo verslo politikos rezultatus;
 • Atlikti tinkamus mokslinius tyrimus, siekiant išanalizuoti ir įvertinti daugialypę šiuolaikinę žemės ūkio verslo taikymą, plėtrą ir tobulinimą;
 • Taikyti tvarumo ir gyvavimo ciklo analizės principus atsižvelgiant į dabartinę ir besiformuojančią žemės ūkio verslo praktiką;
 • Geriausi praktiniai pavyzdžiai žemės ūkio verslo supratimui vietoje ir visame pasaulyje.

Mokymosi laikotarpis ir mokestis

Trukmė - 3 metai dieninės (6 semestrai)

Tarptautiniai studento mokesčiai - Iš viso mokamų kursų: 52 800 JAV dolerių * (8750 USD per semestrą)

AU $ 395 vienkartinis registracijos mokestis yra papildomai apmokestinamas.

* atsižvelgiant į metinę peržiūrą

Vietos studentų mokesčiai-Iš viso kursų mokesčiai: AU $ 28.690 * (4650 USD per semestrą)

AU $ 395 vienkartinis registracijos mokestis yra papildomai apmokestinamas.

* atsižvelgiant į metinę peržiūrą

Stipendijos:

Siekdama skatinti stipendiją ir mokymąsi, " Leaders Institute " siūlo studentams stipendijas abiem kursams, prasidedantiems nuo 2 metų.

Vietinių ir tarptautinių studentų siūloma 25% nuolaidų nuolaida ir stipendijų derinys. Norėdami kreiptis dėl šios stipendijos, prašome susipažinti su savo programos direktoriumi arba " Leaders Institute akademiniu dekanu.

Priėmimo sąlygos

Generalinis direktorius

Visi pareiškėjai turi atitikti minimalius anglų kalbos reikalavimus. Tai yra nurodyta Leaders Institute priėmimo tvarkos tvarkaraštyje A.

Be to, visi pareiškėjai turi atitikti: atitinkamus standartinius minimalius įvažiavimo reikalavimus, kaip nurodyta toliau, arba alternatyvius atitinkamus standartinius minimalius įvažiavimo reikalavimus.

Kandidatai, kurie kreipiasi dėl priėmimo į kursą remdamiesi patvirtintu garantuotu Pathway , šiame kurse pasiūlo vietą, jei jie atitinka reikalavimus, nustatytus įvažiavimui.

Vietiniai studentai

Priėmimas į bakalauro studijas grindžiamas sėkmingu vieno iš šių dalykų:

 • Kvinslendo aukštojo mokslo pažymėjimas arba tarpvalstybinis aukščiausiosios mokyklos pažymėjimas. OP 17 / ATAR 60.
 • Tarptautinio bakalaureato diplomo užbaigimas.
 • TAFE arba registruotos mokymo organizacijos (RTO) patvirtinto kurso baigimas baigus diplomo ar pažangiojo diplomo lygį.
 • Kvalifikacija, kuri laikoma lygiaverte bet kuriai iš minėtų kvalifikacijų.

Tarptautiniai studentai

Tarptautiniai studentai, kurie nėra įgiję Australijos kvalifikacijos, privalo turėti atitinkamą išsilavinimą, kuris laikomas lygiaverčiu Australijos aukštojo mokslo pažymėjimui pagal NOOSR gaires (žr. B ir C skyrimo tvarką)

Tarptautiniai kandidatai taip pat gali būti svarstomi dėl priėmimo:

 • Pakankamai baigęs profesinį ar aukštąjį išsilavinimą Australijoje ar užsienyje, akredituota pagal Australijos kvalifikacijų sąrangą (AQF), arba
 • Užtektinai užpildžius atitinkamas užsienio studijas

Studentai, besimokantys iš ne angliškai kalbančių šalių, privalo atlikti anglų kalbos testą ir parodyti anglų kalbos įgūdžius, kurių minimalus balas yra:

 • IELTS: 6.0 (akademinis), kurio sub-diapazonas nėra mažesnis nei 5.5
 • TOEFL (popieriaus pagrindu) 550 su 5 ar geresniu rezultatu rašytinio anglų kalbos testu

Tikimasi, kad studentai gali įrodyti, kad anglų kalbos testas buvo sėkmingai baigtas per dvejus metus nuo paraiškos priėmimo datos.

Pastaba: Tarptautiniai studentai privalo turėti galiojančią studento vizą. Yra daug sąlygų, kurios taikomos studentų vizai. Visų pirma, studentų vizos turėtojas gali neveikti, mokamas ar nemokamas daugiau kaip 40 valandų per bet kurį pusmetį per semestrą. Kur integruotas darbo integravimas į kursą, jis neįskaičiuojamas į 40 valandų. Dabartinę informaciją apie studentų vizų sąlygas galite rasti adresu https://homeaffairs.gov.au/Trav/stud/more/Visa-conditions/visaconditions-students

Alternatyvus įrašas

Pareiškėjai, kurie neatitinka minimalių reikalavimų įstoti į studijų pakopą, gali būti apsvarstyti dėl alternatyvaus atvykimo remiantis aukštojo mokslo studijomis, lygiavertėmis bent dviem studijų vienetams, sėkmingai baigtiems registruotoje Australijos aukštojo mokslo institucijoje arba užsienio mokymo įstaigoje vertinama kaip lygiavertė LeadersInstitute.

Asmuo taip pat gali būti svarstomas dėl atvykimo remiantis ankstesnio mokymosi pripažinimu, išankstiniu įdarbinimu atitinkamoje srityje arba įgijimu nesuteiktos kvalifikacijos atitinkamoje srityje.

Pareiškėjai, norintys gauti alternatyvų įėjimą, taip pat turi atitikti anglų kalbos reikalavimus.

Kreditas ir išankstinio mokymosi pripažinimas (RPL)

Ankstesnio mokymosi kreditas gali būti įgyjamas ankstesnio mokymosi ar šių procesų derinimo, kreditų pervedimo ir pripažinimo procesais.

Studentai, norintys kreiptis dėl RPL, privalo pateikti įrodymų apie baigtas kvalifikacijas kartu su kitais atitinkamais dokumentais.

Studentų mokymosi parama

Leaders Institute yra įsipareigojęs užtikrinti, kad studentai pasiektų kursų mokymosi rezultatus.

Mokiniams, įstojusiems į " Leaders Institute galima naudotis neformaliomis ir oficialiomis mokymosi pagalbos paslaugomis. Visi studentai bus informuoti apie tai Oriente ir per internetą. Jie apima grupines ir individualias studijų įgūdžių seminarus, kuriuose dalyvauja mokymosi įgūdžiai, dėstytojai, akademiniai anglų seminarai ir internetiniai ištekliai.

Kurso struktūra

Vienetai: 21 branduolys ir 3 pasirenkant

97994_ScreenShot2018-11-25at11.20.47PM.png

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Leaders Institute, we are committed to the professional and personal development of our students. We see our graduates as people who will ‘be impactful’ professionally and socially precisely becaus ... Skaityti daugiau

At Leaders Institute, we are committed to the professional and personal development of our students. We see our graduates as people who will ‘be impactful’ professionally and socially precisely because they have joined the Leaders community of scholars. Skaityti mažiau