Centrinės Oklahomos universiteto aktuarijos mokslo programa yra vienintelė tokia programa Oklahomos valstijoje. Studijų kursą iš pradžių sukūrė "American Fidelity Assurance Co" aktualijos. Oklahomoje. Studijų programos tikslas yra suteikti studentams tvirtą analitinį pagrindą matematikos ir statistikos srityse, taip pat konkrečiose aktuarinėse srityse, tokiose kaip interesų teorija ir gyvybės nenumatytų atvejų matematika.

Gyvenimo

Kas yra aktuaras? Aktuarija yra verslo specialistas, kuris analizuoja finansines rizikos pasekmes. Aktuarai naudoja matematiką, statistiką ir finansinę teoriją, norėdami ištirti neaiškius būsimus įvykius, ypač susijusius su draudimo ir pensijų programomis. Aktuarai gali dirbti draudimo kompanijose, konsultacinėse firmose, vyriausybėse, didelių korporacijų, ligoninių, bankų ir investicinių firmų darbuotojų išmokų skyriuose arba apskritai įmonėms, kurios turi valdyti finansinę riziką. Aktuarijos karjera geriau apibrėžiama kaip "verslo" karjera matematiškai, o ne kaip "techninė" matematiška karjera. Daugiau informacijos apie aktuarijas galima rasti adresu Www.beanactuary.org.

Laipsnių lakštas

Tarptautiniai Stipendijos

Centrinės Oklahomos universitetas yra pasiryžęs suteikti prieinamą mokslą mūsų studentams ir jų šeimoms iš viso pasaulio. UCO pripažįsta ir apdovanojo studentų pasiekimus, siūlydama stipendijas ir apdovanojimus dėl akademinių nuopelnų, talentų vaizduojamojo meno ar atletikos. Kiti apdovanojimai grindžiami finansiniu poreikiu. Studentai gali gauti abiejų tipų apdovanojimus.

Universiteto įdarbinimas taip pat gali padėti tarptautiniams studentams mokėti pragyvenimo išlaidas. Tarptautiniai studentai gali kreiptis dėl darbo vietų miestelyje ir dirbti iki 20 valandų per savaitę po to, kai jie atvyksta. Užimtumas mieste nėra garantuotas.

Būsimieji studentai

 • Pilnas sąrašas stipendijų, kurias gali gauti besimokančiųjų studentai, prašome spausti čia.
 • Visas sąrašas stipendijos į bakalauro Transfer studentų, prašome Spauskite čia.
 • Visas sąrašas stipendijos į doktorantams, prašome Spauskite čia.

Atkreipkite dėmesį, kad norint gauti didžiąją dalį šių stipendijų studentui nereikia imtis jokių veiksmų. Stipendijos sprendimą priima Priėmimo patarėjas, pagrįstas jūsų akademinių ir anglų kalbos įgūdžių balais. Išimtys yra Prezidento vadovavimo taryba, Rytojaus tarybos lyderiai ir "Legacy" nerezidentų atsisakymo stipendijos.

dabartiniai studentai

 • Lyderystės stipendija - 400 USD (vienkartinis apdovanojimas)
 • Kiekvieną pavasario semestrą, keli kandidatai bus apdovanoti, kol administracija juos skirs. Išrinktas ISC prezidentas bus apdovanotas 1000 USD kiekvieną pavasario ir rudens semestrą.
 • Tarptautinė pageant stipendija - stipendijų sumos kiekvienam pavasariui suteikiamos trijų geriausių vyriškos ir moteriškos kategorijos laimėtojams.
 • Ne rezidentų mokymosi atleidimo stipendija - iki 1000 USD (vienkartinis apdovanojimas). Stipendija studentams suteikiama pagal jų GPA ir vadovavimo dalyvavimą studijuojant UCO.
 • Kitų stipendijų galimybių sąrašą rasite UCO stipendijose ir UCO stipendijų programoje.

* Daugeliu atvejų stipendijos yra sukrautos, bet negali viršyti mokymo išlaidų.

Karjeros galimybės

Aktuarinės karjeros galimybės apima:

 • Finansinė analizė
 • Rick Management
 • DRAUDIMAS
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 21 daugiau kursų University of Central Oklahoma »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
611 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date