Aktuarinio mokslo

International Accelerator

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Aktuarinio mokslo

International Accelerator

Aktuarinis Matematika

Aktuarinis Matematika programa siūlo gerai subalansuotą mokymo programą, taikomosios matematikos, sergantiems pažengusia rengiantis aktuarinio profesija. Jis pasižymi speciali grupė fakulteto patyrę artimųjų aktuarinių egzaminus teikiamomis profesinės visuomenėse ir yra pripažinti draudimo versle. Auburn University yra akredituota pagal aktuarijų draugijos pasiūlyti kursus, siekiant patenkinti Švietimo Patirtis (VEE) reikalavimus taikomosios statistikos metodus, įmonių finansų ir ekonomikos patvirtinimo.

Kas yra aktuarijus?

Aktuarijų pareikšti sudėtingą ateitį į dėmesio taikant unikalią galimybę pažvelgti į rizikos ir galimybių. Žinomas dėl savo visapusiško požiūrio, aktuarijų kad protingas, labiau pasitikintys sprendimus.

Kur aktuarijų valdyti riziką?

Šiuo metu, aktuarijų dauguma dirbti karjeros, kurios yra susijusios su draudimo pramonės, nors vis daugiau dirbti kitose srityse. Jie aktyviai dalyvauja draudimo, nes tai yra galingiausias visuomenės atsakymas siekiant valdyti riziką. Mes sumažinti mūsų riziką finansinių nuostolių pervedant jį į draudimo bendrovę, kad prisiima atsakomybę už tokią kainą, riziką (kuri yra draudimo įmoka). Aktuarijų vaidina pagrindinį vaidmenį kuriant draudimo planus, nustatant draudimo įmoką, draudimo bendrovių pelningumą stebėseną ir rekomenduojant korekcinių veiksmų, kai reikia.

Aktuarijų dirbantys draudimo bendrovių, taip pat užtikrinti, kad draudimo bendrovės atidėta pakankamai lėšų sumokėti pretenzijas ir teikia patarimus apie tai, kaip investuoti draudimo bendrovių turtą. Aktuarijų dirbti visuose ekonomikos sektoriuose, nors jie griežčiau atstovaujama finansinių paslaugų sektoriuje, įskaitant draudimo bendroves, komerciniai bankai, investiciniai bankai ir pensijų fondus. Jie dirba korporacijos, taip pat valstybės ir federalinės vyriausybės. Daugelis darbas konsultavimo firmų. Kai esate savarankiškai dirbantis asmuo, naudojasi pelningą karjerą, kuri taip pat ateina su dideliu lankstumu yra vienas savo viršininku.

Be finansinių paslaugų rinkoje, aktuarijų vis dirba platesnius energetikos, transporto, gamybos ir sveikatos priežiūros pramonės, padeda nustatyti, matuoti ir per sudėtingas, rizikingos įmonių valdyti riziką ir galimybes.

Darbdaviai Actuaries

draudimo bendrovės

 • konsultacinės firmos
 • Vyriausybė draudimo departamentai
 • Bankai ir investicinės įmonės
 • didelės korporacijos
 • Valstybinio sektoriaus finansų apskaitos kompanijos
 • Koledžai ir universitetai

reikalingus įgūdžius

 • matematika
 • Analitinius ir problemų sprendimo įgūdžiai
 • Palūkanos finansų ir verslo programų
 • Kompiuterių mokėjimas
 • Kietosios bendravimo įgūdžius

aktuarinis Egzaminai

Aktuarijų JAV ir Kanadoje pasiekti profesinį statusą leisdami į avarijas aktuarijų draugija (CAS) arba aktuarijų draugija (SOA) nustatytų egzaminų rinkinys. Daugelis būsimiems aktuarijų pradedama egzaminus, o kolegijoje ir Auburn University siūlo kursus su programos mokymo, kad glaudžiai derančias egzaminams P / 1, FM / 2 ir MLC / 3, taip pat du seminarus specialiai parengti studentus laikyti egzaminus P / 1 ir FM / 2. Pasak tyrimo, atlikto pagal SOA per pastaruosius kelerius metus, nuo aktuarinių įgaliojimų pripažinimas buvo labai didelis tarp darbdavių draudimo, perdraudimo ir konsultacines rinkose.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Massachusetts
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Massachusetts
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla