Oficialus aprašymas

Sužinokite, kaip padėti kitiems psichologijos bakalauro laipsniui

Šio Niujorko universiteto Prahos universiteto psichologijos bakalauro studijų programos tikslas yra suteikti studentams tvirtus šio mokslo pagrindus, taip pat praktinę patirtį visose pagrindinėse psichologijos srityse. Psichologija siūlo platų įvairių disciplinų spektrą, ir programa rengia studentus visoms kelioms, kurios imsis jų karjeros. Baigęs ketverių metų universitetines studijas, jam skiriamas Empire State College, Niujorko valstybinis universitetas, jis yra skirtas patenkinti tiek Amerikos psichologinės asociacijos, tiek Europos Sąjungos EuroPSY reikalavimus.

Psichologija yra viena iš populiariausių pagrindinių dalykų pasaulyje. Tai ne tik yra viena iš patraukliausių ir dinamiškiausių mokslo sričių, bet ir didžiulė magistrantūros studijų galimybių spektrą ir įdomios karjeros galimybės.

UNYP suteiktas psichologijos laipsnis suteikia platų psichologinių temų spektrą. Programa yra kursų grupė, apimanti daugumą pagrindinių šios disciplinos disciplinų, kad studentai galėtų įgyti gilių žinių ir įgūdžių, kad galėtų spręsti problemas ir teorijas šiuolaikinio psichologinio mąstymo srityje. Akcentuojant mokslinius ir biologinius aspektus, studentai gali įgyti kritinio mąstymo, analizės ir mokslinės teorijos bei praktikos integravimo patirties. Specializuoti kursai suteikia gilesnio supratimo apie bendras problemas, su kuriomis susiduria mūsų šiuolaikinė visuomenė.

Studentai susipažįsta ne tik su psichinių ligų gydymu ir gydymu, bet ir su tarpkultūrinėmis problemomis, šeimos santykių dinamika ir psichologinių principų taikymu verslo aplinkoje. Galiausiai UNYP psichologijos studentai išmokys taikyti psichologinius principus verslo aplinkoje.


Kaip kreiptis dėl psichologijos laipsnio?

Liberalų humanitariniai mokslai, kartu su psichologija kaip pagrindine tema, atveria įvairias potencialias karjeros galimybes, kaip tai aiškiai matyti iš to, ką pasirinko UNYP absolventai. Daugelis iš jų tęs psichologijos magistro studijas aukščiausių psichologijos koledžuose Čekijoje, Jungtinėse Valstijose ir visose Europos šalyse (pvz., Kembridže). Kiti studentai nusprendė eiti tiesiai į darbą ir mūsų absolventai įsidarbino skirtingose ​​darbo vietose; nuo vyresniųjų vadovų konsultantų ir žmogiškųjų išteklių vadybininkų pagrindinėse tarptautinėse įmonėse patarėjams, dirbantiems su probleminiais vaikais vaikų namuose ar Europos Sąjungoje sprendžiant kultūrų įvairovės klausimus. O kai kurie kiti tęsia aukštąjį mokslą tokiose srityse kaip sociologija, suaugusiųjų švietimas, politika ar viešieji ryšiai. Su tokiu platų įvairių ateities galimybių pasirinkimu, psichologijos diplomas padės jums atverti visas galimybes, kai ateis laikas nuspręsti dėl savo būsimos karjeros, o jūsų praktika įgyta per įvairius kursus, siūlomus šioje srityje, nes pagrindinis dalykas padės jums nuspręsti yra teisus. Siekdami geriau parengti savo studentus ateičiai, mūsų koledžas siūlo du psichologijos, magistrantūros ir pramonės / verslo kursus.


Psichologija: magistrantūros kryptis

Antrosios pakopos studijų kursas rengia studentus aukštesnėms klinikinės psichologijos formoms, taip pat pažinimo, neuropsichologijos, sveikatos ir kitose svarbiose srityse tyrimų programoms. 80% mūsų psichologijos absolventų, kurie pasirinko šią kryptį siekdami tęsti magistro arba doktorantūros studijas, buvo priimami į aukščiausius universitetus visame pasaulyje. Kai kurie iš jų nusprendė tęsti psichologijos studijas UNYP .


Psichologija: pramoninė / komercinė kryptis

Pramonės ir prekybos kryptis leidžia studentams įgyti praktinių žinių apie taikomąją psichologiją. Tuo pačiu metu, studentai įgyja išsamių verslo ir verslumo žinių, nes jie taip pat turi atitinkamus profesinius kursus iš mūsų verslo mokyklos studijų programoje. Kadangi jie turi reikiamų įgūdžių, kad galėtų pritaikyti savo studijas į darbo rinką, 20% mūsų psichologijos absolventų pasirinko šią kryptį ir pradėjo kurti labai įdomias karjeros galimybes darbo rinkoje, kur jie taiko psichologiją verslo aplinkai.


Psichologijos brošiūra

Priėmimo reikalavimai

Programa mokoma:
Anglų
University of New York in Prague (UNYP)

Peržiūrėti 7 daugiau kursų University of New York in Prague (UNYP) »

Paskutinį kartą atnaujinta July 18, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
End Date
Rgp 31, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp 31, 2022