Anglų kalbos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Anglų kalbos studijų bakalauro studijų programa yra tarpdisciplininė mokymo programa, kurios absolventai taps specialistais jų studijų srityje. Remdamiesi savo žiniomis apie šių šalių istorinį, politinį, socialinį, ekonominį ir kultūrinį kontekstą, šios studijų programos absolventai galės analizuoti reiškinius, susijusius su jų specializacijos sritimi, padaryti išvadas, išskirti problemas ir rasti sprendimus. Mokymo kalba yra anglų.

Anglų kalbos studijų absolventai yra kompetentingi dirbti viešajame administravime; ty Kultūros ir užsienio reikalų ministerijos, taip pat ES institucijose. Įgytas kompetencijos sritis leidžia absolventams dirbti žiniasklaidoje, vyriausybės institucijose, privačiose įmonėse ir diplomatinėse misijose tiek Čekijoje, tiek užsienyje. Jie taip pat gali siekti savo profesinės veiklos ne pelno organizacijose ir labdaros organizacijose.

Studijų metu studentai aptarė platesnį kultūrinį kontekstą, susijusį su atskirų angliškai kalbančių šalių istorija ir plėtra. Pagrindinis prioritetas yra aukščiausios anglų kalbos žinios, taip pat žinios apie angliškai kalbančių šalių politinę, kultūrinę ir ekonominę istoriją.

Pagrindinė ugdymo programa rengia studentus, kad jie galėtų patenkinti didėjančius tarptautinio mobilumo poreikius ir glaudžiau bendradarbiauti švietimo, mokslinių tyrimų ir kultūros srityse. A nglophone studijų absolventai galės prisidėti prie abipusio supratimo, pagarbos ir tolerancijos įvairių tautybių ir kultūrų įvairovę. Studentai gilins savo žinias apie istoriją, vaizduojamąjį meną, muziką, filmus ir teatrą, taip pat anglakalbių šalių literatūrą.

Absolventai įgis specializuotų lingvistikos, sociolingvistikos, pragmatikos, tarpkultūralizmo įgūdžių ir įgis anglų kalbos sistemą. Jie galės laisvai bendrauti anglų kalba, jie gaus pagrindines žinias apie angliškai kalbančių šalių kultūrinę tikrovę, istoriją ir kultūrą.

Priėmimo sąlygos


Bakalauro studijų programos priėmimo reikalavimai yra sėkmingai baigti vidurinį išsilavinimą, įskaitant tinkamą mokyklos baigimo egzaminą ("maturitní zkouška", GCSE arba lygiavertį dokumentą) ir priėmimo egzaminą anglų kalba. Pakankamas pradinio anglų kalbos lygis turi atitikti bent jau aB2 įgūdžių įgūdžius ir aB1 gamybos įgūdžių, gramatikos ir žodyno meistriškumą (pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą).

  • Kalbos testas nagrinėja pareiškėjo kalbos įgūdžius, žodyno sritį ir gramatikos tikslumą. Universiteto rektorius gali atleisti nuo rašytinės kalbos egzamino, jei pareiškėjas prie paraiškos formos prideda patvirtintą pažymėjimo, patvirtinančio sėkmingą valstybinės kalbos egzaminą arba kitą tarptautiniu mastu pripažįstamą anglų kalbos egzaminą (TOEFL, TOEIC, Cambridge Sertifikatas - FCE, CAE, CPE).
  • Rašytinis testas analizuoja pagrindinių faktų žinias anglakalbėse šalyse.
  • Vertinamasis pokalbis tikrina pareiškėjo gebėjimą naudoti anglų kalbą norint pasiekti prasmingą bendravimą, ypatingą dėmesį skiriant tarimo ir kalbos įgūdžiams.

Tyrimo užbaigimas

Galutinis valstybinis egzaminas susideda iš šių dalių:

  • istorija ir kultūra angliškai kalbančių šalių
  • Anglografiniai literatūros darbai (anglų kalba parašyta literatūra)
  • egzaminas anglų kalba
  • Bachelor'sDisertation


Neakivaizdinės studijos

MUP studijų forma įgyvendinama MUP intensyviomis grupinėmis sesijomis, paprastai vyksta keturis-penkias darbo dienas per semestrą tik penktadienio popietėmis ir šeštadieniais. Be to, studentai turi galimybę planuoti individualias konsultacijas su dėstytojais jų darbo metu. MUP elektroninės sistemos skelbia studijų medžiagą, ty pagrindines kursų medžiagas ir papildomą informaciją, reikalingą savarankiškai studijuoti. MUP naudoja pažangiausius mokymosi metodus, įskaitant e. Mokymąsi, ir suteikia studentams galimybę naudotis įvairiomis elektroninėmis duomenų bazėmis (pvz., JSTOR, EBSCO) be jokių papildomų mokesčių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Metropolitan University Prague (MUP) ranks among the oldest and largest private universities in the Czech Republic. The steady influx of applicants interested in studying at Metropolitan University Pr ... Skaityti daugiau

Metropolitan University Prague (MUP) ranks among the oldest and largest private universities in the Czech Republic. The steady influx of applicants interested in studying at Metropolitan University Prague attests to its reputation of afirst-rate educational institution. MUP provides education to approximately 6000 students. Since its establishment in 2001, the University offers study programmes in the area of international territorial relations, legal specialisations, and international economic relations in both full-time and part-time forms of study in Czech as well as English. MUP operates in Prague and in three regional centres in Pilsen, Liberec, and Hradec Králové. Skaityti mažiau