Anglų kalbos ir literatūros bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kodėl šiandien reikia studijuoti anglų kalbą?

Pagrindinė anglų kalba suteikia studentams puikias galimybes tobulėti

 • disciplinos anglų kalbos ir literatūros žinios tarpkultūrine perspektyva.
 • rašytinio ir žodinio bendravimo įgūdžiai.
 • kritinio mąstymo įgūdžiai ir kūrybinio rašymo vertinimas.
 • vadovavimo įgūdžiai ir komandinio darbo metodai.
 • tarptautinių vertybių, įskaitant užsienio studijų ir (arba) darbo patirtį, supratimas.

Tai yra vertingas turtas pasaulio piliečiams ir XXI amžiaus lyderiams.

Kas yra pagrindinė anglų kalba programa?

Anglų kalbos pagrindinė programa studentams teikia:

 • griežtas disciplinos mokymas anglų kalbos ir kalbotyros srityse, lyginamoji literatūra ir literatūra, parašyta anglų kalba.
 • anglų kalbos ir kalbotyros, literatūros studijų ir kūrybinio rašymo lyginamosios ir tarpkultūrinės perspektyvos bei požiūriai į jas.
 • naudingos kritinės ir analitinės priemonės kasdieniniame gyvenime sprendžiant su kalba, literatūra ir kultūra susijusius klausimus.

Kuo išskirtinės angliškos pagrindinės programos ypatybės HKBU?

Programa studentams siūlo įvairius studijų maršrutus, susijusius su „koncentracija“ jų pagrindiniame ir „nepilnamečiais“ už jų pagrindinio ugdymo formos, siekiant lanksčiai patenkinti individualius interesus, tikslus ir poreikius.

Koncentracija: Studentai gali naudoti savo pagrindinius pasirenkamuosius vienetus, kad sutelktų savo studijas į pagrindinę jų pagrindinę sritį, ty „Literatūros ir palyginamosios studijos“ arba „Kalbos ir komunikacijos studijos“ trečiaisiais ir ketvirtaisiais metais. Studentai taip pat gali pasirinkti „lanksčią“ koncentraciją majore, sukaupdami pakankamai vienetų, kurie lemia „Bendrųjų studijų“ koncentraciją.

Nepilnametis: Studentai gali naudoti savo laisvus pasirenkamus vienetus, kad sukurtų nepilnametį rajone, esančiame už jų pagrindinės programos ribų. Atsižvelgiant į individualius pomėgius, studentai gali pasirinkti bet kurią patvirtintą nepilnametę programą, pavyzdžiui, kūrybinį rašymą, teatro studijas, rinkodarą, žurnalistiką ir kt.

127095_photo-1498243691581-b145c3f54a5a.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Kokių dar specialių mokymosi galimybių yra anglų pagrindinėje programoje?

Mes siūlome platų užklasinės ir užklasinės veiklos spektrą, įskaitant užsienio mainus ir kitas programas.

Užjūrio mainų programos

Studentai gali pasirinkti išvykti į užsienį studijų mainų metu vieną ar du semestrus

 • patirti naują kultūrą.
 • pagerinti jų kalbų mokėjimą ir kultūrų kultūrą.
 • pagerinti jų karjeros perspektyvas.
 • pagerinti savo tarpasmeninius įgūdžius.
 • lavinti savo lyderystės įgūdžius.

Darbo priedų programa

Studentai taip pat gali prisijungti prie Studentų reikalų tarnybos rengiamų programų ir vasarą dirbti užsienyje. Tarp populiarių vietų pasirinkimo yra Disneilendas Floridoje, Amerikos Raudonasis Kryžius Atlantoje ir Čikagoje ir kitos vertos vietos.

Apdovanojimai ir stipendijos

Kiekvienais metais gali būti siūloma iki keliolikos apdovanojimų ir stipendijų ENG studentams, kurie demonstruoja puikius rezultatus akademinėse ar susijusiose srityse.

Studentai taip pat džiaugėsi dalyvavimu popamokinėje veikloje, pavyzdžiui, Harvardo nacionaliniame Jungtinių Tautų pavyzdyje, „Hall“ mokymo programoje, Lyderystės mokymo programose ir „Global Citizen“ programoje, be kitų, kad galėtų lavinti savo lyderystės įgūdžius.

O kaip mano karjeros keliai ar darbo galimybės po HKBU?

Mokymas jau seniai yra patikimas karjeros pasirinkimas daugeliui mūsų absolventų. Kai kurie nusprendė dirbti vyriausybės departamentuose arba geriausiose buhalterijos ir verslo įmonėse. Kiti pasirinko kurti karjerą kūrybiniame mene ar viešuosiuose ryšiuose. Mūsų programa sukūrė populiarių dainų autorius, romanų kūrėjus, teisininkus, imigracijos pareigūnus, bankininkus, žurnalistus, vertėjus, redaktorius, universitetų profesorius, verslininkus, politikus ir daugelį kitų. Turėdami bakalauro laipsnį anglų kalba ir literatūroje, greitai suprasite, kad pasaulis yra jūsų austrė!

Vidutinė instrukcija

Formaliojo klasių mokymo programa yra anglų kalba, išskyrus tuos kursus, kuriems taikoma išimtis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Skaityti daugiau

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Skaityti mažiau