Anglų literatūros ir kalbotyros bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Didžiausia anglų literatūros ir kalbotyros dalis siekia suteikti studentams galimybę lavinti efektyvius bendravimo įgūdžius.

Tai ugdo studentų supratimą apie kalbų ir kultūrų įvairovę ir supažindina studentus su kalbotyra, jos poskyriais, taikymu ir ryšiais su kitomis disciplinomis. Tai supažindina studentus su įvairiais anglų literatūros žanrais istoriniame, kultūriniame ir meniniame kontekstuose. Tai padeda studentams ugdyti kritinio mąstymo įgūdžius ir sustiprina jų gebėjimą pateikti loginius ir gerai struktūruotus argumentus. Programa teikiama moterims.

Priėmimas

Priėmimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo prašymo tipo (nauji, perkeliami, atvykstantys ar ne laipsnio kandidatai). Norėdami gauti daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus, susisiekite su mumis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international ... Skaityti daugiau

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international standards and best practices. As a result, QU has been successful in its accreditation initiatives, earning the endorsement of numerous leading international accrediting bodies. Skaityti mažiau