Animacija (BFA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

The University of the Arts bakalauro animacinių studijų programoje būsite nustumti per savo komforto zoną dalyvaudami projektuose, kuriuose bendradarbiausite su muzikantais, šokėjais, aktoriais ir kitais menininkais. Nesvarbu, ar kuriate tradicinę, „stop-motion“, ar kompiuterio sukurtą animaciją, dirbsite dinamiškoje terpėje, kad pasakotumėte istorijas, dėl kurių jaučiate aistrą, ir išsakytumėte savo asmeninę viziją.

Glaudžiai bendradarbiaudami su profesionalių kino kūrėjų ir animatorių fakultetu, kurio darbas buvo rodomas tinkluose ir kanaluose, pvz., „Cartoon Network“, HBO, „Netflix“ ir „Nickelodeon“, lankysite animacijos kursus, kurie yra praktinių instrukcijų, paskaitų, peržiūrų mišinys. ir kritikos. Taip pat galite pasinaudoti praktika ir galimybėmis mokytis toli. Baigęs studijas tai atliksi turėdamas įgūdžių, kad galėtum užtikrintai siekti animacijos karjeros.

Studentai tyrinės dabartiniam animatoriui prieinamų būdų įvairovę, tobulins tradicinius įgūdžius, mokysis pasakoti įtraukiančias istorijas, sukurti įsimintinus personažus ir atgaivinti idėjas, kurių dar nebuvo. Būdamas bakalauro studentas, turėsite sukurti tiek jaunesnįjį animacinį filmą, tiek vyresnįjį animacinį darbą. Įgūdžiai, įgiję kaip pagrindinė animacija, padės jums pritaikyti ir kurti kokybišką turinį, nes idėjos auditorijai tampa dar vertingesnės nei joms pateikti reikalingos technikos.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

University of the Arts’ mission is simple: to advance human creativity. University of the Arts believes creativity is the most essential skill for success in today’s society and has educated generatio ... Skaityti daugiau

University of the Arts’ mission is simple: to advance human creativity. University of the Arts believes creativity is the most essential skill for success in today’s society and has educated generations of ground-breaking artists, performers, designers and creative leaders for more than 141 years. Skaityti mažiau