Antropologijos BA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Antropologija unikaliai apima tiek kultūrines, tiek biologines perspektyvas, tiriant praeities ir esamų žmonių įvairovę, ekologiją ir elgesį mūsų artimiausių primate giminaičių. NEIU Antropologijos katedra, tvirtai įsipareigojusi mokyti meistriškumą, siūlo kursus, suteikiančius meno bakalauro laipsnį. Antropologijos katedra teikia sudėtingą mokymo programą kultūros antropologijos, biologinės antropologijos ir archeologijos subdiscipliniuose, kurie skatina lauko mokymąsi, duomenų orientuotus tyrimus ir tvirtą pagrindą disciplinos teoriniams konstravimams ir etikai. Antropologijos kursų studentai kuria daugialypį supratimą apie laiko įvairovę, daugiakultūrinius etnografinius palyginimus ir mūsų fizinės formos mokslą. Ši praturtinimo perspektyva yra ne tik tinkama vėlesnei antropologijos studijoms ir profesinei karjerai, bet ir skatina kitų pripažinimą ir derybas dėl daugybės mūsų modernios pasaulio visuomenės aspektų.

Mes sukūrėme daugybę individualizuotų ir lauko mokymosi galimybių mūsų didžiųjų bendrovių, kurios pasinaudoja daugybe išteklių Čikagoje ir už jos ribų. Tai yra lauko muziejaus stažuotė, archeologijos lauko mokykla, Linkolno parko zoologijos sodų tyrimai, Amerikos indų stažuotės Mitchello muziejus, antropologijos lauko darbai ir nepriklausoma antropologijos studija. ši patirtis leidžia studentams taikyti savo antropologines žinias ir perspektyvas už klasės ribų ir mokytis apie įvairias karjeros ir magistro studijas antropologijoje. Daugeliui šių individualizuotų ir lauko patirties kursų reikia minimalaus GPA, pasiūlymo, departamento ir kolegijos lygio patvirtinimo. Daugiau informacijos rasite antropologijos patarėjoje.

Jei esate pirmojo kurso studentas, norintis sužinoti daugiau apie antropologiją, apsvarstykite galimybę praleisti vieną iš mūsų pirmųjų metų patirties klasių: ANTH 109b - skeletonai Čikagos spintose arba ANTH 109c - Čikagos oda. Abu šie kursai yra skirti bendrojo lavinimo natūralių mokslų kreditui.


Mokymosi reikalavimai

Atkreipkite dėmesį, kad antropologijos rašymo intensyvus (WIP) klasė pasikeitė nuo 2016 m. Rudens. Naujasis WIP klasė yra ANTH 300 WIP: rašymas antropologijoje. Prašome pasikonsultuoti su antropologijos patarėju, jei iki 2016 m. Rudens paskelbėte savo pagrindinį ir dar neatitiko WIP reikalavimų.

Būtini dalykai:


Individualizuotos sritys, tyrimai, stažuotės ir antropologijos NEIU antrosios pakopos studentai
Antropologija siūlo įvairias individualizuotos studijų galimybes, įskaitant stažuotes, sritis, mokslinius tyrimus ir aukštojo mokslo darbų valandas, kurios gali būti laikomos pasirenkamomis, kad atitiktų ANTH pagrindinius reikalavimus. Tai yra išvardytos žemiau. Atkreipkite dėmesį, kad tik šešios individualizuotos kredito valandos gali būti skaičiuojamos didžiausios, o šios valandos turi būti paskirstytos dviem ar daugiau pakopomis.

ANTH-379A Visos Afrikos asociacijos stažuotė

Visos individualizuotos mokymosi galimybės yra skirtos labai motyvuotiems, savarankiškai nukreiptiems, subrendusiems studentams. Moksliniai tyrimai ir (arba) tyrimai vietoje turėtų būti rengiami paskaitos dėstytojo patarėjui, o jų apimtis turi būti platesnė nei klasėje. Stažuotės suteikia studentams profesionalų aplinką, kurioje jie dalyvauja darbo krūvio metu. Vyresnysis disertacijos projektai paprastai trunka du semestrus, kurių tyrimas buvo baigtas per pirmąjį semestrą, ir disertacijos rašymas ir baigimas per du semestrą.

Prašome žiūrėti individualius kursų aprašymus konkrečiai informacijai. Studentai, norintys įsiregistruoti į bet kurias individualias mokymosi galimybes, turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Minimalus GPA 3,0 / 4,0;
  • Deklaruojamas didžiulis arba išskirtiniais atvejais nepilnametis antropologijoje;
  • Išankstinis dviejų siūlomų projektų ANTH kursų užpuolikų srityje (pvz., Archeologija, biologinė antropologija, kultūrinė antropologija) užbaigimas
  • Tyrimų, srities ir vyresniųjų disertacijų projektai: rašytinio projekto pasiūlymo ir Studento sutarties, kuriam buvo išduotas departamento patvirtinimas, baigimas, pageidautina per pusmetį prieš projektą;
  • Stažuotėms: užpildyta Studentų sutartis ir sėkmingi interviu su antropologijos patarėju ir vadovu stažuotės vietoje.


Perkėlimas studentams

Mes sveikiname studentus, kurie nori studijuoti antropologiją NEIU ! Studentai įkėlimas iš kitų institucijų, turi užpildyti 15 anth kredito valandos mažiausiai bent NEIU įskaitant:

  • ANTH-300 WIP: rašymas antropologijoje
  • Bent vienas 300 laipsnių kursas kiekviename pogrindyje (archeologija, biologinė antropologija, kultūros antropologija)
  • Dar vienas papildomas 300 lygio ANTH pasirenkamasis pasirinkimas.

Norint perkelti antropologijos kursus, kuriems netaikomos susitarimai dėl susitarimų, nagrinėjamo kurso programa turėtų būti pateikta antropologijos koordinatoriui peržiūrėti.

Jei turite klausimų, kreipkitės į antropologijos koordinatorių arba patarėjus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values ... Skaityti daugiau

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values and support services are all here to help you reach your full potential. We invite you to take a closer look at our programs. We look forward to discussing your options with you. Skaityti mažiau