Aplinkos inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aplinkos Inžinerija

Mokslinių tyrimų, planavimo, projektavimo ir valdymo klausimus, susijusius su Triad vyras / Aplinka / plėtra.

Žaidimo aikštelės

Privati ​​įmonė, visuomenės, vietos, valstybės ir federalinės agentūros, tiek projektų, planų ir prevencinių veiksmų ir / ar ardymo poveikį aplinkai nuo žmogaus veiklos ir priežiūros veiklos įgyvendinimą. Konsultavimas ir konsultavimo paslaugos.

Ką profesionalus

Tyrimai, kuria ir naudoja specialias technologijas, siekiant sumažinti neigiamą poveikį žmogaus veiklos poveikis aplinkai. Atlieka tyrimus dėl poveikio aplinkai ir išsaugoti vandens, oro ir dirvožemio kokybę. Parengti ir įgyvendinti planus, programas ir projektus vandens išteklių valdymą, sanitarijos, atliekų apdorojimo ir panaudojimo užterštų ir degradavusių teritorijų. Jis susijęs ir su tvaraus vystymosi praktikos.

Kurso tikslai ir uždaviniai

Aplinkos inžinerija Kurso tikslas formuoti profesinius gebančius prognozuoti, analizuoti ir spręsti poveikio aplinkai dėl žmogaus veiklos, kad galėtų pasiūlyti sprendimus, užkirsti kelią arba sumažinti jų neigiamą poveikį aplinkai ir valdyti, planuoti ir vykdyti veiksmus, susijusius su triada: visuomenė, ekonomika ir aplinka.

Aprašymas engresso

Atsižvelgiant į išdėstytą profilį visiems nuo Caxias universiteto absolventų do Sul, dėl kurių turėtų susilieti į mokymo procesą įvairių kursų šios institucijos; Inžinierius suformuotas Aplinkos inžinerijos kursą UCS turėtų turėti tvirtą mokymo Tiek pagrindinių žinių srityse, kaip profesinio mokymo srityse. Šie bendrieji charakteristikos turėtų priskirti specifinius įpareigojimus taikyti, plėtoti ir stiprinti žinias, įgūdžius ir požiūrius, būtinas tiek operatyviai patenkinti dabartinius socialinius poreikius techninėse ir mokslinėse užsakymo intervencijų ir suteikti sau susiduria naujus reikalavimus, kylančius iš socialinius ir aplinkos pokyčius.

Svarbu tai, kad aplinkos reiškinių supratimas yra labai sudėtingas ir tarpusavyje susiję. Veiksmų, kad sukelti neigiamą poveikį aplinkai įvairovė parodė, kad reikia plėsti aplinkos inžinierius atributus, įskaitant prevencinių intervencijų, nepriklausančių tik taisomųjų. Todėl akademinio mokymo Aplinkos inžinierius turi leisti savo dalyvavimą aplinkos apibūdinimo tyrimų jautrumo analizę ir gamtinės aplinkos pašaukimų į poveikio aplinkai tyrimų rengimo, siūlant, įgyvendinimo ir stebėsenos mažinančios priemonės arba aplinkosaugos veiksmų prevencinis miesto ir kaimo simbolių.

Atsižvelgiant į šią anketą, profesionalus turėtų galėti holistiškai analizuoti poveikį aplinkai dėl žmogaus veiklos, todėl, kad galėtų planuoti, siūlau įvertinti, dizainas ir veikti sprendimus, kurie padeda išvengti arba sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2015

Apie mokyklą

Universidade de Caxias do Sul - UCS is a Brazilian higher education institution characterized for being an institution that belongs to the community. Its activities cover directly the Northeastern reg ... Skaityti daugiau

Universidade de Caxias do Sul - UCS is a Brazilian higher education institution characterized for being an institution that belongs to the community. Its activities cover directly the Northeastern region of the state of Rio Grande do Sul, which is located in the southernmost part of the country. Skaityti mažiau