Bendra informacija

Mokyklos taryba: Semestras pamainomis: Naktinis

mokėjimas Gyvenimo

Režimas: Bakalauras - Veido Numatomas laikas: Bent 10 semestrus ir ne daugiau kaip 20 semestrai Iš viso valandų: 3836 valandos

Vartotojo profilis absolventų

Aplinkos inžinerija mano, kad bakalauro studijų studentė formavimas prasideda nuo įsigaliojimo akademijos ir toliau nuolat kurso metu, o vėliau į jį. Šis specialistas turi atitikti siūlomų švietimo dvidešimt pirmajame amžiuje principų: Mokymasis žinoti, mokytis daryti, mokytis gyventi kartu ir mokymasis būti.

tikslai

Aplinkos inžinerija bakalauras kursas turėtų kilti sąlygas už bakalauro, Aplinkos inžinerijos sugeba suprasti mokslinę, techninę, socialinę ir ekonominę gamybą bei jos valdymo klausimais, kaip darnaus vystymosi visuma.

Įgūdžiai ir kompetencijos

Aplinkosaugos inžinerijos formavimas siekiama suteikti profesinių žinių, reikalingą šių įgūdžių ir bendrųjų gebėjimų vykdyti:

 1. Taikyti matematinį, mokslinę, technologinę ir instrumentinę inžineriją;
 2. Projektavimo ir atlikimo eksperimentai ir interpretuoti rezultatus;
 3. Pastoti, dizainas ir analizuoti sistemas, produktus ir procesus;
 4. Planas, prižiūrėti, kurti ir koordinuoti projektus ir inžinerijos paslaugos;
 5. Nustatyti, formuluoti ir spręsti inžinerijos problemas;
 6. Parengti ir / ar panaudoti naujas priemones ir būdus;
 7. Stebėti šią operaciją ir priežiūra sistemas;
 8. Kritiškai įvertinti veikimą ir priežiūrą sistemas;
 9. Norėdami efektyviai bendrauti rašytiniuose formų, burnos ir grafinių;
 10. Darbas sričių specialistų grupes;
 11. Suprasti ir taikyti profesinės etikos ir atsakomybės;
 12. Įvertinti inžinerinės veiklos poveikį socialinei ir aplinkos kontekste poveikį;
 13. Įvertinti ekonominį gyvybingumą inžinerinių projektų;
 14. Tarkime, nuolat siekti profesinio tobulėjimo laikyseną.

prieigos formos

ENEM

Įvežimo per ENEM režimas taikomas visų bakalauro kursai, klasėje ar atstumą. Prieigos per ESMS režimas apims kandidatus, kurie nori naudoti savo dėmesį pastaruosius 4 bandymų taikyti ENEM. Pareiškėjas privalo informuoti metais, kai ESMS ir pastaba gaunama raštu, kuris bus automatiškai patvirtinti sistemą.

Dabar testai

Įvežimo internetinės bandymo režimas yra prieinama visiems, kurie siūlomi, tiek faktinių ir atstumas bakalauro kursus. Dabar naršo įrodymas sudaro raštu vyks internete, kad siekiama įvertinti rašymo įgūdžių raiškos domeną įvairiais aspektais ir susideda iš teksto aiškinimo ar disertacijos ir turės klasifikatorius ir PAŠALINANTIS charakterį įrodymas.

Reguliarieji testai

Įvežimo per numatyto bandymo režimas taikomas visų bakalauro kursai, klasėje ar atstumą. Planuojama įrodymas sudaro raštu vyks į pasimatymą anksčiau pasirinkto kandidato, kurio tikslas įvertinti rašymo įgūdžių raiškos domeną įvairiais aspektais ir sudaro teksto aiškinimo ar disertacijos ir turės klasifikatorius ir PAŠALINANTIS charakterį įrodymas.

vestibuliarinio Tradiciniai

Įvežimo per tradicinę bandymo režimas taikomas visų bakalauro kursai, klasėje ar atstumą. Tradicinis įrodymas sudaro objektyvaus testo 30 daugkartinio pasirinkimo klausimus ir esė, kuria siekiama įvertinti rašymo įgūdžių raiškos domeną įvairiais aspektais ir susideda iš teksto aiškinimo ar disertacijos ir turės klasifikatorius ir PAŠALINANTIS charakterį

Programa mokoma:
Portuguese (Brazil)
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
10 - 20 semestrus
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date