Aplinkos dizaino bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

"Vietos organizavimo stadijoje dizaineris tampa dar svarbesnis nei architektas, nes jis žmogų mato aplinkoje, atgaivina šią aplinką", - sakė Aleksandras Džika, BA aplinkos aplinkos dizaino kuratorius

Apie

Aplinkosauginis dizainas šiandien yra tikrovė aplink žmones. Tai išorinis erdvių ir objektų, kurie supa mus, išvaizda. Aplinkos dizaineriai kuria baldus ir interjerus, miesto aplinką ir kraštovaizdžius. Ši sfera, kaip niekas kitas, sujungia konceptualumo ir naudingumo požiūrį. HSE MENO IR DIZAINO MOKYKLOJE abiejuose projektuose mokoma aplinkosaugos dizaineriai: studentai tuo pačiu metu sukuria patogią aplinką ir išreiškia sudėtingas mintis grafiniu komunikavimu. Aplinkos dizaino mokymasis - tai galimybė tapti profesionalu, kurio vaidmuo kuriant buveines yra ne mažiau svarbus nei inžinierius ar architektas.

Įėjimo egzaminai

Reikalingas rezultatas

 • 55 rusų kalba
 • 60 kūrybiniame konkurse

Kūrybinis konkursas apima:

 • interviu
 • kūrybinis projektas

Informacija apie egzaminus

rusų kalba

Jei norint išlaikyti egzaminą jūsų žiniomis apie rusų kalbą nepakanka, yra specialus HSE kursas tarptautiniams studentams. HSE parengiamieji metai rengia tarptautinius studentus, kurie mažai žino ar nežino apie rusus, kol jie netenka egzamino. Per 10 mėnesių intensyvios studijos studentai tobulina savo pagrindinius kalbos įgūdžius (skaitymo, klausymo, kalbėjimo ir rašymo), mokosi pasirinktoje akademinėje srityje (humanitariniai, ekonomikos, inžinerijos) ir prisitaiko prie naujos edukacinės aplinkos. Pasibaigus parengiamiesiems metams, studentai turės turėti vidurinio lygio kalbos įgūdžius (CEFR lygį B1, TRKI 1 lygį) ir būti pasirengę išlaikyti rusų kalbos egzaminą HSE ir kituose Rusijos universitetuose.

Kūrybinis konkursas

Interviu

Interviu vyksta individualiai ir apima interaktyvų atrankos komisijos narių ir dalyvių dialogą. Norėdami sėkmingai užbaigti pokalbį, turėtumėte būti pasirengę įvardyti bent du meno ir kultūros istorijos autorių / artefaktų / stiliaus tendencijas / meno tendencijas, ir pateikti trumpą aprašymą: Antikos, ankstyvosios Viduramžiai, dideli viduramžiai, XIV a., XV a., XVI a., XVII a., XVIII a., XIX a., XX a.

Kūrybinis projektas

Kūrybinis projektas - tai serijos kūriniai (nuo 6 iki 12), kuriuos sujungia viena tema, susieta viena koncepcija ir vienintelis stilistikos sprendimas.

Projektų temas pasirenka dalyvis ir turi atskleisti savo kūrybinį potencialą ir meninio mąstymo lygį. HSE ART AND DESIGN SCHOOL siūlo galimus, bet neprivalomus dalykus. Jei pareiškėjai pasirenka kitą temą savo projektui, tada, jei bus taikomas seriališkumo principas, komisija tokį projektą apsvarstys lygiai su visais.

Enrollees kviečiami pasirinkti praktinį projekto tikslą. Pavyzdžiui, gyvenamosiose patalpose (miegamuosiuose, vaikų kambariuose, gyvenamosiose patalpose, vonios kambariuose, biliardo salėse, erdvėje įrengtose kabinose ir kt.), Viešosiose erdvėse (biurams, barams, restoranams, viešbučiams, verandoms ir terasoms, koncertų salėms, parodų ir muziejų patalpoms ir kiti), peizažai (sodo plotai, parko plotai, miesto erdvės ir kt.).

Pareiškėjai turi užpildyti projektą pasirinktoje temoje, pavyzdžiui:

 • objekto-erdviniai kompozicijos (6-12 kompozicijų, pagamintų iš bet kurios medžiagos);
 • vaizdų serija, kuri vaizduoja erdvę (6-12 vaizdų);
 • interjero elementų serijos eskizai arba išdėstymai (6-12 eskizų arba maketų);
 • fotografijų serija fasadams (6-12 vaizdų);
 • daiktų serija (6-12 elementų).

Paraiškų pateikimo terminai

Tarptautiniai studentai gali kreiptis dėl bakalauro programų kitiems mokslo metams, prasidedantiems spalio 29 d. Mūsų priėmimo tarybos vertina paraiškas valstybės finansuojamoms vietoms (vyriausybės stipendijoms), taip pat mokamas vietas.

Spalio 29 d. - 2019 m. Vasario 28 d. - priimamos paraiškos dėl valstybės finansuojamų ir apmokamų vietų (daugiau sužinokite apie Rusijos vyriausybės stipendijas).

Kovo 1 d. - 2019 m. Rugpjūčio 10 d. - priimamos tik paraiškų už mokamas vietas skaičius.

Kaip prisijungti

Nustatykite savo vartotojo vardą ir slaptažodį

Tarptautiniai pareiškėjai gali gauti prieigą prie savo sąskaitų, kai kreipiasi dėl vartotojo vardo ir slaptažodžio, naudodami nuorodą. Pateikę formą, el. Paštas bus išsiųstas adresu, kurį nurodėte registruodamasis savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Įsitikinkite, kad jūs pateikė tinkamą el. Pašto adresą. Jūsų vartotojo vardo / slaptažodžio programa bus nagrinėjama per 72 valandas (įskaitant savaitgalius ir valstybines šventes).

Užpildykite formą

Galite naudoti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kad galėtumėte įvesti savo sąskaitą. Nepamirškite perskaityti užpildytų formų laukų (privalomi laukai pažymėti žvaigždute).

Pateikę paraišką vėl negalėsite ją pasiekti. Galima atnaujinti tik paraiškos pagalbines medžiagas. Prašome dar kartą nepateikite savo paraiškos.

Visi jūsų palaikomi failai turi būti .pdf arba .jpeg formatu. Jų dydis neturėtų viršyti 15 MB.

Po to, kai jūsų paraiškos medžiagos buvo pridėtos, spustelėkite "PATEIKTI". Jūs gausite el. Laišką, patvirtinantį jūsų paraiškos gavimą per 24 valandas.

Paraiškos vertinimas

Pasirinkę programą, galite užsiregistruoti egzaminams. Jei tame sąraše nė vienas egzamino datas nėra tinkamas, galite pasirinkti bet kurią iš galimų datų. Turėsite galimybę jį pakeisti, nes tvarkaraštis reguliariai atnaujinamas.

Jei planuojate atlikti egzaminą vietoje savo gimtosios šalies teritorijoje (pagal egzaminų tvarkaraštį už Rusijos Federacijos ribų), jūsų rezultatai bus įtraukti į užsienio pareiškėjo asmeninę sąskaitą per 2 savaites nuo egzamino pabaigos savo šalyje.

Taip pat galite pasiekti savo paskyrą, kad sužinotumėte, ar jums rekomenduojama įsidarbinti mokamą mokestį, ar turite teisę į nuolaidą pagal jūsų įėjimo egzamino rezultatus.

Prisijungimo egzaminai atliekami naudojant HSE nuosavų informacijos šaltinius ir "Examus" tarnybą. El. Paštas su jūsų ID ir slaptažodžiu gauti prieigą prie internetinės sistemos bus išsiųstas į jūsų registracijos nurodytą el. Pašto adresą.

Mes rekomenduojame įsitikinti, ar jūsų kompiuteris atitinka "Examus" sistemos reikalavimus:

 • "Windows 7", "Windows 8", "Windows 8.1", "Windows 10" arba "Mac OS" (10,9 ar naujesnė versija);
 • "Google Chrome" žiniatinklio naršyklė (naujausia versija egzamino metu);
 • įmontuota arba išorinė kamera;
 • 1 Mbps ar greitesnis interneto ryšys.
 • Jūsų egzamino rezultatai pasirodys užsienio pareiškėjo asmeninėje paskyroje, baigus egzaminą per savaitę.

Kai jūsų prašymas bus peržiūrėtas egzaminų komiteto, jūsų paskyros būsena bus atnaujinta taip:

 • rekomenduojama įleisti į valstybės finansuojamą vietą;
 • rekomenduojama įtraukti į mokamą vietą;
 • Atstumtas.

Galutinis sprendimas dėl įplaukimo į valstybės finansuojamas vietas skelbiamas asmeninės paskyros puslapyje "Tarptautiniams pareiškėjams", kai visos atitinkamos paraiškos yra patvirtintos HSE Studentų atrankos komiteto.

Paruošk savo dokumentus

Jei esate sėkmingai priimtas į HSE , turėtumėte pradėti rengti dokumentus savo apsilankymui į Rusiją.

Atvykimas ir registracija

Prieš atvykimo instrukcijas

Prieš atvykstant į Maskvos HSE universitetą, įsitikinkite, kad:

 1. Paruoškite visus išvardytus dokumentus ir įkelkite juos į savo asmeninės paskyros skyrių "Registracija"
 2. Legalizuoti savo akademinius įgaliojimus (laipsnio / vidurinių mokyklų pažymėjimai / diplomai);

Konkreti legalizavimo procedūra priklausys nuo šalies, kurioje buvo išduotas jūsų diplomas. Šiame puslapyje rasite visą šalių sąrašą ir atitinkamus legalizavimo reikalavimus. Kiekviena šalis gali turėti savo legalizavimo sąlygas.

3. Padarykite savo akademinius įgaliojimus (laipsnio / vidurinių mokyklų pažymėjimai / diplomai), pripažintus Rusijoje

Kai gausite savo diplomo / aukštojo mokslo pažymėjimo originalą ir gausite notaro patvirtintą vertimą į rusų kalbą (jei taikoma), pateikite paraišką dėl akademinių įgaliojimų pripažinimo per savo asmeninę paskyrą HSE tinklalapyje. Jei turite kokių nors klausimų dėl pripažinimo, prašome susisiekti su mumis pripažinimu @ HSE .ru.

Informacija apie užsienio akademinių akademinių pažymių pripažinimą HSE

SVARBU! Pripažinimo procedūra privaloma visiems užsieniečiams, kurie kreipiasi į HSE ir siūloma nemokamai. Jei turite Rusijos aukštosios mokyklos / aukštojo mokslo diplomą, išduotą Rusijos akademinės institucijos, vis tiek turite pateikti paraišką dėl akademinių įgaliojimų pripažinimo.

4. Prašyti Rusijos vizos

Jei jus priėmė kaip valstybės finansuojamą studentą (atsisakymas mokytis), jūsų vizos nuoroda bus išduodama Rusijos Federacijos švietimo ir mokslo ministerijos (VRM), kai HSE darbuotojai įkelia visus dokumentus, išvardytus TES informacinėje sistemoje. Vizų numerių sąrašas bus paskelbtas jūsų asmeninėje sąskaitoje "Visa" skyriuje. Paprastai vizos nuorodos turėtų būti prieinamos rugpjūčio pradžioje.

Jei esate įtrauktas į HSE kaip mokamas mokinys, prašome pateikti paraišką, kad gautumėte kvietimą gauti vizą asmenine sąskaita ("Visa" skyriuje). Daugiau informacijos galite rasti jūsų asmeninėje paskyroje.

Atkreipkite dėmesį, kad šių apskričių piliečiams nereikia studentų vizos studijuoti Rusijos švietimo įstaigose: Azerbaidžane, Abchazijoje, Pietų Osetijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Kirgizijoje, Moldovoje, Tadžikistane, Ukrainoje, Armėnijoje ir Uzbekistane.

Jei esate Baltarusijos, Armėnijos, Kirgizijos ar Ukrainos pilietis, kirsdami Rusijos sieną galite naudoti savo nacionalinį (vidinį) pasą. Jei esate bet kurios kitos šalies pilietis, turite atvykti į Rusiją keliaujant pasą.

Rusijos piliečiai, atvykstantys į Rusiją, taip pat turi parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (Rusijos kelionių pasas, skirtas Rusijos piliečiams, gyvenantiems užsienyje). Norėdami užsiregistruoti į HSE , turite taip pat turėti savo nacionalinį (vidinį) pasą, net jei jūs gyvenate užsienyje. Prašome įsitikinti, kad planus iš anksto, nes gali užtrukti iki 2 mėnesių, kad Rusijoje būtų išduodamas nacionalinis pasas (jei jūs neturite nuolatinės registracijos ir turite tik laikiną registraciją).

5. Užsieniečių paraiškų priėmimo tvarka

Norėdami oficialiai užsiregistruoti HSE ir saugoti vietą HSE bendrabutyje, prašome aplankyti mus šiuo adresu nuo 2019 m. Rugpjūčio 20 d.: 330 salė, 3 aukštas, 11 Mysnitskaya ulitsa.

Įsitikinkite, kad turite šiuos dokumentus su savimi:

 • jūsų pasas savo paso vertimą į rusų kalbą (jei taikytina);
 • originalas vidurinės mokyklos / laipsnio pažymėjimas / diplomas, jo kopija - notaro išduotas jūsų vidurinės mokyklos / laipsnio pažymėjimo / diplomo vertimas į rusų kalbą (jei taikoma);
 • migracijos kortelė, išduodama atvykus į Rusiją (oro uoste ar kitoje pasienio kontrolės punkte) arba Rusijos vizos kopija;

SVARBU! Migracijos kortelėje, kaip savo apsilankymo tikslą, būtinai pabrėžkite švietimo («учеба»).

 • 4 nuotraukos (ant matinio arba blizgiojo popieriaus), dydis: 3 × 4 cm;
 • medicinos pažymėjimo originalas (turi būti ne vėliau kaip 2019 m. kovo mėn.) ir neigiami ŽIV testavimo rezultatai. Atkreipiame dėmesį, kad medicinos pažymėjimas galioja 6 mėnesius, o ŽIV liudijimas galioja 3 mėnesius.
 • Jūsų savanoriškas sveikatos draudimo polisas (jei yra). Galite nusipirkti draudimo polisą iš bet kurios jūsų pasirinktos draudimo įmonės arba įsigyti savo biure. Jūsų patogumui nuo rugpjūčio 20 iki rugpjūčio 31, atstovai iš 3 Rusijos draudimo kompanijų dirbs 11 "Myasnitskaya ulitsa".

Registracijos procedūra apima šiuos veiksmus

 1. Dokumentų įteikimas į HSE .
 2. Dokumentų paruošimas migracijos registracijai gauti.

Atkreipkite dėmesį, kad užsienio studentai privalo užsiregistruoti pagal savo faktinę gyvenamąją vietą:

 • jei esate apsistoję HSE bendrabutyje, kreipkitės į bendrabutį, kad užsiregistruotumėte vietinėje migracijos tarnyboje;
 • Jei esate apgyvendintame bute, kreipkitės į savo savininką / šeimininkę, kad užsiregistruotumėte vietinėje migracijos tarnyboje.

Prašome apsilankyti mūsų biure, norėdami gauti daugiau informacijos apie studentų, kurie apsistoja apgyvendintose butuose, registraciją.

SVARBU! Šių šalių piliečiai gali būti Rusijos Federacijoje be registracijos tik tam tikrą laiką:

 • Ukrainos piliečiai - 90 dienų;
 • Baltarusijos, Kazachstano ir Armėnijos piliečiai - 30 dienų;
 • Tadžikistano piliečiai - 15 dienų.

3. Bendrabučio registracija

Miegamųjų vietų bus skiriama per pareiškėjų asmenines sąskaitas. Jūs gausite prieigą prie bendrojo lavinimo skyriaus savo asmeninėje paskyroje, kai baigsite užsiregistruoti ir pripažinti užsienio šalių švietimo ir (arba) kvalifikacijų skyriai, bet ne anksčiau kaip rugpjūčio 10 d. Taigi, iki to laiko, kai lankotės mums, norėdami pateikti savo dokumentai, prasidedantys nuo rugpjūčio 20 d., jums bus jau paskirta vieta bendrabutyje.

Ištekliai

Dizaino laboratorija

HSE Design Lab - biuras, kuriame talentingi vyresnieji studentai dirba kartu su patyrusiais meno vadovais. Laboratorija sujungia komercinius projektus prekių ženklų, knygų leidybos, animacijos, muziejaus dizaino, skaitmeninio dizaino srityse. Laboratorija sėkmingai dirba su dideliais pirkėjais ir jaunais pradedančiais darbuotojais, dėl harmoningo analitinio metodo derinio, išsamių žinių, praktinės kompetencijos ir nuolatinio moderniausių metodų ir projektavimo priemonių tyrimo.

HSE ART galerija

Ekspozicijos plotas ir eksperimentinė teritorija buvo atidarytos 2018 m. Galerija turi tapti studentų ir modernių meno specialistų komandinio darbo platforma. Mes siekiame suteikti žodį naujos kartos menininkams ir surinkti sėkmingų kultūros įstaigų, garsių menininkų ir kuratorių, studentų, kurie tik pradeda ieškoti savo keliu, ir sudėtingos auditorijos ieškant kažko naujo.

Mados dirbtuvės

HSE MENŲ IR DIZAINO MOKYKLOJE dirba keturios drabužių inžinerijos parduotuvės, kurios įgyvendina kūrybines idėjas Juose yra pažangios pavaros. Mokiniai gali naudotis namų ir gamybos siuvimo mašinomis, apmušimo mašinomis, uždangomis, lyginimo ir garų tiekimo įranga. Kuriant sudėtingas formas ir konstrukcijas, naudojami lankstūs manekenai, pjaustomos stalelės ir veidrodžiai, sandėliavimo stelažai, skliausteliuose ir kituose įrenginių, reikalingų studentams efektyviai dirbti.

Prieš spausdinimą ir skaitmeninį spausdinimą

HSE PrepressLab atlieka visą prieš spausdinimo operacijų ciklą. Laboratorijoje dirba profesionalai, turintys ilgametę knygų gamybos ir žurnalų spausdinimo patirtį. Laboratorija atlieka atviras konsultacijas bakalaurams ir magistrams bei išsilavinusiems studentams. Laboratorinė įranga leidžia kalibruoti spausdinimo ir projektavimo įrangą. Neprivaloma nešiojamojo kompiuterio ekranų kalibravimas yra prieinamas studentams. Laboratorija leidžia spausdinti aukščiausios kokybės vaizdus, įskaitant sertifikuotus spaustuvių leidimus, kurie gali reguliuoti spalvinius niuansus specialiu peržiūrėjimu.

Porceliano dirbtuvė

Porceliano dirbtuvese studentai gali stebėti liejimo procesą, patys patarnauti porceliano dirbinių gamintojais patyrusio meistro vadovais arba dirbti savarankiškai su paruoštais formomis. Seminaras suteikia galimybę praktikuoti visą porceliano gaminių gamybos ciklą - nuo skulptūros plastilino modeliavimo iki porceliano lydymo, kepimo ir dažymo. Seminaras aprūpintas krosniu, džiovintuvais, gipso kartono mašina, dažais, glazūrais ir pigmentais. Be to, yra mokymo formos ir modeliai.

Šilkografijos dirbtuvė

Šilkografijos dirbtuvėje studentai, vadovaujami profesionalių tipografų, ištyrė visą spausdinimo technologijos etapą, pradedant nuo įvairaus tipo laikmenų ir preppresavimo paruošimo iki džiovinimo pagamintų objektų ir įgiję žinių apie spausdinimo, laikymo, grafikos kūrinių išdėstymas ir pristatymas. Naudojant šilkografinį spausdinimą dizaineriai gali žymiai išplėsti savo profesionalių metodų ir įgūdžių spektrą ir rasti naują išraiškos sritį.

Foto studijos

HSE ART AND DESIGN SCHOOL yra dvi HSE . Jie yra prieinami ne tik tiems, kurie studijuoja fotografiją: bet kuris studentas, kuris turi fotografuoti, gali užsiregistruoti ir gauti tiek modernios fototechnikos, tiek studijų darbuotojų ekspertine pagalba. Studijų kostiumas visų tipų fotografijoms: portreta fotografija, gaminių nuotraukos, mados fotografija ir meno projektų fotografavimas.

Meno ir dizaino istorija

Akademinė disciplina "Meno ir dizaino istorija bei teorija" apima paskaitas apie meno istoriją, architektūrą, dizainą, fotografiją, kiną, teatrą ir tt Tikslus kursų rinkinys priklauso nuo studentų specializacijų. Be to, mes reguliariai organizuojame viešas paskaitas, kuriose aukščiausio lygio dizaineriai, menininkai, fotografai ir mados specialistai kalba prieš auditoriją. Šiuose renginiuose dalyvauja ne tik HSE ART AND DESIGN SCHOOL studentai - mes visada džiaugiamės galėdami pamatyti mūsų dalyvius, profesionalius dizainerius ir šiuolaikinius meno entuziastus.

Meno praktika

Meno gebėjimai nėra privalomi HSE meno ir dizaino mokyklos kandidatams, tačiau kiekvienas dizaineris turi juos praktikuoti. Meno praktika yra švietimo disciplinų serija, kuria siekiama sustiprinti studentų kūrybinius gebėjimus. Priklausomai nuo pasirinkto profilio, studentai užsiima meno praktika įvairiais formatais: mokosi pagrindinių piešimo, iliustracijos, tapybos, eskizų ir fotoketavimo principų. Jie atkreipia komiksus, piešia aliejų ir akrilo nuotraukas, kuria meno kūrinius ir instaliacijas.

Juvelyrikos dizaino dirbtuvė

Bachelor'io profilis "Juvelyrikos menas ir objektų dizainas mados" buvo pradėtas tik 2018 m., Tačiau bet koks HSE ART AND DESIGN SCHOOL studentas gali pasirinkti juvelyrinius dirbinius pasirinkdamas atitinkamą pasirenkamą kursą. Juvelyrikos dirbtuvėse studentai mokosi tiek seniausių, tiek pažangiausių technologijų. Tai paprasta forma liejimas, liejimas, 3D dizainas, vakuuminis liejimas, metalų elektrocheminis apdorojimas, titano vakuuminis nusodinimas ir tt

Dizaino technologijos

HSE MENŲ IR DIZAINO MOKYKLA laikosi projekte grindžiamo požiūrio į švietimą. Nuo pirmosios pamokos studentai pradeda rengti savo originalų projektą vadovaujant grupės kuratoriui (akademinė grupė - iki 24 asmenų). Vienas pagrindinių kursų yra "dizaino technologijos". "Dizaino technologijos" suteikia studentams visas pagrindines priemones, reikalingas sudėtingam bet kokio projekto darbui. Priklausomai nuo pasirinktų profilių, šios priemonės apima įvairius elementus: programinę įrangą grafiniam dizainui, animaciją, 3D modelius, judesio dizainą ir internetinius produktus. HSE MENO IR DIZAINO MOKYKLOJE yra 25 IT kambariai ir 20 mokomųjų grupių, kuriose yra daugiau kaip 500 "Mac" kompiuterių ir licencijuotų programinės įrangos asmeninių kompiuterių. Kompiuterių kambariai naudojami ne tik paskaitoms ir pamokoms, bet ir savarankiškam studentų darbui.

Biblioteka

" HSE ART AND DESIGN SCHOOL" biblioteka visiems studentams suteikia atvirą prieigą prie naujausių dizaino, meno, mados ir žiniasklaidos pramonės leidinių.

Ateities karjera

 • Interjero dizaineris
 • Miesto erdvių dizaineris
 • Apdailos dizaineris
 • Muziejaus ir parodų erdvės dizaineris
 • Tekstilės dizaineris
 • Baldų dizaineris
 • 3D vizualizatorius
 • Nuomonės referentas dizaineris

Apie HSE

 • 35 100 studentų
 • 7000 profesorių ir mokslininkų
 • 234 švietimo programos

HSE ART AND DESIGN SCHOOL yra Higher School of Economics nacionalinio tyrimo universiteto, kuris yra vienas iš didžiausių Rusijos universitetų, kuris yra daugelio autoritetingų tarptautinių edukacinių reitingų (QS, ARWU, Times Higher Education, US News Best Global Universities) dalyvis, padalinys. Dalykas) Tai ne tik didžiulė mokslinė laboratorija, bet ir atstovaujanti ekspertų platforma: HSE darbuotojai aktyviai dalyvauja pagrindinėse ekspertų diskusijose, yra daugelio kolegialių ir patariamųjų organų nariai ir yra svarbiausių klausimų srities nuomonių lyderiai. švietimas, socialinė politika, sveikatos priežiūra, demografija, darbo rinka, transportas, viešasis administravimas ir technologijų plėtra.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2018

Apie mokyklą

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher educa ... Skaityti daugiau

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant center of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 25 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. Skaityti mažiau
Maskva , Nižnij Novgorodas , Sankt Peterburgas + 2 Daugiau Mažiau