Aplinkos, geografijos ir geologijos mokslų bakalauro laipsnis

Bloomsburg University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Aplinkos, geografijos ir geologijos mokslų bakalauro laipsnis

Bloomsburg University

Apžvalga

Iš mūsų ežero ant kalvos Bloomsburg University Aplinkos, geografijos ir geologijos mokslų katedra (EGGS) žiūri į Bloomsburg miestą ir gražų Appalachio slėnį ir Ridge. Kiek įmanoma pasinaudojame savo vieta, nes mokiniai iš išorės naudojasi vietove, kaip mūsų klasėje.

EGGS mokymo programa yra pagrįsta departamento privalumais planuojant, aplinkosaugos ir ekonominės geografijos, tradicinės kietosios roko geologijos ir aplinkosaugos geoste. Studentai iš visų mūsų bakalauro katedros taip pat turi galimybę pasiruošti karjerai ar antrosios pakopos mokykloje, nes jie gauna patirtį už pamokų ribų su nuolatiniais mokslinių tyrimų projektais, savanoriška veikla bendruomenėje ir mūsų nustatyta geografijos ir planavimo stažuočių programa.

Kiaušiniai pagrindiniai takai ir nepilnamečiai

Departamentas siūlo vieną pagrindinį: Aplinkos, geografijos ir geologijos mokslų bakalauro laipsnį, kuriame yra keturi skirtingi kūriniai:

 • Geografijos ir planavimo kelias rengia studentus į karjerą ir antrosios pakopos mokyklą įvairiomis specialybėmis, priklausomai nuo to, kurie pasirenkami ir nepilnamečiai. Šis takas yra tinkamas studentams, besidomintiems kartografija, miestų, regionų ar aplinkosaugos planavimu, geografinės informacijos sistemomis (GIS), išteklių valdymu ir vertinimu, parku ir poilsiu ir kt.
 • Aplinkosaugos geostechnikos kelias yra geografijos ir geologijos mišinys, kuris naudoja abiejų disciplinų stipriąsias puses, siekiant parengti studentus aukštojoje mokykloje ar karjerą, daugiausia dėmesio skiriant vandens ir aplinkos, pavyzdžiui, vandens išteklių valdymas, aplinkosaugos konsultacijos, baseinų valdymas, pakrančių ar jūrų sistemos ir šlapynių išskyrimas ir restauravimas.
 • Profesinės geologijos kelias yra tradicinė geologijos programa, kuri rengia studentus aukštojoje mokykloje arba sertifikuoja kaip profesionalų geologą (PG), dirbanti tokiose karjeros srityse kaip hidrogeologija, gamtinių pavojų mažinimas, kasyba ar iškastinio kuro žvalgymas ir gamyba.
 • Žemės ir kosmoso mokslų magistras Vidurinės mokyklos specialistai reikalauja, kad kursų darbai būtų sertifikuojami Žemės ir kosmoso mokslų srityje, ir taip pat yra geras pasirinkimas tiems studentams, kurie siekia plačios mokslo ir nori karjeros su mokslo susijusiais verslo, žurnalistikos, viešosios politikos ar kiti, galbūt su dvigubais pagrindiniais arba stipriais susijusiais nepilnamečiais.

EEGS taip pat siūlo šiuos nepilnamečius:

 • " Mažoji geografija" skirta studentams, kurie nori pritaikyti savo laipsnį su specialybe, tokia kaip išteklių valdymas, planavimas, poilsis, aplinkosaugos vertinimas ar rizikos valdymas.
 • " Mažos " " Geosciences" yra skirtas studentams, kurie nori pritaikyti savo laipsnį, orientuojantis į mineralinius arba iškastinio kuro išteklius, paviršiaus procesus, aplinkosaugos konsultacijas ir kt.
 • Erdvinė analizė ir GIS Minor yra skirta studentams bet kuriuose didžiuosiuose, kurie nori pritaikyti savo laipsnį sutelkdami dėmesį į erdvinę analizę.

Ką mes siūlome

 • Lauko patirtis
 • Mažos klasės dydis
 • Personalas, užsiimantis fakultetu
 • Puikus darbo perspektyvas

Studijų programos

Susijusios EGGS nuorodos

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta July 10, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
3,858 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Bloomsburg, Pennsylvania
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Bloomsburg, Pennsylvania
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla