Aplinkos inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aplinkos inžinieriai kuria taršos prevencijos (P2) ir efektyviai energiją vartojančias (E2) sistemas, siekdami pagerinti aplinkos kokybę, tvariai valdydami išteklius.

Katedra siūlo galimybes bakalauro studentams įgyti praktinės ir kitokios mokymosi patirties atliekant kursinius darbus ir tyrimus. Pavyzdžiai apima patalpų ir aplinkos oro, vandens ir nuotekų, dirvožemio, uolienų ir mineralų mėginių ėmimą ir analizę.

Wilkesas yra vienas iš nedaugelio šalies universitetų, kuriame dirba ir aplinkos inžinieriai, ir mokslininkai. Ši unikali atmosfera sukuria aukštos kokybės inžinierius ir mokslininkus, kurie turi geresnius gebėjimus bendradarbiauti tarpusavyje.

Wilkes'e sužinosite, kaip gamta ir antropogenai veikia Žemės planetą. Mūsų tikslas yra plėtoti jūsų, kaip stipraus kritinio mąstytojo, įgūdžius ir paruošti jus karjerai pramonės, konsultavimo, ne pelno siekiančiose, vyriausybės ar akademinėse srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The brand new 72,500-square-foot Cohen Science Center is a monument to research and innovation. Housing the departments of Biology and Health Sciences, Chemistry and Biochemistry, and Environmental En ... Skaityti daugiau

The brand new 72,500-square-foot Cohen Science Center is a monument to research and innovation. Housing the departments of Biology and Health Sciences, Chemistry and Biochemistry, and Environmental Engineering and Earth Sciences, its state-of-the-art labs are designed for flexibility and interdisciplinary research. This promotes creative collaboration where students can work side-by-side with faculty mentors on sophisticated research equipment. Skaityti mažiau