Aplinkos inžinerijos bakalauro programa yra skirta studentams suprasti aplinkosaugos aspektus, daugiausia dėmesio skiriant gamtos išteklių valdymui.

Ši programa suteikia gilesnių žinių apie žemės mokslus, aplinkos chemiją ir aplinkos teršimo išgijimą, įskaitant supratimą apie skirtingų teršalų elgseną pasaulio aplinkoje. Mokydamiesi, kaip apdoroti aplinkosaugos duomenis, studentai taps kompetentingi naudoti skirtingą programinę įrangą.

Per pirmuosius dvejus studijų metus jie surengs įvairius seminaro ir lauko dirbtuvių užsiėmimus. Šiose klasėse mokiniai tampa kompetentingi pritaikydami savo naujai įgytas žinias ir profesinius įgūdžius ir tobulindami bendravimą, komandinį darbą ir intelektualų lankstumą. Trečiaisiais studijų metais studentai pasirenka pasirenkamuosius kursus, siekdami sustiprinti pageidaujamą dėmesį.110050_110006_fzp_promo-1.jpg


Studijų programa orientuota į studento supažindinimą su mokslu ir šiuolaikiniais tyrimais, susijusiais su praktiniu taikymu, kaip geriausiai sumažinti poveikį gamtinei ir pastatytai aplinkai. Absolventai galės suprasti įvairias temas, susijusias su aplinkos apsauga, įskaitant naujausius iššūkius, kylančius dėl klimato kaitos. Absolventai įgis kvalifikaciją, kaip geriausiai sušvelninti neigiamą poveikį, susijusį su klimato kaita, ir, dar svarbiau, kaip pasiūlyti tinkamas priemones dabartinei ir būsimai aplinkos būklei pagerinti. Programos tikslas - suteikti kompleksinį išsilavinimą aplinkos mokslų srityje, atsižvelgiant į didesnę ES. Aplinkos inžinerijos programos absolventai galės parengti gamtos išteklių, pvz., Dirvožemio ir vandens, valdymo planus, išsamiai suprasdami procesus, kurie prisideda prie pasaulinių klimato pokyčių.

Absolventai taps kompetentingi, kaip bendrauti ir dirbti komandoje orientuotose darbo vietose ir sujungti skirtingų praktinių dokumentų, tokių kaip erdviniai planai, valdymo planai, PAV, SEA, išsaugojimo politika ar panašūs valstybiniai ir reguliavimo tyrimai, rezultatus. Jie supras, kaip vertinti skirtingus aplinkos taršos lygius, suprasti skirtingų parametrų ir (bio) rodiklių reikšmes.

Priėmimo egzaminas:

Pareiškėjas turi atlikti individualų interviu ekologinių mokslų srityje, kuris vyks anglų kalba. Šis interviu įvertina kalbos įgūdžius, motyvaciją studijuoti ir pareiškėjo pasirengimo pasirinktai studijų programai tinkamumą, remiantis ankstesniais mokymosi rezultatais ir ryšiais tarp pareiškėjo ankstesnio išsilavinimo ir aplinkosaugos inžinerijos studijų programos ugdymo tikslų.

110049_110005_mcevII_aero_low-7.jpg

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

International students about FES