Aplinkos inžinerijos bakalauro laipsnis

Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Aplinkos inžinerijos bakalauro laipsnis

Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences

Aplinkos inžinerijos bakalauro programa yra skirta studentams suprasti aplinkosaugos aspektus, daugiausia dėmesio skiriant gamtos išteklių valdymui.

Ši programa suteikia gilesnių žinių apie žemės mokslus, aplinkos chemiją ir aplinkos teršimo išgijimą, įskaitant supratimą apie skirtingų teršalų elgseną pasaulio aplinkoje. Mokydamiesi, kaip apdoroti aplinkosaugos duomenis, studentai taps kompetentingi naudoti skirtingą programinę įrangą.

Per pirmuosius dvejus studijų metus jie surengs įvairius seminaro ir lauko dirbtuvių užsiėmimus. Šiose klasėse mokiniai tampa kompetentingi pritaikydami savo naujai įgytas žinias ir profesinius įgūdžius ir tobulindami bendravimą, komandinį darbą ir intelektualų lankstumą. Trečiaisiais studijų metais studentai pasirenka pasirenkamuosius kursus, siekdami sustiprinti pageidaujamą dėmesį.

Programos tikslas - suteikti kompleksinį išsilavinimą aplinkos mokslų srityje atsižvelgiant į didesnę ES. Aplinkos inžinerijos programos absolventai galės parengti gamtos išteklių, pavyzdžiui, dirvožemio ir vandens, valdymo planus, išsamiai suprasdami procesus, kurie prisideda prie klimato pokyčių pasaulyje.

Studijų programa skirta studentams pristatyti mokslą ir šiuolaikinius mokslinius tyrimus, susijusius su praktiniu taikymu, kaip geriausiai sumažinti poveikį natūraliai ir pastatytai aplinkai. Absolventai galės suprasti įvairius aplinkos apsaugos klausimus, įskaitant naujausius klimato kaitos iššūkius. Absolventai įgis patirties, kaip geriausiai sušvelninti su klimato kaita susijusį neigiamą poveikį, o svarbiausia, kaip pasiūlyti atitinkamas priemones, kad būtų pagerinta dabartinė ir būsima aplinkos būklė.

Absolventai taps kompetentingi, kaip bendrauti ir dirbti komandoje orientuotose darbo vietose ir sujungti skirtingų praktinių dokumentų, tokių kaip erdviniai planai, valdymo planai, PAV, SEA, išsaugojimo politika ar panašūs valstybiniai ir reguliavimo tyrimai, rezultatus. Jie supras, kaip vertinti skirtingus aplinkos taršos lygius, suprasti skirtingų parametrų ir (bio) rodiklių reikšmes.

Priėmimo egzaminas:

Pareiškėjas turi atlikti individualų interviu ekologinių mokslų srityje, kuris vyks anglų kalba. Šis interviu įvertina kalbos įgūdžius, motyvaciją studijuoti ir pareiškėjo pasirengimo pasirinktai studijų programai tinkamumą, remiantis ankstesniais mokymosi rezultatais ir ryšiais tarp pareiškėjo ankstesnio išsilavinimo ir aplinkosaugos inžinerijos studijų programos ugdymo tikslų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 20, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Čekija - Prague, Prague
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Čekija - Prague, Prague
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla