Aplinkos inžinerijos laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas yra aplinkos inžinerija?

Tai lenktynes ​​kurti naujus gamtos išteklių naudojimo būdus, kurie padeda išsaugoti ir išlaikyti visuomenės gyvenimo kokybę, taip pat kurti ir pasiūlyti teritorijos okupacijos būdus, užkertančius kelią biologinės įvairovės nykimui, išvengti taršos ir garantuoti teisingą prieigą prie ekosistemų paslaugų ir projektavimo gydymo sistemas, kurios užtikrina minimalų gamtos išteklių kokybę.

Aplinkos inžinerijos studentas turi prisiimti profesinį pasirengimą kaip gyvenimo projektą, aistra mokslo ir technologijų srityje, ir siekti užmegzti produktyvius žmonių santykius ir nuolat tobulėti.

Kodėl studijuoti aplinkos inžineriją?

  • Kadangi tvaraus vystymosi paieška lieka galioti, atsižvelgiant į tai, kad gamtos ištekliai yra riboti ir kad auganti gamybinė veikla, be kitų kriterijų, išskyrus ekonomikos augimą, sukelia aplinkosaugos problemas tiek vietiniu, tiek pasauliniu mastu.
  • Kadangi būtini aplinkosaugos problemų sprendimo būdai, pabrėžiant, kad regionų ekonominis augimas gali būti suderintas su aplinkos išsaugojimu ir socialine teisingumu siekiant pagerinti gyvenimo kokybę.
  • Iškastinio kuro išeikvojimas ir priklausomybė, poreikis plėtoti atsinaujinančius energijos šaltinius, problemų, susijusių su vandens prieinamumu ir kokybe, konfliktai dėl žemės naudojimo ir teritorijos okupacijos, neveiksmingumas išteklių ir šalutinių produktų naudojimas pramonės sektoriuje, oro tarša ir biologinės įvairovės nykimas, be kita ko, yra šalies ir net pasaulio realijos, kurios yra inžinerijos iššūkiai.
  • Kadangi reikalingi veiksmai, tokie kaip taupymas ir efektyvus vandens ir energijos naudojimas, atliekų mažinimas ir valorizavimas, žaliavų ir alternatyvių energijos šaltinių paieška, pramonės ir infrastruktūros procesų optimizavimas, racionalus biologinę įvairovę ir tvarų bei tvarkingą žemės naudojimą, nuolatos vertinant bendruomenių gerovę derinant ir dalyvaujant.

metodika

Aplinkos inžinerijos EIA programa yra sukurta "akis į akį", paremta informacinėmis ir ryšių technologijomis, kaip švietimo ištekliais, kurie padeda mokytis.

Dėl inžinerijos mokymo, programa įgyvendina aktyvią mokymosi metodiką, susiejančią studentą su problemomis savo profesinėje srityje ir skatina jį labiau įtraukti į jo mokymą, plėtodama eksperimentinę praktiką, verslo patirtį, studijas atvejai ir mokymosi projektai, be kita ko.

Klasės yra suprojektuotos kaip akademinė darbo aplinka, kurioje studentas atspindi, aptaria argumentus ir siūlo alternatyvius įvairių inžinerinių problemų sprendimus vadovaujantis transformuojančio mokytojo mąstymo būdams ir jo mokinių veikimui prisidėti prie geresnių žmonių ir specialistų mokymas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Universidad EIA es identificada por su alta calidad académica, su rigor, por estar concentrada en ingenierías y afines, y por la formación integral de profesionales que aportan a la construcción de ... Skaityti daugiau

La Universidad EIA es identificada por su alta calidad académica, su rigor, por estar concentrada en ingenierías y afines, y por la formación integral de profesionales que aportan a la construcción de una sociedad más justa y equitativa. Skaityti mažiau