Aplinkos mokslų bakalauras / Jūrų mokslo ir vadybos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Aplinkos mokslų bakalauras / Jūrų mokslo ir vadybos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Žinių apie tai, kaip valdyti aplinką, nepriklausomai nuo to, ar tai yra mūsų miškai, upių baseinai ar vandenynai, yra pagrindinis veiksnys, turintis įtakos mūsų ateities tvarumui.

Šis bendras aplinkos ir jūrų mokslo laipsnis jus suponuoja sudėtingą aplinką, kurioje mes gyvename, ir raktinius žodžius sprendžiant aplinkosaugos problemas vietos ir pasaulio mastu.

Galėsite sutelkti savo dėmesį į rūšių išsaugojimą ir tvarumą sausumos ir jūrų aplinkoje, mokydamiesi iš tarptautinių ekspertų pažangiausiuose įrenginiuose ir pasaulio paveldo atogrąžų miškuose, rifuose ir pakrančių baseinuose.

Šios unikalios programos absolventai turės karjeros nacionaliniuose parkuose, aplinkos apsaugos, jūrų priežiūros programose visame privačiame ir vyriausybės sektoriuose, ir bus lyderiai, valdantys žmogaus veiklos poveikį ir užtikrinant ateities tvarumą.

Karjeros galimybės

Aplinkos mokslų karjeros metu yra nacionaliniai parkai ir saugomos teritorijos valdymas, aplinkos apsauga, atliekų tvarkymas, poveikio aplinkai vertinimas ir stebėjimas, aplinkosauginis švietimas ir vertimas žodžiu, tvarus miškų ūkis, žuvininkystės valdymas, akvakultūra, ekoturizmas, žemės ir (arba) upių bei krantų priežiūros programos; ir aplinkosaugos moksliniai tyrimai. Karjera jūrų mokslų apima kaip konsultantas, jūrų parko planuotojas, jūrų biologas ir ekologas, jūrų rezervo pareigūnas, akvakultūros specialistai, žuvininkystės vadybininkas, projekto pareigūnas, techninis pareigūnas, valstybės koordinatorius; ir jūrų moksliniai tyrimai.

Profesinis atpažinimas

Absolventai gali dalyvauti Australijos ir Naujosios Zelandijos aplinkosaugos institute.

Profesionalus įdarbinimas

Studentai turi galimybę praeiti aštuonių savaičių stažuotes praktinės patirties metu, kad papildytų teorijos kursų sudedamąsias dalis. Stažuotojai gali dirbti su aplinkosaugos mokslo spektro organizacijomis, įskaitant vietos, valstybines ar federalines vyriausybines agentūras; privačios konsultacijos; ar verslo įmones Australijoje ar užsienyje.

Pagrindinės studijų sritys

  • Pakrančių valdymas suteikia įžvalgų apie procesus, kurie turi įtakos mūsų naudojimui pakrantės zonoje. Studentai nagrinėja klimato kaitos, teritorijų planavimo, saugomų teritorijų valdymo, ekonomikos ir žmonių pakrančių aplinkoje poveikį.
  • Aplinkosaugos išteklių valdymas yra orientuotas į laukinių gyvūnų tyrimus, išsaugoti fauną ir florą bei atkurti degraduotą žemę ateities kartoms.
  • Žuvininkystės ir akvakultūros valdymas integruoja žuvininkystės, biologijos, išteklių valdymo, buveinių apsaugos ir akvakultūros studijas su aplinkos valdymu. Studentai sutelkia dėmesį į strategijų, kaip išlaikyti tausios žuvininkystės / akvakultūros įmonę, vystymą. Kai kurie trejų metų dalykai, skirti šiam didžiuosiuose universitetuose, bus mokomi kaip intensyvūs gyvenimo kursai nacionaliniame jūrų mokslo centre, esančioje Coffs Harbour.
  • Atliekų tvarkymas ir išteklių atkūrimas ugdo daugialypius įgūdžius, kuriais remiamos inovacijos sprendžiant atliekų ir atliekų kiekio mažinimo galimybes dabar ir ateityje.

Vertinimo metodai

Vertinimai skiriasi kiekvienam vienetui ir gali apimti įvairius vertinimo tipus, įskaitant laboratorijų ir skaitymo užduotis, seminarų pristatymus, lauko ir tyrimų ataskaitas bei formalius praktinius ir rašytinius egzaminus.

Mokymo metodai

Universiteto studentai turi daugybę mokymo metodų, įskaitant paskaitas, vadovėlius, internetinius veiksmus ir vaizdo įrašų arba podcast'o virtualus klases. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Mūsų internetinė studijų galimybė yra labai interaktyvi ir siekia skatinti bendradarbiavimą ir bendruomenės jausmą. Studentai gali gauti podcast'o arba vaizdo įrašų paskaitų, elektroninių mokomųjų medžiagų, seminarų, internetinių diskusijų forumų ir virtualių klasių derinį. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Atkreipkite dėmesį:

"Lismore" moksleiviai baigia paskutinius metus veikiančius Nacionalinio jūrų mokslo centro "Coffs Harbour", kuris pristatomas intensyviu režimu.

Online studentai dalyvauja privalomuose gyvenamuosiuose dirbtuvėse Lismoro miesteliuose ir paskutinių metų vienetuose Nacionaliniame jūrų mokslo centre, esančioje Coffs Harbour, kurie pristatomi intensyviai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra
Internetinės
Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Duration
Trukmė
4 - 8 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
29,200 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Lismore, New South Wales
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Lismore, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023