Aplinkos mokslų bakalauro laipsnis - gamtos mokslų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Aplinkos mokslai - gamtos mokslai

UMW aplinkos mokslas - gamtos mokslų pagrindas nagrinėja ryšius tarp biologijos, chemijos, fizikos, geologijos ir žemės mokslo. Mūsų tarpdisciplininė programa skatina bakalauro studijas ir skatina analitinį, kritinį mąstymą bei bendravimo įgūdžius, kuriuos jums reikės dirbti mokslininku ar absolventu.

Studijų sritys

Aplinkos mokslų ir gamtos mokslų pagrindas suteikia jums tvirtą pagrindą biologinių, ekologinių, cheminių ir geologinių principų. Su šiuo pagrindu ir patarimais iš fakulteto patarėjų, jūs sukursite studijų programą, atitinkančią jūsų interesus ir karjeros tikslus.

Stažuotės

Pastaraisiais metais UMW aplinkosaugos mokslų specialistai stažavosi Fredericksburgo mieste, armijos inžinierių korpuse, Virdžinijos žaidimų ir vidaus žuvininkystės departamente, Rappahannock draugiuose, "Marstel-Day LLC", "Chesapeake" klimato kaitos veiksmų tinklui "Greenpeace", "Greenpeace" JAV Aplinkos apsaugos agentūra ir JAV žemės ūkio departamentas.

Aplinkosaugos programa

Aplinkos mokslų ir geologijos mokslų bakalauro laipsnis skatina tyrinėti mūsų aplinką ir žmogaus veiklos poveikį natūralioms sistemoms. Aplinkosaugos specialistai pagal savo interesus pasirenka gamtos mokslą ar socialinių mokslų perspektyvą. Abu kūriniai suteikia tvirtą pagrindą išsamiai studijuoti arba leisti įdarbinti tiesiogiai įvairiose karjeros srityse.

Gamtos mokslų trasa yra biologijos, chemijos ir geologijos fonas. Analiziniai įgūdžiai, įgyti šioje programoje, kartu su socialinių ir ekonominių aspektų vertinimu, paruošia studentą įvertinti aplinkos problemas ir dirbti su sprendimais, atsižvelgiant į visuomeninių išteklių ribas.

Socialinių mokslų studijoje daugiausia dėmesio skiriama žmonių ekonominiam, politiniam ir sociologiniam poveikiui aplinkai. Ši programa, kartu su biotinių ir fizinių aplinkos parametrų vertinimu, rengia studentus vertinti aplinkosaugos klausimus valstybės, pramonės ir aplinkosaugos klausimais.

Tarpdalykinis "Environmental Science" programos pobūdis leidžia studentams atrinkti klases iš įvairių kursų pasiūlymų keliuose skyriuose, kad būtų galima geriau pasirengti asmeniniams karjeros tikslams.

Departamentas turi modernias laboratorijas "Jepson" mokslo centre, kuriame yra pažangios analitinės priemonės, padedančios mokyti klases ir suteikti galimybes tyrinėti. Ekologinių tyrimų, vykdomų sausumos, gėlo vandens ir jūros aplinkoje, įranga apima gyvų gyvūnų spąstus, planktonus ir vabzdžių tinklus, tinklus, ištirpusį deguonį, laidumą ir pH matavimo prietaisus bei šviežius ir sūringus akvariumus. Pagrindinės laboratorinės įrangos sudėtyje yra petrografiniai mikroskopai, rentgeno difraktometras, magnetinio jautrumo prietaisas ir specialios laboratorijos, skirtos paleontologijai, sedimentologijai ir geocheminiams tyrimams. "Jepson" mokslo centre yra kintamasis slėgio nuskaitymo elektroninis mikroskopas su cheminėmis galimybėmis, kurias dalijasi mokslo disciplinos. Aplinkos ir geologinių lauko darbų departamentas turi GPS įrangą, nedidelį mokslinių tyrimų laivų (įskaitant tralavimo, girliandos ir gilinimo), keramikos ir gegnių įrangą, taip pat klasių tyrimus, plačią akmenų, mineralų ir fosilijos. Departamentas taip pat palaiko kompiuterinę laboratoriją / klasę, kurioje įrengta naujausia "Geographic Information Systems" (GIS) programinė įranga.

Visų mūsų programų pagrindai yra skatinami atlikti savarankišką studijas ir / ar tyrimus jų vyresniais metais. Finansinė parama studentų tyrimams yra prieinama. Kvalifikuoti studentai taip pat gali nuspręsti atlikti stažuotę su profesine organizacija savo jaunesnio ar vyresnio amžiaus metais. Studentai, turintys bendrą 3,00 balų vidurkį ir 3,25 balų vidurkį didžiausiose mokyklose, gali atlikti aplinkosaugos, geologijos ar aplinkos geologijos apdovanojimus, užpildydami nepriklausomą tyrimo projektą, rašydami ir ginant disertaciją.

Visi mūsų didieji yra skatinami įvykdyti bendrojo lavinimo patirtinio mokymosi reikalavimą, užpildydami "Undergraduate Research" (URES) 197, Žemės ir aplinkos mokslus (EESRK) 481, 491, 493 arba 499. Be to, didžiosios bendrovės gali įvykdyti šį reikalavimą dalyvaudamos patvirtinta prižiūrimi universiteto ar ne universiteto vasaros tyrimų patirtis, sukurta konsultuojantis su departamentu (pvz., UMW vasaros mokslo tyrimų programa ar panaši programa kitoje kolegijoje ar universitete). Norint užbaigti patirtinio mokymosi poreikį per vasaros tyrimo patirtį, kreipkitės į departamento pirmininką, kad gautumėte daugiau informacijos.

Aplinkos tvarumas Mažas

Tvarumas paprastai apibrėžiamas kaip gebėjimas patenkinti dabartinės kartos išteklių poreikius, netrukdant ateities kartoms patenkinti savo poreikių. UMW vertiname keturis tvarumo aspektus: aplinkos, socialinį, ekonominį ir kultūrinį tvarumą. "Nepriklausomo aplinkos tvarumo" tikslas - paskatinti moksleivius analizuoti mūsų gamtinius ir socialinius pasaulius ir išnagrinėti ilgalaikių kritinių išteklių problemų sprendimo būdus. Pagrindinės klasės yra bendras įvadas į mokslinius aplinkos tyrimus ir tvarumo klausimus. Tada studentai prideda tris papildomus pasirenkamuosius kursus, kurie kreipiasi į konkrečius interesus ir atitinkamas jų darnos koncepcijų taikymas. Šios nepilnamečio užbaigimas geriau parengs studentus sudėtingiems, tarpdisciplininiams iššūkiams, su kuriais susiduria mūsų visuomenė.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in t ... Skaityti daugiau

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in the world. Skaityti mažiau