Aplinkos mokslų bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Aplinkos mokslų bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Išbandykite savo aistra aplinkosaugos vadybos, tvarumo ir rūšių išsaugojimui mūsų Aplinkos mokslų bakalauro laipsnyje.

Kaip moksleivį, jūs mokysite praktinius mokslinius įgūdžius komandoje, kuri vadovauja pasauliui aplinkosaugos mokslo tyrimuose. Jūsų mokymasis vyks naujausiuose įrenginiuose ir mūsų natūralios aplinkos - mūsų paveldo miškų, rifų ir upių, esančių mūsų universitetuose, gyvenimo laboratorijoje.

Taip pat rengdami jus su pagrindinėmis mokslo žiniomis, aplinkosaugos mokslų bakalauras galės specializuotis tokiose srityse kaip pakrančių valdymas, aplinkos išteklių valdymas, atliekų tvarkymas ir dar daugiau.

Šis kursas skirtas užtikrinti, kad absolventai būtų ne tik patyrę ir novatoriški, bet ir pasirengę pramonei! Absolventai turės praktinių įgūdžių, reikalingų ateities aplinkos valdymui įvairiuose sektoriuose, įskaitant nacionalinius parkus, aplinkosaugos konsultavimo kompanijas, aplinkos apsaugos agentūras.

Karjeros galimybės

Viešasis ir privatusis sektoriai, nacionalinis parkas ir saugomos teritorijos valdymas, aplinkos apsauga, atliekų tvarkymas, poveikio aplinkai vertinimas ir stebėjimas, aplinkosauginis švietimas ir vertimas žodžiu, tvarus miškų ūkis, žuvininkystės valdymas, akvakultūra, ekoturizmas, žemės / upių ir (arba) upių ir (arba) krantų priežiūros programos; ir aplinkosaugos moksliniai tyrimai.

Profesinis atpažinimas

Absolventai gali dalyvauti Australijos ir Naujosios Zelandijos aplinkosaugos institute.

Profesionalus įdarbinimas

Studentai gali baigti aštuonių savaičių trukmės profesinę praktiką, norėdami įgyti patirties šioje srityje. Stažuotojai gali dirbti su aplinkosaugos mokslo spektro organizacijomis, įskaitant vietos, valstybines ar federalines vyriausybines agentūras; privačios konsultacijos; ar verslo įmones Australijoje ar užsienyje.

Pagrindinės studijų sritys

Pakrančių valdymas suteikia įžvalgų apie procesus, kurie turi įtakos mūsų naudojimui pakrantės zonoje. Studentai nagrinėja klimato kaitos, teritorijų planavimo, saugomų teritorijų valdymo, ekonomikos ir žmonių pakrančių aplinkoje poveikį.

Aplinkosaugos išteklių valdymas yra orientuotas į laukinių gyvūnų tyrimus, išsaugoti fauną ir florą bei atkurti degraduotą žemę ateities kartoms.

Žuvininkystės ir akvakultūros valdymas integruoja žuvininkystės biologiją, išteklių valdymą, buveinių apsaugą ir akvakultūros tyrimus su aplinkos valdymu. Studentai sutelkia dėmesį į strategijų, kaip išlaikyti tausios žuvininkystės / akvakultūros įmonę, vystymą.

Kai kurie trejų metų dalykai, skirti šiam didžiuosiuose universitetuose, bus mokomi kaip intensyvūs gyvenimo kursai nacionaliniame jūrų mokslo centre, esančioje Coffs Harbour.

Atliekų tvarkymas ir išteklių atkūrimas ugdo daugialypius įgūdžius, kuriais bus remiamos jų inovacijos sprendžiant atliekų ir atliekų kiekio mažinimo galimybes dabar ir ateityje.

Arba studentai gali pasirinkti studijuoti integruotą projektą arba atlikti stažuotę.

Vertinimo metodai

Vertinimai skiriasi kiekvienam vienetui ir gali apimti įvairius vertinimo tipus, įskaitant laboratorijų ir skaitymo užduotis, seminarų pristatymus, lauko ir tyrimų ataskaitas bei formalius praktinius ir rašytinius egzaminus.

Mokymo metodai

Universiteto studentai mokosi įvairiais mokymo metodais, įskaitant paskaitas, pamokas, seminarus, laboratorines užsiėmimus, ekskursijas, internetines veiklas, vaizdo įrašų arba podcast'io virtualus klases. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Mūsų internetinė studijų galimybė yra labai interaktyvi ir siekia skatinti bendradarbiavimą ir bendruomenės jausmą. Studentai gali gauti podcast'o arba vaizdo įrašų paskaitų, elektroninių mokomųjų medžiagų, seminarų, internetinių diskusijų forumų ir virtualių klasių derinį.

Atkreipkite dėmesį: studentai, besimokantys šio kurso metu, lanko privalomus gyvenamuosius dirbtuves Lismoro miesteliuose konkretiems vienetams, kurie gali apimti paskaitas, pamokas, laboratorines klases ir ekskursijas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra
Internetinės
Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Liepa 2, 2019
Duration
Trukmė
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
29,200 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Lismore, New South Wales
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Pradžia : Liepa 2, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Gegužė 21, 2019
Pabaigos data Liepa 2, 2022
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Lismore, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Liepa 2, 2019
Australija - Lismore, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Gegužė 21, 2019
Pabaigos data Liepa 2, 2022