Aplinkos mokslų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai dalykų pobūdis

Sujungsite savo aistra su gamtos pasauliu su biogeochemija, biologija, chemija ir ekologija spręsti ir spręsti problemas tarp žmonių ir aplinkos.

Aplinka - žemyn prie mokslo

Gauti pažangių mokslinį ir kiekybinį supratimą apie šiuolaikinius aplinkosaugos klausimus su bakalauro laipsniu Aplinkos mokslai . Pasinaudokite mokslinių tyrimų galimybėmis daugelio ežerų ir upių regionuose, miškuose ir kalnuose, arba pasivaikščiokite už savo gyvenamosios vietos tvenkinio, laukų, klevo cukraus namų, permakultūros sodo ir medžių darželio ar 86 akrų sertifikuotų medžių ūkio.

Sujunkite savo klases ir laboratorijų mokymą su lauko studijų kursais Kolorado upės baseine, dykuma Pietvakarių saloje, Martos vynuogynų salos bendruomene arba Naujųjų Hampšyro baltomis kalnuose.

Pasivaikščiojimas

Aplinkos apsauga yra praktikuojama kiekvieną dieną Colby-Sawyer miesteliu. Jūs galite pamatyti jį vėjo turbinų verpimo peiliukuose, nes saulės spinduliai įkvepia saulę, vietos valgomojo meniu ir per mūsų ryšius su organizacijomis, siekiančiomis aplinkos apsaugos. Sužinokite daugiau apie studentų parengtą klimato įsipareigojimą, kuris iki 2050 m. Įpareigoja miestą apriboti anglies dvideginio neutralumą.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students ... Skaityti daugiau

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students participate in one or more internships in their fields of study. They also create Learning Portfolios, in which they demonstrate their ongoing progress and achievement. All of our students conclude their senior year with a Capstone project, in which they develop and demonstrate a deeper body of knowledge in their academic major. Skaityti mažiau