Tai dalykų pobūdis

Sujungsite savo aistra su gamtos pasauliu su biogeochemija, biologija, chemija ir ekologija spręsti ir spręsti problemas tarp žmonių ir aplinkos.

Aplinka - žemyn prie mokslo

Gauti pažangių mokslinį ir kiekybinį supratimą apie šiuolaikinius aplinkosaugos klausimus su bakalauro laipsniu Aplinkos mokslai . Pasinaudokite mokslinių tyrimų galimybėmis daugelio ežerų ir upių regionuose, miškuose ir kalnuose, arba pasivaikščiokite už savo gyvenamosios vietos tvenkinio, laukų, klevo cukraus namų, permakultūros sodo ir medžių darželio ar 86 akrų sertifikuotų medžių ūkio.

Sujunkite savo klases ir laboratorijų mokymą su lauko studijų kursais Kolorado upės baseine, dykuma Pietvakarių saloje, Martos vynuogynų salos bendruomene arba Naujųjų Hampšyro baltomis kalnuose.

Pasivaikščiojimas

Aplinkos apsauga yra praktikuojama kiekvieną dieną Colby-Sawyer miesteliu. Jūs galite pamatyti jį vėjo turbinų verpimo peiliukuose, nes saulės spinduliai įkvepia saulę, vietos valgomojo meniu ir per mūsų ryšius su organizacijomis, siekiančiomis aplinkos apsaugos. Sužinokite daugiau apie studentų parengtą klimato įsipareigojimą, kuris iki 2050 m. Įpareigoja miestą apriboti anglies dvideginio neutralumą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Colby-Sawyer College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020