Aplinkos mokslų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aplinkos mokslo studijų programa suteikia studentams plačią kultūros, ekonomikos ir aplinkos tvarumo aspektų supratimą. Aplinkos studijų departamento mokymo programos yra pagrįstos aplinkosaugos mokslo, tvarumo, biologijos, ekologijos, chemijos ir statistikos principais. Daugelis katedros siūlomų departamentų sutelkti dėmesį į patirties ir paslaugų mokymąsi.

Aplinkos studijų departamentas siūlo aplinkos mokslų ir aplinkos subalansuoto masto, aplinkosaugos studijų nepilnamečio ir aplinkosaugos švietimo sertifikavimo. Departamentas glaudžiai bendradarbiauja su "Fulton" tvaraus vystymosi centru (FCSS) ir reikalauja, kad visi studentai, kaip dalis savo programos, baigtų stažuotę studento pasirinktoje dėmesio zonoje. Galimybės taip pat teikiamos nepriklausomiems studijų kursams specializuotose mokslinių tyrimų srityse.

Mūsų gražus, 300 akrų universitetas įsikūręs Conococheague Creek pakrantėse Appalachų kalnų pietinėje Pensilvanijos pakrantėje. Wilson College yra aiškinamasis takas, "Fulton Farm" - daugiau kaip 50 akrų sodyba, kuri gamina sertifikuotus Natūraliai auginamus augalus mūsų bendruomenės remiamai žemdirbystei (CSA) ir Robyn Van En Center (RVEC). RVEC yra ne pelno siekianti organizacija, kurioje yra nacionalinė CSA duomenų bazė, teikianti švietimą ir pagalbą apie CSA pažadą, kaip būdą vėl prijungti žmones prie ūkininkų ir išsaugoti mažus šeimos ūkius. Šie ir kiti ištekliai suteikia " Wilson College " unikalią vietą, kurioje galima mokytis ir patirti aplinkos mokslą ir tvarumą.

Aplinkosaugos studijos ir nepilnamečiai planuoja savo programas glaudžiai bendradarbiaudami su dėstytojų patarėjais. Karjeros aplinkos srityse reikia intensyvaus pasirengimo; todël kai kurie studentai mano, kad dviem pagrindine ar nepilnamele susijusi disciplina. Studentai su specialiais interesais gali kurti individualias studijų programas bendradarbiaujant su atitinkamų disciplinų patarėjais. Mūsų absolventai nusprendė baigti aukštąjį išsilavinimą ekologijos ar aplinkosaugos, aplinkosaugos politikos, aplinkosaugos teisės srityse arba rasti darbą su privačiomis įmonėmis, vyriausybinėmis ar nevyriausybinėmis organizacijomis. Tiksliau sakant, pastarieji studentai internavo ar dirbo Nacionalinio parko tarnyboje Amerikos Sodybos nacionaliniame paminkle Nebraskoje, Bendrijos aplinkosaugos teisės gynybos fonde ir Earthnet Energy bei kt. "Wilson" taip pat turi formalią partnerystę su Vermonto teisės mokykla.

Mūsų programa toliau auga. Mes ir toliau prisitaikysime prie mūsų besikeičiančio studentų kūno ir naujų vietinių bei pasaulinių poreikių, kada jie kils. Klausimais kreipkitės į Aplinkos studijų departamentą.

Studentų mokymosi tikslai

Aplinkos mokslo (BS) pagrindai:

  1. Remtis stipriu mokslo pagrindu pagrįsti aplinkosaugos studijų etinius ir socialinius aspektus.
  2. Sintetinamas aplinkos tvarumas su (kita) disciplina (-ais).
  3. Sustiprinti aplinkosaugos iššūkių supratimą tvarumo pagrindu.
  4. Suteikti individualų išsilavinimą, kurį skiria bendradarbiaujantys ir bendradarbiaujantys fakulteto ir studentų sąveika, kurioje mokiniai pripažįsta savo vaidmenis ir atsakomybę nustatant ir pasiekiant mokymosi tikslus.

Aplinkos tvarumo (BA) tikslai:

  1. Pateikite mokymo programą, kuri studentams teikia paslaugas / patirtinį mokymąsi.
  2. Sintetinamas aplinkos tvarumas su (kita) disciplina (-ais).
  3. Taikykite aplinkosaugos politiką ir įstatymus aplinkosaugos klausimais ir ugdykite gebėjimą spręsti sudėtingas aplinkos problemas.
  4. Plėtoti tarpdisciplininius natūralių ir socialinių bei humanitarinių mokslų tyrimus, siekiant ugdyti tvarų požiūrį į aplinkosaugos problemas.
Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2018

Apie mokyklą

Wilson is committed to providing our students and their families with value in a college education. From our first-in-the-nation student loan buyback program to career development and financial litera ... Skaityti daugiau

Wilson is committed to providing our students and their families with value in a college education. From our first-in-the-nation student loan buyback program to career development and financial literacy training, we’re dedicated to providing an experience Skaityti mažiau