Aplinkos mokslų ir politikos mokslų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Saugokite ir išsaugokite gamtos išteklius, naudodamiesi aplinkos mokslų ir politikos bakalaurais

Ši bakalauro STEM studijų programa suteikia jums kelią į naudingą ekologišką karjerą kaip aplinkos mokslininkas, specialistas, konsultantas, politikos analitikas, pedagogas, rašytojas ar parko prižiūrėtojas. Aplinkos mokslų studijų programa siūloma akis į akį ir naujoviška, internetine forma.

Aukščiausios kokybės, aukščiausio lankstumo internetinio mokslo bakalauro laipsnis

Ši novatoriška internetinė aplinkos mokslų studijų programa suteikia jums galimybę sužinoti, kada ir kur jums geriausia, neprarandant praktinio mokymosi. Jūs gausite išsamius laboratorinius rinkinius, skirtus paruošti namams, kartu su aktyviais dėstytojais iš aktyvių praktikų. Mažos klasės užtikrina vertingą studentų ir dėstytojų sąveiką.

Mąstyk kaip aplinkos mokslininkas, rašyk kaip politikos formuotojas

Derinant tarpdisciplininį žinių pagrindą su reikšminga praktine patirtimi, ši aplinkos mokslo ir politikos studijų programa orientuota į kritinį mąstymą ir hipotezių patikrinimą, taip pat mokslinį rašymą ir mokslinių bei skaitmeninių priemonių naudojimą sprendžiant problemas. Absolventai palieka programą pasirengę darbui ir pasirengę aukštojo mokslo lygmens švietimui.

Partnerystė siūlo įdomias galimybes aplinkos mokslų studentams

Aplinkos mokslų studentams naudinga tai, kad „WilmU“ yra „Delavero kosminių dotacijų konsorciumo“ narė - NASA finansuojama programa, skirta studentams ir tyrėjams rengti mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos ir geografijos srityse. Bendradarbiaudamas su „Delaware INBRE“ programa, „WilmU“ skatina biomedicininių tyrimų stipendijas per studijas ir stažuotes su kitais vietos universitetais ir darbdaviais.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Mission Statement Our mission is to create a supportive academic environment for the undergraduate degree programs across all colleges by providing: Innovative, creative, and high quality learning exp ... Skaityti daugiau

Mission Statement Our mission is to create a supportive academic environment for the undergraduate degree programs across all colleges by providing: Innovative, creative, and high quality learning experiences in all foundational, general education courses; Diverse and timely course offerings which respond to the changing needs of 21st century career fields; Relevant course work aligned with the needs of students and the University undergraduate degree programs; Integrity in our academic support of students; Opportunities for work-integrated learning through cooperative education, internships, and community service; Encouragement in the pursuit of lifelong learning. Skaityti mažiau