Aplinkos mokslo ir tvarumo mokslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Studentai

Aplinkos studijoms reikia tvirto mokslo supratimo, ir šis pasirengimas galėtų būti naudojamas medicinos studijoms baigus, nes studentai galės pasiekti visus pre-med reikalavimus, jei pasirenkamieji už programos ribų yra psichologijos kursai. Todėl karjeros keliai yra lankstūs ir gali paskatinti aplinkosaugos karjerą arba baigti studijas, pvz., Mediciną, arba bet kurią kitą discipliną, kuriam reikalingas tvirtas mokslinis pasiruošimas. Aplinkos mokslų karjera apima aplinkos apsaugą, aplinkos valdymą, tvarias technologijas, aplinkos sveikatą, aplinkos mokslą, tvarumo mokslą ar energetikos mokslą.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

1. Konceptualios žinios. Studentas supras pagrindinius gamtos mokslų principus ir jų taikymą aplinkosaugos klausimais, įskaitant aplinkos tvarumą, sveikatą, atliekų tvarkymą, biologinės įvairovės išsaugojimą, aplinkos pavojus, energetikos ir žemės sistemas.

2. Komunikaciniai gebėjimai: studentas paaiškins aplinkosaugos mokslo ir tvarumo sąvokas, naudodamas susijusius terminus kontekste, ir suformuluoja turinį naudodamas pažangius rašytinio, žodinio ir vizualinio bendravimo įgūdžius.

3. Problemų sprendimas

4. Moksliniai gebėjimai: studentas pademonstruos griežtą mokslinių metodų ir metodų, susijusių su moksliniais duomenimis rinkimą ir analizę, supratimą, ir taikys šias žinias naudodamas mokslines priemones ir metodus praktinių ir laboratorinių pratybų metu.

5. Aplinkos sąmoningumas

6. Praktinis ir profesinis įsitraukimas: studentas išmoks profesionaliai, etiškai ir savarankiškai dirbti darbo vietoje, kaip asmeniškai, kaip didesnės komandos dalis, ar kaip komandos lyderis.

Priėmimo kriterijai

Mokiniams, įstojusiems į bakalaureato programą, Kolegija reikalauja, kad kandidatas į aukštąjį išsilavinimą atitiktų šiuos reikalavimus:

Aplinkos mokslų ir tvarumo bakalauras

  • Patenkinama 36 semestro kredito valandos arba daugiau
  • Kumuliacinio GPA pasiekimas 2,0 arba didesnis
  • C-ar geresnio pasiekimas COL 110, COL 111, COL 140, COL 145, COL 165, COL 240, COL 260
  • Paskirstymo klasių (D arba geresnių) pasiekimas COL 105, COL 120, COL 130, COL 135, COL 150, COL 155, COL 230, COL 255 ir COL 270

Psichologijos ir humanitarinių mokslų bakalauras (kartu su Švietimo kolegija):

  • Užbaigtas 42 semestro kredito valandos ar daugiau
  • Kumuliacinio GPA pasiekimas 2,0 arba didesnis
  • C-ar geresnio pasiekimas COL 110, COL 111, COL 140, COL 145, COL 240
  • Paskirstymo (D arba geresnio) pasiekimas COL 105, COL 120, COL 130, COL 135, COL 150, COL 155, COL 165, COL 230, COL 255, COL 260 ir COL 270

COL 260 ir COL 270 gali būti planuojama tris, keturis ar penkis semestrus.

Natūralių ir sveikatos mokslų koledže (CNHS) išdėstyti pagrindiniai dalykai yra išskirtinio pobūdžio studento meistriškumas tiek dalyko (turinio), tiek mokymosi rezultatų srityje. Studentai supažindinami su disciplinomis, kurios kartu sudaro laisvųjų menų ir mokslo kursus pagal integruoto mokymosi kolokviumą. Tada jie perkelia reikiamus ir pasirenkamuosius kursus, kuriuose pristatomos vis pažangesnės idėjos ir teorija, tyrimo metodai ir tyrimai bei refleksiniai įgūdžiai. Galiausiai šie didžiajai turėtojai susideda iš teorijos ir turinio meistriškumo su galimybe pritaikyti šį mokymą per stažuotes ir kursus, pagal kuriuos studentai turi plačiai pasinaudoti savo edukacine patirtimi ir sutelkti visas įvairias jėgas.

Praktika

Stažuotės, skirtos akademiniam kreditui, suteikia didelę darbo patirtį studento išsilavinimui. Jie suteikia galimybę ugdyti profesionalų požiūrį, elgesį, įgūdžius ir pasitikėjimą. Stažuotės taip pat supažindina studentus su universitetiniu laipsniu įvairiomis karjeros galimybėmis. Studentai ateina į naują supratimą apie švietimo ir darbo pasaulio santykius.

Baigimo reikalavimai

Norėdami įgyti bakalaureato laipsnį Zayed University , studentas turi turėti minimalų GPA 2,0 ir parodė įgūdžius tiek anglų ir arabų kalbomis, patenkinamai baigus kursinį darbą. Studentas turi atitikti visus pagrindinius mokymo reikalavimus ir patenkinti Zayed University mokymosi pasiekimų kompetencijas, kurias nustato pagrindiniai Zayed University . Be to, studentas turi atitikti visus pagrindinius reikalavimus, įskaitant stažuotę ir pagrindinių mokymosi rezultatų pasiekimą.

Studentas privalo baigti ne mažiau kaip 120 kreditų valandų. Paprastai studijų programa gali nereikalauti, kad studentas baigtų daugiau kaip 132 kredito valandas. Jei reikia, patys studentai gali pridėti kreditų valandas, pavyzdžiui, studentus, įstojusius į Universiteto tvaraus mokslo ir humanitarinių mokslų kolegijos tarptautinių studijų programą. Tai nurodyta šio katalogo skyriuose, skirtame toms programoms. Studentas turėtų konsultuotis su koledžo patarėju programos ir kursų reikalavimų baigimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Su ... Skaityti daugiau

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan. This flagship institution is notable for encompassing two stunning modern campuses in Abu Dhabi and Dubai. The University offers a diverse range of academic programs taught by a qualified, highly experienced faculty and supports a lively study body of both national and international students. Skaityti mažiau
Mohammedas bin Zajedo miestas , Dubajus + 1 Daugiau Mažiau