Aplinkosaugos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

41241_slide1_11.jpg

Kaip mes esame skirtingi

 1. „Aquinas“ yra viena iš dviejų laisvųjų menų kolegijų Mičigane, siūlanti didelę geografiją.
 2. Fakultetas turi žinių apie geografijos triadą: fizinę geografiją, žmogaus geografiją ir geografinius metodus.
 3. Studentai turi galimybę įgyti praktinės patirties per fakultetų vykdomus mokslinių tyrimų projektus (pvz., Mohler-Thompson vasaros programą) ir stažuotes vietos bendruomenėje (pvz., Grand Rapidso miestas, Grand Valley metro taryba, Mičigano transporto departamentas ir kiti).
 4. Vandens geografijos absolventai dirba įvairiose darbo vietose, tarp jų: miesto planuotojas, užtvankų inspektorius, nekilnojamojo turto mokesčio vertintojas, aplinkosaugos pedagogas, GIS direktorius ir kolegijos profesorius.
 5. Stipri, plati geografijos programa parengia studentus ir toliau tęsti magistrantūros mokyklą. Nuo 2006 m. 100% absolventų, kurie kreipiasi dėl geografinių studijų programų, buvo apdovanoti asistentais ar stipendijomis.
 6. Per pastaruosius 10 metų geografijos didžiosios įmonės tęsė studijas JAV ir pasaulio magistrantūros mokyklose, įskaitant: Sirakūzų universitetą, Oregono universitetą, Gruzijos universitetą, Rutgers universitetą, Cal Poly, Vajomingo universitetą, Swansea universitetą (Velso) Teksaso universitetas Austine ir daugelis regioninių institucijų.
 7. Absolventas Davidas Baylis'06 buvo „Fulbright-Hays“ bendradarbis Turkijoje 2014 m.
 8. Tiek kartografija (žemėlapių kūrimas), tiek GIS (geografinės informacinės sistemos) yra pilno semestro klasės, suteikiančios studentams tvirtą geografinių metodų pagrindą.
 9. Mes naudojame tą pačią GIS programinę įrangą kaip vietinės, valstybės ir federalinės agentūros, kad studentai turėtų įgūdžių pradinio lygio užimtumui GIS srityje.
 10. Dauguma geografijos programų randamos dideliuose universitetuose, kur dėstytojai daugiausia dirba su magistrantais, bet „Aquinas“ mūsų geografijos studentai yra mūsų vieninteliai didieji.

Aplinkosaugos studijos Pagrindinis

Studentai, kurių susidomėjimas ir kursinis darbas yra sutelkti moksle, gaus bakalauro laipsnį (BS), tuo tarpu tie, kurie labiau domisi žmogaus / kultūros kursais, įgis meno bakalauro laipsnį.

Studentai, pasirinkę Aplinkosaugos studijų programą, turėtų organizuoti apyvartinius kursus ir (arba) aplinkosaugos patirtį su Aplinkos studijų koordinatoriaus ir (arba) patarėjo bei jų akademinio patarėjo sutikimu. Nė vienas iš 32 semestro valandų nėra taikomas pirmasis studento pagrindinis. Kiekvienas studentas, baigęs pagrindinius kursus, taip pat atitinkamas kreditas pagrindinėje srityje ar katedros koncentracijoje, gali baigti dvigubą pagrindą tokiose srityse kaip biologijos ir aplinkos studijos, geografija ir aplinkos studijos, chemija ir aplinkosauga, sociologija-aplinkos studijos ir kt. al.

Studentas gali vykdyti aplinkosaugos studijų pagrindą kaip antrą pagrindinį kartu su kitais pagrindiniais.

Pagrindiniai reikalavimai

Trisdešimt du (32) semestro valandos. Būtini (CORE) kursai:

 • EL100 Įvadas į aplinkosaugos studijas (3) NN
 • EL301 Pažangios aplinkosaugos studijos (3)
 • GY101 Žemės aplinka (4) NL
 • BY123 Įvadas į aplinkos biologiją (3) NL
 • CY101 Aplinkos chemija (3) NL OR CY102 Chemija ne pagrindinėms (3) NL
 • GY120 Žmogaus geografija (4) PGC, GP OR SY103 Kultūros antropologija (3) PCG, GP
 • GY385 geografinės informacinės sistemos - GIS (4)
 • EL490 pažangios technologijos ir temos (4)
 • EL499 Aplinkosaugos studijų akmenų tyrimo seminaras (1)
 • SB100 Pramoninė ekologija (3)

Studentai gali gauti kreditą „Aplinkosaugos studijoms“, užsiregistruodami:

Pasirinktinai:

 • EL310 Specialiosios aplinkosaugos temos (3)
 • SB201 Aplinkosaugos vadyba (3)
 • GY370 Vandens išteklių geografija (3)
 • EL / PS / SB346 Aplinkosaugos politika ir politika: klausimai
 • EL395 lauko patirtis aplinkosaugos studijose (kintamasis)
 • EL398 aplinkosaugos studijų rodmenys (kintamas)
 • EL399 nepriklausomas aplinkosaugos studijų projektas (kintamas)

Studentai turi uždirbti „C“ ar aukštesnio lygio kursus kursuose, kuriuos jie nori įskaityti į savo aplinkosaugos studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Aquinas College, an inclusive educational community rooted in the Catholic and Dominican tradition, provides a liberal arts education with a global perspective, emphasizes career preparation focused o ... Skaityti daugiau

Aquinas College, an inclusive educational community rooted in the Catholic and Dominican tradition, provides a liberal arts education with a global perspective, emphasizes career preparation focused on leadership and service to others, and fosters a commitment to lifelong learning dedicated to the pursuit of truth and the common good. Skaityti mažiau