Aplinkosaugos vadybos ir technologijų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

HCMUT- Bach Khoa University mokymo programa buvo atnaujinta, kad atitiktų visuomenės poreikius, susijusius su aukštos kvalifikacijos žmogiškuosius išteklius aplinkosaugos vadybos srityje. HCMUT- Bach Khoa University Aplinkosaugos vadybos ir technologijų programų Bach Khoa University yra aprūpinti ekologinių ir gamtinių išteklių valdymo, nuotolinio stebėjimo ir GIS naudojimo gamtos išteklių valdymo žiniomis; apdorojimo technologijos žinių apie vandens tiekimą, nuotekas, atliekas ir kietąsias atliekas.

Untitled-design.png

Aplinkosaugos vadybos ir technologijų programos studentai mokosi susieti valdymo sprendimus su vietinėmis, regioninėmis ir pasaulinėmis tvarumo iniciatyvomis

Studentai taip pat mokysis susieti valdymo sprendimus su vietinėmis, regioninėmis ir pasaulinėmis tvarumo iniciatyvomis ir būti pasirengusios parengti aiškias alternatyvas profesinėms organizacijoms, kad būtų užtikrinta tvari ateitis tiek ekonominiu, tiek aplinkos požiūriu.

Minkšti įgūdžiai, tokie kaip komandinis darbas, bendravimas, identifikavimas

Karjeros galimybė

Aplinkosaugos vadybos ir technologijų inžinieriai gali patenkinti įdarbinimo poreikius ir dirbti nacionalinėje ir vietos valdžios agentūroje aplinkos, projektų valdymo tarybos, gamybos įmonių, pramonės sričių, nevyriausybinių organizacijų, vidaus ir užsienio aplinkosaugos konsultacinių firmų ir centrų, mokslinių tyrimų institutų ir universitetų specializuojasi aplinkos išteklių valdymo srityje.

  • Valstybinės valdymo tarnybos dažnai įdarbina "Environmental Management and Technology Science" inžinierius, baigusius HCMUT- Bach Khoa University , pavyzdžiui, provincijos ministeriją ir Aplinkos ir gamtinių išteklių departamentą; Provincijos apsaugos departamentas; Provincijos aplinkos monitoringo centras; Ministerija ir mokslo ir technologijų departamentas; Ministerija ir žemės ūkio ir kaimo plėtros departamentas; Aplinkos ir gamtinių išteklių valdymo departamento rajono departamentas ir kt.
  • Nacionalinių, provincijų, savivaldybių valdyba, vietos projektai, pavyzdžiui, aplinkos sanitarijos ir drenažo baseinų gerinimas, upių baseinų vandens kokyb ÷ s atnaujinimas, kietųjų atliekų tvarkymas provincijoje, pramonin ÷ s zonos ir EPZ valdymas ir kt.
  • Bendrovės dažnai įdarbina "Environmental Management and Technology" inžinierius, baigusius HCMUT- Bach Khoa University , įskaitant: "SEEN", "Energy Development Centre" (EDEC), "Nike Vietnam", "Clover Technologies Group" ir aplinkosaugos konsultacinė firma, teikianti konsultacines funkcijas projektuojant galimybių ataskaitą susijusi su aplinka, gamtos ištekliais, ataskaita poveikio aplinkai vertinimui ir vietos / nacionalinio / regioninio vystymosi planavimui ir kt.
  • Nevyriausybinės organizacijos (NVO) dažnai įdarbina "Environmental Management and Technology" inžinierius, baigusius HCMUT- Bach Khoa University , įskaitant: IUCN Vietnamą, CARE Vietnamą ir užsienio nevyriausybines organizacijas, tokias kaip WWF, "Save the Children", ENDA, socialines organizacijas, tokias kaip "Water and Aplinkos apsaugos sąjungos, Aplinkos apsaugos asociacija ir kt.

Galimybė perkelti į mūsų partnerių universitetus

Studentai turi 2 variantus:

  • 1 variantas: studentai studijuoja HCMUT- Bach Khoa University 4 metus ir įgijo aplinkos vadybos bakalaurą
  • 2 variantas. Baigę 2 metus HCMUT- Bach Khoa University , studentai, turintys finansinę ir akademinę tinkamumo teisę, gali pervesti į Griffith universitetą (Australija) vėlesnius 02 metus baigti bakalauro studijas. Oficialų bakalauro laipsnį skiria Adelaidės universitetas (Australija). Šios galimybės privalumas yra tai, kad studentas gali sutaupyti apie 50% viso mokesčio (mokestis už mokslą ir pragyvenimą), palyginti su studijomis Australijoje už visus 4 metus, norint gauti Griffith universiteto (Australija) suteiktą bakalauro laipsnį.

Gyvenimo struktūra

  • Studijų kalba: anglų
  • Mokymo trukmė: 04 metai HCMUT- Bach Khoa University
  • Campus: HCMUT - Bach Khoa University miestelis

Kursų sąrašas

Skaitmeniniai metodai

Jei norite gauti papildomos informacijos, susisiekite su HCMUT- Bach Khoa University tinklalapiu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT Bach Khoa), which is among the top 150 University in Asia by QS Ranking, provides bachelor's degree programs in engineering & business, and a maste ... Skaityti daugiau

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT Bach Khoa), which is among the top 150 University in Asia by QS Ranking, provides bachelor's degree programs in engineering & business, and a master's degree program in business administration. Skaityti mažiau