Apskaitos mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apskaita - bakalauro laipsnis

Tai sritis, kuri rūpinasi bendrovės, sąskaitas per registravimo ir kontrolės pajamų, išlaidų ir pelno. Profesinės planai, koordinuoja ir kontroliuoja derybų rekordų (pirkimų, pardavimų, investicijų ir paraiškos), kad būtų galima turėti tikslią nuomonę apie bendrovės turto. Interpretuoti ekonominius įvykius ir teikia informaciją įmonės vadovams priimti sprendimus apie verslo kryptimi, pagrindinis, kad dėmesio kiekis, kaip pirmiau vidutinis išlaidų apimties. Įrašų faktai ir kitus teisės aktus ir yra atsakinga už mokesčių mokėjimu. Ji taip pat gali padėti atkreipti investavimo strategijas. Audito ir apskaitos įgūdžiai yra keletas unikalių veiklos šiame versle. Norint dirbti buhalteriu, registravimas yra privalomi regioniniame apskaitos Tarybai, o nuo 2010 m, ji tapo privaloma imtis pakankamumą gauti profesionalų įrašą.

Aprašymas

Organizacija, disciplina, planavimas, skaičiavimas ir statistinė sritis, gerai išmanyti finansų ir apskaitos, verslumas, kūrybiškumas, lankstumas, vadovavimo įgūdžių ir skonio komandinio darbo.

Ką daro profesionalias buhalterinės apskaitos

  • Auditas - prižiūrėti bendrovės sąskaitas, teikiant įrašus knygose ir duomenų lapus.
  • Aplinkos apskaitos - kontrolės ir planavimo išlaidas, susijusias su aplinkai įvertinti aplinkosauginį veiksmingumą įmonėje.
  • Valdymo apskaita - Įrašai ir analizuoja finansinius ir kapitalo operacijų, laikantis visų organizacijos sandorius.
  • Valdymo ir patirtis - Koordinatės fiskalines ir finansines operacijas viešųjų ir privačių bendrovių.
  • Išsilavinimas - ministras klasių techninius kursus ir gali suteikti mokymus darbuotojams bendrovių apskaitos srityje. Norint naudotis mokytojo profesiją aukštojo mokslo būtina pereiti.

Kodėl reiktų studijuoti Apskaita UNIFAI?

Apskaitos kursai UNIFAI pasižymi tradicijomis ir yra viena iš labiausiai tradicinių įstaigos portfeliu, su daugiau nei keturis dešimtmečius. Leidžia studentą priimti iššūkius sukelia sparčių pokyčių visuomenėje, darbo rinkoje ir profesinės praktikos sąlygomis per stiprią techninę fone, remiantis etikos ir humanistinių vertybių. Teikia visi dėl išlipimo elementai gauti vadybinių buhalterė profilį, gebančią atlikti strateginį, finansų ir mokesčių planavimą, veikiantis kaip informacinės sistemos organizacijų integratorius.

Apie kursą

Minimali trukmė: 8 semestrus (ketveri metai)

Mėnesinė įmoka: R $ 791,00 * dabartinė vertė 2016 m.

Poslinkiai: Naktinis

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

O Centro Universitário Assunção está comprometido com a educação, inspirada nos valores evangélicos e nos princípios de liberdade de expressão. Prepara os futuros profissionais para o exercício da cid ... Skaityti daugiau

O Centro Universitário Assunção está comprometido com a educação, inspirada nos valores evangélicos e nos princípios de liberdade de expressão. Prepara os futuros profissionais para o exercício da cidadania e os qualifica para o mercado de trabalho. Skaityti mažiau