Žinoma

Apskaitos nuo Ibmec Žinoma apima daug disciplinų ir veiklos rinkinį parengti specialistus veikti kaip finansų vykdomųjų vaidmenys organizacijose. Buhalteris, kuris aiškiai supranta rinką ir sugeba rekomenduoti veiksmus, siekiant pagerinti įmonės rezultatus ir nurodyti tolesnius verslo galimybes.

Mokymai yra pilnai sukurta remiantis naują apskaitos standartą palaikantis tvirtą žinių apie tarptautinius standartus (TFAS), finansų valdymas ir valdymo kontrolės statybą. Disciplinos Ekonomikos, finansų ir valdymo forma tvirtą teorinį pagrindą, kuri sujungia su praktika programinės įrangos ir leidžia studentui valdymo įmonių finansų, mokesčių planavimo, verslo valdymo ir informacinės sistemos srityse. Studentų preparatas gali būti įrodyta rezultatus su 100% studentams, kurie atliktų pakankamumą egzamino Federalinis Apskaitos Tarybos gauti pritarimą.

Ibmec tiki kompetencijos skirta teikti praktinę rinkinį papildomos veiklos, kad tolesnius rinkodaros įgūdžių kūrimas ir bendradarbiavimo ir integracijos dvasia. Verslumo ir internacionalizacija centras - NVS, studentai gali dirbti jaunesniųjų įmonių nuo pirmojo pusmečio ir mėgautis tarptautinį aprėptį per susitarimų daugiau nei 54 institucijų visame pasaulyje.

darbo rinka

Finansų analitikas vertina efektyvumą ir įmonės galimybes su bankais, brokerių ir finansinių institucijų apskritai.

PATARĖJAS veikia verslo jungimas procesų ir įmonių finansų valdymą.

Mokesčių konsultantas teikia sprendimus mokesčių planavimo ir mokesčių valdymo viešųjų ir privačių bendrovių.

AUDITORIAUS VIDAUS lydi ir patvirtina įmonės vidaus kontrolę, užtikrinant gerą verslo rizikos valdymą.

Išorės auditorius įvertina, ar finansinė atskaitomybė parengta pagal apskaitos taisykles ir standartus, kurių reikalaujama pagal rinkos reguliatoriaus kūno.

Kontrolierius, apskaitos pareigūnas ir režisierius FINANSINĖS trys padėtys prisiima vyriausiuoju finansų pareigūnu (VFP), kuris yra vyriausiasis finansų pareigūnas bendrovės. Atskirai, visos pozicijos atitinka vadovų.

Programa mokoma:
Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Ibmec »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3100 valandos
Ištęstinės
Price
1,740 BRL
Įmoka: R $ 1,740.00
Pagal vietas
Pagal datą