Apskaitos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso pagrindimas

Leaders Institute apskaitos bakalauras yra išsamus, šiuolaikinis kursas, kuris suteikia absolventams plačią supratimą apie praktinius, techninius ir teorinius apskaitos, finansų ir bendrųjų verslo įgūdžių bei žinių. Kursų absolventai įgyja išsilavinimą, pagrįstą visais apskaitos praktikos aspektais, įskaitant verslo finansų, įmonių ir bendrovių teisės, mokesčių teisės, valdymo ir finansinės apskaitos, apskaitos teorijos ir procesų bei audito ir patikinimo funkcijas. Absolventai įgyja įgūdžių ir žinių apie įmonių valdymą, verslo etiką ir profesionalumą. Kursas atitinka visus studijų programos reikalavimus absolventams, kurie turi teisę kreiptis dėl profesinio pripažinimo ir narystės pagrindinėse aukščiausiųjų įstaigose, tokiose kaip CPA Australia ir Chartered Accountants Australia and New Zealand (CAANZ).

Studentai per savo laipsnį kuria ir taiko teorines žinias ir supratimą į įvairias autentiškas mokymosi užduotis ir vertinimus, įskaitant atvejų tyrimus, ataskaitas, interviu, portfelius, žodinius pristatymus ir praktinius užsiėmimus individualiai ir mažose komandose. Kursą sudaro keturios atskiros privalomos darbo integruotos mokymosi patirties.

Absolventai bus pasirengę rinkai ir verslui bei mokytojai visą gyvenimą. Absolventų įdarbinimo galimybės apima verslo analizę, verslo rizikos ir valdymo patarimus, finansinę apskaitą, valdymo apskaitą, auditą, apmokestinimą, konsultacijas valdymo srityje, privačią praktiką.

Karjeros Pathways

Kursų absolventai bus pasirengę rinkai ir verslui bei mokytojai visą gyvenimą.

Absolventų įdarbinimo karjeros Pathways apima:

 • Verslo analizė
 • Verslo rizika ir valdymas
 • Finansinė apskaita
 • Valdymo apskaita
 • Auditas
 • Mokesčiai
 • Vadybos konsultacijos

Profesinė akreditacija

Absolventai, baigę apskaitos bakalaurą, atitinka akademinį komponentą, susijusį su narystės reikalavimais CPA Australijoje ir Chartered Accountants Australia ir Naujojoje Zelandijoje (CAANZ).

Kursų mokymosi rezultatai

Bakalauro laipsnį baigusieji galės:

1. Sintezuokite, strateguokite ir taikykite principus, koncepcijas ir prisidedančius apskaitos, valdymo, ekonomikos ir finansų parametrus verslo aplinkoje;

2. Sukurti novatoriškus sprendimus, parodant sprendimų priėmimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius, sudėtingiems ir įprastiems verslo ir valdymo klausimams, susijusiems su apskaitos principais;

3. Veiksmingai bendrauti ir bendraujant su kitais, siekiant sustiprinti mokymąsi ir tolesnį supratimą.

4. Parodyti socialinį, profesinį ir etišką vadovavimą dirbant savarankiškai arba grupėmis;

5. Taikyti kognityvinius gebėjimus atlikti atitinkamus mokslinius tyrimus ir analizuoti bei įvertinti daugiadisciplininę šiuolaikinę apskaitos ir valdymo taikymo, tobulinimo ir tobulinimo praktiką;

6. Taikyti apskaitos principus ir sugebėti analizuoti, suvokiant atsakomybę už verslo kryptį, dabartinę ir besiformuojančią praktiką, kad būtų galima pagerinti ir teigiamai prisidėti prie verslo srities;

7. Taikyti tarptautinius šiuolaikinius standartus ir geriausią praktiką, kad būtų galima gerokai pagerinti priimtus apskaitos principus.

Mokymosi laikotarpis ir mokestis

Trukmė - 3 metai dieninės (6 semestrai)

Tarptautiniai studento mokesčiai - bendras kursų mokestis: 45000 JAV dolerių * (U $ 7500 per semestrą)

AU $ 395 vienkartinis registracijos mokestis yra papildomai apmokestinamas.

* atsižvelgiant į metinę peržiūrą

Vietos studentų mokesčiai - viso kursinio mokesčio: 24 900 USD (4150 AU per semestrą)

AU $ 395 vienkartinis registracijos mokestis yra papildomai apmokestinamas.

* atsižvelgiant į metinę peržiūrą

Stipendijos

Siekdama skatinti stipendiją ir mokymąsi, " Leaders Institute " siūlo studentams stipendijas abiem kursams, prasidedantiems nuo 2 metų.

Vietinių ir tarptautinių studentų siūloma 25% nuolaidų nuolaida ir stipendijų derinys. Norėdami kreiptis dėl šios stipendijos, prašome susipažinti su savo programos direktoriumi arba " Leaders Institute akademiniu dekanu.

Priėmimo sąlygos

Generalinis direktorius

Visi pareiškėjai turi atitikti minimalius anglų kalbos reikalavimus. Tai yra nurodyta Leaders Institute priėmimo tvarkos tvarkaraštyje A.

Be to, visi pareiškėjai turi atitikti: atitinkamus standartinius minimalius įvažiavimo reikalavimus, kaip nurodyta toliau, arba alternatyvius atitinkamus standartinius minimalius įvažiavimo reikalavimus.

Kandidatai, kurie kreipiasi dėl priėmimo į kursą remdamiesi patvirtintu garantuotu Pathway , šiame kurse pasiūlo vietą, jei jie atitinka reikalavimus, nustatytus įvažiavimui.

Vietiniai studentai

Priėmimas į bakalauro studijas grindžiamas sėkmingu vieno iš šių dalykų:

 • Kvinslendo aukštojo mokslo pažymėjimas arba tarpvalstybinis aukščiausiosios mokyklos pažymėjimas. OP 17 / ATAR 60.
 • Tarptautinio bakalaureato diplomo užbaigimas.
 • TAFE arba registruotos mokymo organizacijos (RTO) patvirtinto kurso baigimas baigus diplomo ar pažangiojo diplomo lygį.
 • Kvalifikacija, kuri laikoma lygiaverte bet kuriai iš minėtų kvalifikacijų.
 • Kvinslendo aukštojo mokslo pažymėjimas arba tarpvalstybinis aukščiausiosios mokyklos sertifikatas OP 17 / ATAR 60.
 • Tarptautinio bakalaureato diplomo užbaigimas.
 • TAFE arba registruotos mokymo organizacijos (RTO) patvirtinto kurso baigimas baigus diplomo ar pažangiojo diplomo lygį.
 • Kvalifikacija, kuri laikoma lygiaverte bet kuriai iš minėtų kvalifikacijų.

Tarptautiniai studentai

Tarptautiniai studentai, kurie nėra įgiję Australijos kvalifikacijos, privalo turėti atitinkamą išsilavinimą, kuris laikomas lygiaverčiu Australijos aukštojo mokslo pažymėjimui pagal NOOSR gaires (žr. B ir C skyrimo tvarką)

Tarptautiniai kandidatai taip pat gali būti svarstomi dėl priėmimo:

 • Pakankamai baigęs profesinį ar aukštąjį išsilavinimą Australijoje ar užsienyje, akredituota pagal Australijos kvalifikacijų sąrangą (AQF), arba
 • Užtektinai užpildžius atitinkamas užsienio studijas

Studentai, besimokantys iš ne angliškai kalbančių šalių, privalo atlikti anglų kalbos testą ir parodyti anglų kalbos įgūdžius, kurių minimalus balas yra:

 • IELTS: 6.0 (akademinis), kurio sub-diapazonas nėra mažesnis nei 5.5
 • TOEFL (popieriaus pagrindu) 550 su 5 ar geresniu rezultatu rašytinio anglų kalbos testu

Tikimasi, kad studentai gali įrodyti, kad anglų kalbos testas buvo sėkmingai baigtas per dvejus metus nuo paraiškos priėmimo datos.

Pastaba: Tarptautiniai studentai privalo turėti galiojančią studento vizą. Yra daug sąlygų, kurios taikomos studentų vizai. Visų pirma, studentų vizos turėtojas gali neveikti, mokamas ar nemokamas daugiau kaip 40 valandų per bet kurį pusmetį per semestrą. Kur integruotas darbo integravimas į kursą, jis neįskaičiuojamas į 40 valandų. Dabartinę informaciją apie studentų vizų sąlygas galite rasti adresu https://homeaffairs.gov.au/Trav/stud/more/Visa-conditions/visa-conditions-students.

Alternatyvus įrašas

Pareiškėjai, kurie neatitinka minimalių reikalavimų įstoti į studijų pakopą, gali būti apsvarstyti dėl alternatyvaus atvykimo remiantis aukštojo mokslo studijomis, lygiavertėmis bent dviem studijų vienetams, sėkmingai baigtiems registruotoje Australijos aukštojo mokslo institucijoje arba užsienio mokymo įstaigoje vertinama kaip lygiavertė LeadersInstitute.

Asmuo taip pat gali būti svarstomas dėl atvykimo remiantis ankstesnio mokymosi pripažinimu, išankstiniu įdarbinimu atitinkamoje srityje arba įgijimu nesuteiktos kvalifikacijos atitinkamoje srityje.

Pareiškėjai, norintys gauti alternatyvų įėjimą, taip pat turi atitikti anglų kalbos reikalavimus.

Kreditas ir išankstinio mokymosi pripažinimas (RPL)

Ankstesnio mokymosi kreditas gali būti įgyjamas ankstesnio mokymosi ar šių procesų derinimo, kreditų pervedimo ir pripažinimo procesais.

Studentai, norintys kreiptis dėl RPL, privalo pateikti įrodymų apie baigtas kvalifikacijas kartu su kitais atitinkamais dokumentais.

Studentų mokymosi parama

Leaders Institute yra įsipareigojęs užtikrinti, kad studentai pasiektų kursų mokymosi rezultatus.

Mokiniams, įstojusiems į " Leaders Institute galima naudotis neformaliomis ir oficialiomis mokymosi pagalbos paslaugomis. Visi studentai bus informuoti apie tai Oriente ir per internetą. Jie apima grupines ir individualias studijų įgūdžių seminarus, kuriuose dalyvauja mokymosi įgūdžiai, dėstytojai, akademiniai anglų seminarai ir internetiniai ištekliai.

Kurso struktūra

Vienetai: 22 pagrindiniai ir 2 pasirenkami dalykai

97996_ScreenShot2018-11-25at11.39.23PM.png

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Leaders Institute, we are committed to the professional and personal development of our students. We see our graduates as people who will ‘be impactful’ professionally and socially precisely becaus ... Skaityti daugiau

At Leaders Institute, we are committed to the professional and personal development of our students. We see our graduates as people who will ‘be impactful’ professionally and socially precisely because they have joined the Leaders community of scholars. Skaityti mažiau